Czyszczenie po pożarze Jelcz Laskowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik likwidacja skutków pożarów. Sprzątanie i czyszczenie po pożarze Jelcz-Laskowice woj. dolnośląskie 

Kastelnik przeprowadza sprzątanie domów i fabryk oferując czyszczenie po pożarze w Jelczu-Laskowicach oraz w okolicznych miastach w województwie dolnośląskim. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która oczyści powierzchnie i ściany dotknięte przez pożar, zadzwoń do nas. Jesteśmy na rynku od 2013 roku i na swoim koncie mamy wielu zadowolonych klientów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz niezbędny sprzęt do wykonania czyszczenia suchym lodem. Wierzymy, że jesteśmy Ci w stanie pomóc. Nasze techniki sprzątania po pożarze nie szkodzą środowisku, są w 100% ekologiczne i nie pozostawiają odpadów wtórnych. Proponowane przez nas metody czyszczenia po pożarach są niezwykle precyzyjne i skuteczne. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje czyszczenie po pożarze w mieście Jelcz Laskowice? Skontaktuj się z nami.  Technicy firmy Kastelnik chętnie Ci doradzą przy wycenie usuwania skutków pożaru.

jelcz laskowice firma sprzątająca po pożarach

Jakie są fazy czyszczenia po pożarze?

Sprzątanie po pożarze w miejscowości Jelcz-Laskowice odbywa się w kilku etapach. Zdajemy sobie sprawę, że pożar budynku mieszkalnego, czy zakładu przemysłowego to ogromny stres oraz oczekiwanie na możliwość ponownego użytkowania lokalu przez jego właściciela. Naszej firmie zależy, żeby szybko doprowadzić Państwa dobytek do stanu używalności przed pożarem. Podczas procesu spalania uwalniania się wiele szkodliwych dla zdrowia, toksycznych substancji. Utrzymują się one w powietrzu oraz osiadają na znajdujących się w pomieszczeniu przedmiotach. Te należy z nich jak najszybciej usunąć. Tak, jak i sadzę ze ścian i sufitów. Jednak można to zrobić wyłącznie po całkowitym zagaszeniu pogorzeliska. Nasza firma oferuje cały pakiet takich usług. Od wyniesienia spalonego mienia, do przeprowadzenia prac naprawczych w posprzątanym mieszkaniu. Zajmujemy się czyszczeniem ścian, nadpalonych sufitów po pożarach, osuszaniem, dekontaminacją, czy ozonowaniem za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40g./h do 240g./h. Wierzymy, że usuwanie szkód po pożarach powinno przebiegać sprawnie bez generowania zbędnych kosztów.

pracownik firma sprzątająca

Dekontaminacja po pożarze – co to jest?

Technicy firmy Kastelnik zajmują się dekontaminacją pomieszczeń po pożarze i oczyszczaniem ścian suchym lodem po pożarach. Usługa to obejmuje dezynfekcję powierzchni, które zostały potraktowane np. przez ogień. Używane przez nas urządzenia i maszyny niszczą 99% wirusów, bakterii oraz grzybów w dezynfekowanych pomieszczeniach. Praktyka ta w pełni pozwala cieszyć się ponownie z wysprzątanych z sadzy, czy dymu budynków. Dekontaminacja nadpalonych przedmiotów to szybki i efektywny proces usuwania wszelkich drobnoustrojów, czy szkodliwych dla zdrowia substancji. To również bardzo dokładna metoda, która dezynfekuje nawet najmniejsze zakamarki. Poradzimy więc sobie z szeroką gamą przedmiotów.

Smutne dane statystyczne z pożarów w regionie

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Jelcz-Laskowice i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Minkowicach Oławskich najczęściej biorą udział w pożarach, które wybuchają na prywatnych posesjach. Pożar balkonu, żywopłotu, czy budynku gospodarczego to stałe miejsca pracy pobliskich jednostek JRG Oława, OSP KSRG Wierzbno, czy OSP Sobocisko. Zdarzają się również często pożary przewodów kominowych. Wynika to z nieumiejętnego korzystania z tego typu ogrzewania, jego zła izolacja lub brak odpowiedniej konserwacji tychże instalacji. Wyżej wymienione jednostki straży pożarnej często wyjeżdżają do zadymionych budynków mieszkalnych. Ostatnim takim wydarzeniem był pożar sadzy w przewodzie kominowym w połowie lutego 2021 w miejscowości Miłoszyce. Wcześniej podobne wydarzenie miało miejsce w Piekarach. Straż apeluje o regularne sprawdzanie przewodów i instalacji, szczególnie w intensywnym sezonie grzewczym.

czyszczenie po pożarach

Kastelnik firma sprzątająca po pożarach 7/24

Kastelnik oferuje profesjonalne czynności związane z czyszczeniem po pożarze w Jelcz-Laskowice w powiecie oławskim. Nasze usługi to kompleksowe usuwanie szkód po pożarach i nadpaleniach w pomieszczeniach mieszkalnych oraz gospodarczych. Czyścimy suchym lodem, stosujemy ozonowanie po pożarze generatorami o mocy 240 g/h oraz przeprowadzamy pełną dekontaminację po akcji gaśniczej. Pracujemy w miastach powiatu oławskiego w całym województwie dolnośląskim przez 24 godziny na dobę. Nasz zespół zaoferuje zawsze najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb związanych ze sprzątaniem oraz likwidacją szkód pożaru. Zadzwoń!

pożar w domu

Czas na sprzątanie – Kastelnik bezpłatna wycena czyszczenia po pożarze Jelcz-Laskowice!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%