Czyszczenie po pożarze Karpacz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie szkód pożarowych suchym lodem w Karpaczu. Czyszczenie po pożarze – Kastelnik woj. dolnośląskie

Proces organizowania sprzątania po pożarach nie należy do łatwych i przyjemnych rzeczy. Szczególnie jeżeli ogień strawił znaczną część majątku. Kastelnik jest profesjonalną firmą, która oferuje usługi czyszczenia po pożarach w Karpaczu i jego okolicznych miastach województwa dolnośląskiego. Dzięki nam szybko wrócisz do normalnego funkcjonowania, a Twój biznes znowu zacznie przynosić Ci dochody. Oferujemy usuwanie skutków po pożarach oraz dekontaminacje pomieszczeń mieszkalnych uszkodzonych przez ogień w powiecie karkonoskim.

Czyszczenie po pożarze Karpacz

Czyszczenie po pożarze w mieszkaniach, lokalach usługowych oraz firmach to zadanie dla wyspecjalizowanej firmy sprzątającej. Kastelnik przywraca procesy produkcyjne na uszkodzonych przez ogień liniach produkcyjnych w zakładach przemysłowych, ale nie tylko tam. Posiadamy najnowszą technologię usuwania szkód po pożarze suchym lodem, która, sprawnie rozprawi się z trudno zmywalną sadzą na ścianach mieszkań osób prywatnych. Nasze metody są w 100% przyjazne środowisku i nie pozastawiają za sobą dodatkowych śladów w postaci płynów i żadnych odpadów wtórnych. Metody sprzątania, oferowane przez firmę Kastelnik sprawiają, że brud dosłownie zniknie w powietrzu. Masz dodatkowe pytania? Chcesz poznać cennik usług na sprzątanie po pożarze w Karpaczu? Zadzwoń do nas. Oferujemy szybką i bezpłatną wycenę w zaledwie kilka godzin.

Dezynfekcja toksyn po pożarach

Pożar to bardzo niebezpieczne zjawisko, które trawi wszystko, co spotka na swojej drodze. Wysoka temperatura sprawia, że podczas procesu spalania powstają niebezpieczne  toksyczne substancje. Jakie są więc etapy sprzątania po pożarach w miastach w powiecie karkonoskim?  Nasz klient, na każdym etapie sprzątania wie od A do Z, jak wyglądają czynności, za które płaci. Pełen pakiet obejmuje profesjonalne czyszczenie po pożarze, po którym mogą Państwo korzystać z lokalu bez dodatkowych zmartwień o zdrowie. Po przejęciu zlecenia sprawdzamy miejsce pożaru i oszacowujemy straty. Następnie usuwamy elementy wyposażenia, kiedy pomieszczenie jest wolne od spalonych przedmiotów, możemy przygotować powierzchnie ścian do czyszczenia. Zaczynamy od sufitów, stosując suchy lód. Przechodzimy później do dekontaminacji pomieszczeń, stosując między innymi urządzenia do ozonowania o mocy 240 g/h. Dzięki temu pozbywamy się wszelkich dioksyn. Wierzymy, że usuwanie szkód po pożarach, powinno przebiegać szybko, bez generowania zbędnych kosztów.

Restytucja spalonego przez ogień mienia

Restytucja wyposażenia po pożarze to jedna z usług, które oferuje Kastelnik. Sprawimy, że nadpalone ogniem maszyny przemysłowe powrócą do stanu przed pożarem. Jesteśmy w stanie oczyścić z sadzy nie tylko ściany, ale również maszyny produkcyjne i linie technologiczne. Rozumiemy, że koszta związane z przywróceniem do normalności miejsca po pożarze mogą być bardzo wysokie. Czasem zakup nowych maszyn wyprodukowanych na specjalne zamówienie Twojej firmy nie wchodzi w ogóle w grę. Jesteśmy elastyczni i w pełni dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Statystyki pożarów w roku 2019

Według statystyk Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, pożary w Karpaczu wybuchają w budynkach mieszkalnych oraz hotelach. Głośno przede wszystkim było o pożarze z 2019 roku najbardziej znanego i największego hotelu w Polsce, który właśnie znajduje się w tamtym regionie Karkonoszy. Wybuch pożaru największego miejsca hotelowego na Dolnym Śląsku miał miejsce w pomieszczeniu kuchennym. Powodem pożaru okazała się frytkownica. Potrzebna była ewakuacja gości hotelowych, gdyż płomień mógł przenieść się na pozostałe kondygnacje hotelu. To właśnie w pomieszczeniach kuchennych najczęściej dochodzi do nieszczęśliwych wypadków z użyciem ognia. Dlatego pamiętajmy zawsze o przestrzeganiu przepisów i procedur bezpieczeństwa, zachowując przy tym zdrowy rozsądek.

Firma sprzątająca  po pożarach Kastelnik – kontakt 7/24

Technicy firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik, są gotowi na wiele możliwych wariantów i scenariuszy związanych ze sprzątaniem po pożarze i usuwaniem szkód powstałych na pogorzelisku. Spalone ściany to dla nas nie problem! Jeśli szukasz pomocy związanej z czyszczeniem po pożarze w powiecie karkonoskim, zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po pożarze woj. dolnośląskie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale71%
Bardzo dobrze29%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%