Czyszczenie po pożarze Kąty Wrocławskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie zapachu spalenizny- firma Kastelnik. Czyszczenie po pożarze Kąty Wrocławskie

Pożar to ogromna tragedia, która dotyka nas bez ostrzeżenia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Szukasz firmy, która przeprowadzi czyszczenie po pożarze w Kątach Wrocławskich? Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną przez ogień, bez profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach, trudno pozbyć się powstałych w obiekcie mieszkalnych lub zakładzie przemysłowym szkód.

kąty wrocławskie firma sprzątająca po pożarach

Nadpalone ściany w sadzy, stopione plastikowe wyposażenie fabryki oraz nadpalone chemikalia mogą przyprawić bólu głowy niejednego zarządcę budynku. Kastelnik oferuje profesjonalne usługi sprzątania po pożarach w miejscowości Kąty Wrocławskie w województwie dolnośląskim. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy z Państwem osiągniemy rezultaty, z których będziecie w pełni zadowoleni. Co ważne? Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasze metody czyszczenia po pożarze suchym lodem są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Jeżeli szukasz więc firmy sprzątającej po pożarach, zadzwoń do nas!

Po przyjęciu zgłoszenia i uzyskaniu podstawowych informacji poprosimy Cię o przesłanie zdjęć z miejsca pożaru. Na ich podstawie wyślemy gotową ofertę dotyczącą usługi usuwania szkód po pożarze. Oczywiście wycena jest całkowicie bezpłatna. Chcesz poznać cennik czyszczenia ścian po pożarze? Czekamy na Twój telefon. Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu.

usuwanie toksyn po pożarze

Czyszczenie po pożarze Kąty Wrocławskie – etapy sprzątania

 • Oszacowanie szkód po pożarze;

Dzięki temu jesteśmy w stanie oszacować jakich metod musimy użyć do czyszczenia budynku po pożarze oraz wykonać rzetelny kosztorys prac.

 • Zabezpieczenie elementów nośnych i konstrukcyjnych po pożarze w budynku;

Sprawdzamy, czy nie zostały naruszone elementy budynku, dzięki czemu możemy bezpiecznie rozpocząć etap przygotowania do sprzątania po pożarze.

Likwidujemy spalone elementy mieszkania czy wyposażenie fabryki ze specjalistycznego sprzętu do produkcji.

 • Usuwanie mebli po pożarze oraz innego wyposażenia;

Oczyszczamy przestrzeń po pożarze z elementów wystroju, takich, jak: meble, dokumentacja biurowa, toksyczne oraz plastikowe, czy gumowe elementy.

 • Mycie ścian po pożarze suchym lodem; 

Czyścimy zadymione oraz pokryte sadzą ściany suchym lodem.

 • Usuwanie sadzy z sufitów i podłóg;

Usuwamy sadzę znajdującą się na sufitach oraz podłogach. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi docieramy do najmniejszych zakamarków w pomieszczeniach. Brud nie skrapla się i po sprzątaniu po pożarze nie pozostaje ślad. Na tym etapie nie ma, żadnych odpadów wtórnych.

 • Usuwanie zapachu spalenizny po pożarze;

Ozonowanie po pożarze, dzięki tej usłudze poradzimy sobie z niemiłym zapachem spalenizny po pożarze. Zapach ten niestety może być odczuwalny jeszcze długo od zdarzenia. Dlatego, ważne jest, by pozbyć się źródła smrodu. Do ozonowania stosujemy generatory ozonu o mocy od 80 g/h do 240 g/h.

 • Osuszanie powierzchni;

Osuszamy powierzchnie potraktowane wodą podczas akcji gaśniczej. Pominięcie tego etapu czyszczenia może przyczynić się od rozwoju niebezpiecznej dla zdrowia grzybni oraz pleśni.

 • Ozonowanie powietrza po pożarze; 

Ozonujemy przestrzeń, usuwając 99% bakterii i zarazków.

 • Prace remontowe po pożarze;

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przeprowadzić prace remontowe po usunięciu skutków pożaru. Możemy odbudować ściany, pomalować je, czy zamontować ponownie instalację elektryczną.

 • Zakończenie prac poprzez wystawienie odpowiedniej dokumentacji po wykonawczej; 

Na zakończenie naszej współpracy wystawiamy Państwu protokół odbioru.

usuwanie zapachu spalenizny

Osuszanie budynku po pożarach

Usuwanie wilgoci po pożarze to jedna z najważniejszych czynności etapów efektywnego sprzątania po pożarowego. Nasze nowatorskie technologie są w 100% skuteczne i przyczyniają się do zminimalizowania możliwego rozwoju grzybów, czy pleśni. Podczas akcji gaśniczej straży pożarnej, służby używają tysięcy litrów wody, które wnikają w strukturę termoizolacyjną budynku. Osuszanie mechaniczne lokalu po pożarze powinno odbyć się w jak najszybszym czasie od zdarzenia. Dzięki temu unikniemy niebezpieczeństwa rozwoju substancji, które mogą przedostać się do wdychanego na co dzień powietrza. Szczególnie narażone są osoby z astmą, alergiami i innymi chorobami układy oddechowego.

Pożary w Kątach Wrocławskich – dane statystyczne z regionu

Jak wynika z doniesień medialnych, do groźnego pożaru w Kątach Wrocławskich doszło pod koniec października 2020 roku. Mieszkańcy jednej z kamienic w centrum miasta musieli w popłochu we wczesnych godzinach porannych uciekać z płonącego budynku. Płomienie nagle zajęły poddasze kamiennicy. Okazało się, że powodem pożaru były składowane na poddaszu przedmioty. W gaszeniu ognia brało udział aż osiem zastępów straży w tym z OSP Smolec, OSP KSRG Gniechowice i OSP Małkowice. Takie zdarzenia tylko przypominają, żeby co jakiś czas sprawdzać warsztaty, piwnice, poddasza oraz komórki lokatorskie, czy nie występuje żadne zagrożenie wybuchu pożarem. Pożar składowanych przedmiotów nie jest czymś nadzwyczajnym i dzieje się stosunkowo często. Niestety taki pożar potrafi bardzo szybko się rozprzestrzenić i zająć pozostałe części budynków, które zamieszkują ludzie.

pożar w mieszkaniu

Kastelnik firma z doświadczeniem w usuwaniu szkód pożarowych

Szukasz dobrego fachowca w Kątach Wrocławskich? Kastelnik jest firmą czyszczącą ściany po pożarach, z doświadczeniem na rynku specjalistycznych usług związanych z czyszczeniem suchym lodem. Na rynku usług sprzątających,  jesteśmy od 2013 r., a nasz zespół to kadra wysoce wyspecjalizowanych fachowców. Na co dzień proponujemy kompleksowe usługi sprzątania po pożarach i usuwania skutków pożaru w województwie dolnośląskim, przez całą dobę – 7/24 h. Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje usuwanie szkód po pożarze, zadzwoń do nas. Nasi pracownicy zaoferują Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych.

Znajdziesz nas w:

ozonowanie domu po pożarze

Kastelnik – oferuje bezpłatną wycenę na sprzątanie po pożarze w Kątach Wrocławskich.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4.5 out of 5
  4.5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%