Czyszczenie po pożarze Kalisz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Kaliszu. Kiedy najlepiej rozpocząć prace remontowe po pożarze w domu?

Pożar w domu? Nie martw się na zapas. Na terenie powiatu kaliskiego oferujemy czyszczenie po pożarze Kalisz, które realizujemy w połączeniu z dezynfekcją wszystkich pomieszczeń. Wykonujemy mycie ścian po pożarze, usuwanie zapachu spalenizny, a także likwidację trujących toksyn z powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Świadczymy usuwanie szkodliwych substancji smolistych z następujących rodzajów nieruchomości:

 • domów prywatnych;
 • budynków w stanie deweloperskim;
 • pomieszczeń garażowych i komórek lokatorskich;
Sprzątanie po pożarach Kalisz. Usuwanie szkód Pożarowych

Zdjęcie: mieszkanie zniszczone w pożarze Kalisz © 2023 Kastelnik

Nasz zespół specjalizuje się w czyszczeniu nieczystości pożarowych ze ścian i sufitów przy użyciu suchego lodu. Ta nowoczesna metoda sprawdza się świetnie w trakcie usuwania skutków pożaru na terenie spalonej nieruchomości. W naszej pracy każdego dnia używamy wysoce wydajnych maszyn do mycia spalonych powierzchni typu Cold Jet. Warto dodać, że wykorzystanie suchego lodu w usuwaniu skutków pożaru, pozwala na czyszczenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc np. szczelin czy okablowania, nie powodując przy tym żadnych pobocznych uszkodzeń. To proces, który jest szybszy i o wiele skuteczniejszy od renowacji zabrudzonych sadzą powierzchni.

Sprzątanie domu po pożarze Kalisz

Sprzątanie po pożarze Kalisz – jak wygląda?

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Kaliszu to kilka podstawowych etapów oraz usługi dodatkowe. Mycie ścian z sadzy po pożarze to niezwykle popularna metoda czyszczenia na ternie całego województwa wielkopolskiego. Wyeliminowanie osadu pożarowego ze ścian i sufitów to usługa, na której zależy większości mieszkańców miasta Kalisz. Na czym polega ta innowacyjna technologia?

Jak wymyć ściany po pożarze?

Ściany zniszczone przez ogień można umyć na kilka sposobów. Jedną z metod jest czyszczenie powierzchni za pomocą suchego lodu. To metoda unikalna i innowacyjna. Pozwala na precyzyjne usuwanie sadzy z praktycznie każdego zakamarka mieszkania po pożarze. Mycie ścian po pożarze suchym lodem to nowatorska technologia umożliwiająca szybkie i bezpieczne pozbycie się skutków pożaru. W razie potrzeby stosujemy też środki chemiczne o szerokim spektrum działania. Zastosowanie tych fachowych metod pozwala na całkowite usunięcie sadzy po pożarze.

Dlaczego sadza na ścianie jest trująca?

Usuwanie szkód pożarowych nie ogranicza się wyłącznie do posprzątania pogorzeliska. Usuwanie trujących substancji tj. toksyn to zadanie dla zgranej ekipy sprzątającej. Profesjonalna likwidacja dioksyn i furanów to nie tylko oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych związków chemicznych, ale również krok w kierunku czystego powietrza i zdrowia mieszkańców.

Czyszczenie, ozonowanie strychu po pożarze

Zdjęcie: czyszczenie sufitu po pożarze suchym lodem © 2023 Kastelnik

Ozonowanie domu po pożarze — na czym polega?

Ozonowanie domu po pożarze to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu spalenizny. W tym przypadku wietrzenie pomieszczeń nie przynosi spodziewanego rezultatu, a zapach może utrzymywać się przez długi czas. Skutecznym sposobem na usuwanie skutków wybuchu ognia jest dezynfekcja ozonem pomieszczeń po pożarze.

Pozwala ona na likwidację wszelkich bakterii, wirusów i drobnoustrojów. Ozonowanie stanowi więc świetny sposób na sprzątanie po pożarze i odświeżenie domu, mieszkania i innych budynków. Ozonowanie po pożarze polega na rozpuszczeniu gazowego ozonu w pomieszczeniu i wymieszaniu go z powietrzem w pokoju. Czas trwania takiego procesu uzależniony jest w dużej mierze od wielkości oczyszczanej powierzchni

Szukasz pomocy po pożarze w domu?

