Czyszczenie po pożarze Karpacz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie szkód pożarowych suchym lodem w Karpaczu. Czyszczenie po pożarze – Kastelnik woj. dolnośląskie

Proces organizowania sprzątania po pożarach nie należy do łatwych i przyjemnych rzeczy. Szczególnie jeżeli ogień strawił znaczną część majątku.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik jest profesjonalną firmą, która oferuje usługi czyszczenia po pożarach w Karpaczu i jego okolicznych miastach województwa dolnośląskiego. Dzięki nam szybko wrócisz do normalnego funkcjonowania, a Twój biznes znowu zacznie przynosić Ci dochody. Oferujemy usuwanie skutków po pożarach oraz dekontaminacje pomieszczeń mieszkalnych uszkodzonych przez ogień w powiecie karkonoskim.

karpacz firma sprzątająca po pożarach

Zapytaj o mycie ścian po pożarze suchym lodem – usługi Kastelnik.

Czyszczenie po pożarze Karpacz – zaufaj specjalistom

Czyszczenie po pożarze w mieszkaniach, lokalach usługowych oraz firmach to zadanie dla wyspecjalizowanej firmy sprzątającej. Kastelnik przywraca procesy produkcyjne na uszkodzonych przez ogień liniach produkcyjnych w zakładach przemysłowych, ale nie tylko tam. Posiadamy najnowszą technologię usuwania szkód po pożarze suchym lodem, która, sprawnie rozprawi się z trudno zmywalną sadzą na ścianach mieszkań osób prywatnych. Nasze metody są w 100% przyjazne środowisku i nie pozastawiają za sobą dodatkowych śladów w postaci płynów i żadnych odpadów wtórnych. Metody sprzątania, oferowane przez firmę Kastelnik sprawiają, że brud dosłownie zniknie w powietrzu. Masz dodatkowe pytania? Chcesz poznać cennik usług na sprzątanie po pożarze w Karpaczu? Zadzwoń do nas. Oferujemy szybką i bezpłatną wycenę w zaledwie kilka godzin.

prywatny obiekt

Dezynfekcja toksyn po pożarach

Pożar to bardzo niebezpieczne zjawisko, które trawi wszystko, co spotka na swojej drodze. Wysoka temperatura sprawia, że podczas procesu spalania powstają niebezpieczne  toksyczne substancje. Jakie są więc etapy sprzątania po pożarach w miastach w powiecie karkonoskim?  Nasz klient, na każdym etapie sprzątania wie od A do Z, jak wyglądają czynności, za które płaci. Pełen pakiet obejmuje profesjonalne czyszczenie po pożarze, po którym mogą Państwo korzystać z lokalu bez dodatkowych zmartwień o zdrowie. Po przejęciu zlecenia sprawdzamy miejsce pożaru i oszacowujemy straty. Następnie usuwamy elementy wyposażenia, kiedy pomieszczenie jest wolne od spalonych przedmiotów, możemy przygotować powierzchnie ścian do czyszczenia. Zaczynamy od sufitów, stosując suchy lód. Przechodzimy później do dekontaminacji pomieszczeń, stosując między innymi urządzenia do ozonowania o mocy 240 g/h. Dzięki temu pozbywamy się wszelkich dioksyn. Wierzymy, że usuwanie szkód po pożarach, powinno przebiegać szybko, bez generowania zbędnych kosztów.

Restytucja spalonego przez ogień mienia

Restytucja wyposażenia po pożarze to jedna z usług, które oferuje Kastelnik. Sprawimy, że nadpalone ogniem maszyny przemysłowe powrócą do stanu przed pożarem. Jesteśmy w stanie oczyścić z sadzy nie tylko ściany, ale również maszyny produkcyjne i linie technologiczne. Rozumiemy, że koszta związane z przywróceniem do normalności miejsca po pożarze mogą być bardzo wysokie. Czasem zakup nowych maszyn wyprodukowanych na specjalne zamówienie Twojej firmy nie wchodzi w ogóle w grę. Jesteśmy elastyczni i w pełni dostosujemy się do Twoich potrzeb.

usuwanie szkód po pożarze karpacz

Statystyki pożarów w roku 2019

Według statystyk Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, pożary w Karpaczu wybuchają w budynkach mieszkalnych oraz hotelach. Głośno przede wszystkim było o pożarze z 2019 roku najbardziej znanego i największego hotelu w Polsce, który właśnie znajduje się w tamtym regionie Karkonoszy. Wybuch pożaru największego miejsca hotelowego na Dolnym Śląsku miał miejsce w pomieszczeniu kuchennym. Powodem pożaru okazała się frytkownica. Potrzebna była ewakuacja gości hotelowych, gdyż płomień mógł przenieść się na pozostałe kondygnacje hotelu. To właśnie w pomieszczeniach kuchennych najczęściej dochodzi do nieszczęśliwych wypadków z użyciem ognia. Dlatego pamiętajmy zawsze o przestrzeganiu przepisów i procedur bezpieczeństwa, zachowując przy tym zdrowy rozsądek.

Firma sprzątająca  po pożarach Kastelnik – kontakt 7/24

Technicy firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik, są gotowi na wiele możliwych wariantów i scenariuszy związanych ze sprzątaniem po pożarze i usuwaniem szkód powstałych na pogorzelisku. Spalone ściany to dla nas nie problem! Jeśli szukasz pomocy związanej z czyszczeniem po pożarze w powiecie karkonoskim, zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.

Znajdziesz nas w:

usuwanie skutków pożarów karpacz

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po pożarze woj. dolnośląskie.

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Karpaczu

Ogień może zagrażać życiu i powoduje utratę lub zniszczenie całego dobytku. Nie każdy wie, że w wyniku spalania różnych przedmiotów i materiałów dochodzi również do uwolnienia groźnych dla zdrowia toksyn, jak dioksyny i furany. Porządkowanie po pożarze przeprowadzane jest gruntownie i obejmuje, takie etapy jak usuwanie szkód pożarowych, mycie ścian z sadzy i dezynfekcja pomieszczeń po pożarze. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po pożarze w Karpaczu.

specjalistyczne sprzątanie Karpacz

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze mieszkania zwykle dzieli się na kilka etapów. Wśród nich należy wymienić takie jak wynoszenie zniszczonych mebli i gruzu oraz usuwanie sadzy ze ścian przy pomocy suchego lodu. Ostatni etap stanowi dekontaminacja po pożarze przy pomocy ozonowania, które eliminuje groźne toksyny i nieprzyjemny zapach spalenizny.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy pomocy specjalistycznych preparatów chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody uzależniony jest od rodzaju i skali zabrudzeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to innowacyjny sposób na usuwanie uporczywych zanieczyszczeń, sadzy oraz toksyn, który nie generuje żadnych odpadów wtórnych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%