Utylizacja rzeczy zniszczonych przez ogień

Spalona wersalka oraz zniszczone ściany to elementy wyposażania mieszkania, których nie można wyrzucić na ulicę. Utylizacja rzeczy zniszczonych w trakcie pożaru to zadanie dla ekipy Kastelnik. Proponujemy Państwu usługę dotyczącą utylizacji rzeczy zniszczonych pożarem. Takiej utylizacji najlepiej jest dokonać przed rozpoczęciem sprzątania. Nasza firma gwarantuje usuwanie szkód po pożarze z zachowaniem zasad BHP, dzięki czemu nie musisz się martwić, co zrobić ze zniszczonym stołem, czy innymi elementami mieszkania, które zniszczył pożar.

Jak usunąć zapach po pożarze?

Jak usunąć zapach spalenizny z domu?

Aby usunąć zapach spalenizny po pożarze domu, można zastosować ozonowanie powietrza. W tym celu najlepiej jest skontaktować się z firmą Kastelnik. Specjaliści zlikwidują nieprzyjemny zapach szybko i skutecznie. Ozonowanie mieszkań po pożarze to metoda, którą wykorzystujemy od wielu lat. Ozon wnikając w mikrocząsteczki, neutralizuje je i pozostawia przyjemną woń przypominającą zapach po burzy.

Ponadto jest to metoda w pełni bezpieczna zarówno dla zdrowia, jak i środowiska naturalnego. Nie pozostawia po sobie żadnych wtórnych substancji, stanowiąc skuteczny sposób na usuwanie zapachu spalenizny po pożarze.

Pozostałe usługi odgrzybianie ścian Kalisz

Nie czekaj, usuń trujące dioksyny po pożarze budynku

Dekontaminacja po pożarze jest bardzo ważnym elementem całego procesu sprzątania pogorzeliska. Ponieważ w wyniku pożaru zachodzi mnóstwo reakcji chemicznych, powstają także substancje szkodliwe dla zdrowia, takie jak dioksyny. Pozostawanie w mieszkaniu po pożarze, które nie zostało odpowiednio wysprzątane i zdezynfekowane, może być niebezpieczne dla zdrowia.

Oferujemy Państwu usługi związane z usuwaniem tych substancji. Dzięki dekontaminacji, zanieczyszczenia po pożarze zostają skutecznie zlikwidowane, a Ty możesz cieszyć się czystym i bezpiecznym mieszkaniem, bez żadnych obaw o zdrowie swoje i bliskich. Dekontaminacja wykonywana jest przez fachowców, przy użyciu ozonowania.

Usługa sprzątania mieszkań po pożarach dostępna jest również w miastach:

 

Inne usługi dostępne w Twoim mieściesprzątanie po zgonach w KaliszuOgólnopolska firma sprzątająca po pożarach z Kalisza

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Oferujemy profesjonalne sprzątanie po pożarze w Kaliszu nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w zakładach przemysłowych, biurach, halach, a nawet w nowo postawionych budynkach. Zwarcie w instalacji elektrycznej może przytrafić się w każdej nieruchomości. Warto sięgnąć po sprawdzone środki do dezynfekcji, a także preparaty do zmywania sadzy i usuwania toksyn z powietrza. Zadzwoń do nas i zamów błyskawiczne czyszczenie ścian po pożarze zmrożonym lodem. Zapewniamy bezpłatną wycenę na miejscu zdarzenia i indywidualne podejście do każdego klienta.

Usługi sprzątania Kalisz

Ile kosztuje zmywanie sadzy ze ścian po pożarze?

 Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest indywidualnie z klientem i zależy od rodzaju tłustych zanieczyszczeń. Zakres cen przy usuwaniu sadzy ze płaskich powierzchni wynosi od 15 zł do 100 zł za każdy metr kwadratowy.

Czym usunąć tłuste osady po pożarze mieszkania?

Smolisty i tłusty brud najlepiej zmyć przy pomocy suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń i struktury ściany. Kastelnik poleca profesjonalne mycie ścian po pożarze suchym lodem. Jest to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, a nawet toksyn.

Usuwanie szkód po pożarze w Kaliszu, Wielkopolska

Potrzebujesz pomocy po pożarze domu? Oferujemy usuwanie szkód po pożarze w Kaliszu, a także mycie ścian suchym lodem. Wykonujemy oczyszczanie sufitów, podłóg i innych elementów mieszkania. W trakcie sprzątania po pożarze w Kaliszu wykonujemy zabezpieczenie elementów nośnych i konstrukcyjnych po pożarze w budynku, by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim domownikom.  Chcesz pozbyć się nieprzyjemnej woni spalenizny? Zdecyduj się na ozonowanie, które szybko i trwale likwiduje ten drażniący zapach. Ozonowanie stosujemy również w celu dekontaminacji, czyli likwidacji zanieczyszczeń po pożarach, oraz dezynfekcji całego miejsca pożaru. Po zakończonej pracy wykonamy dla Ciebie zabezpieczenie przewodów.

Kastelnik – czas na sprzątanie domu po pożarze w Kaliszu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%