Czyszczenie po pożarze
Jędrzejów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Jędrzejowie. Usuwanie zapachów, sprzątanie i mycie ścian po pożarach suchym lodem

Ozonowanie po pożarze w Jędrzejowie, czyszczenie po pożarze suchym lodem i skuteczna likwidacja szkód pożarowych.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Zakres usług firmy Kastelnik zawiera nie tylko sprzątanie po pożarze na terenie miasta Jędrzejów, ale także dekontaminacje zanieczyszczonych toksynami pomieszczeń. Oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie, przy użyciu najlepszych preparatów i narzędzi pomagamy naszym klientom rozwiązać problemy, z jakim się borykają po ostatniej tragedii. Działamy bardzo szybko i skutecznie, a jednocześnie Kastelnik wykazuje się bardzo rozbudowanym profesjonalizmem, który przyczynia się do sukcesu w oczyszczeniu budynku po pożarze. Wszystkie podejmowane działania, pozwalają na zminimalizowanie strat wywołanych pożarem niema natychmiast –  już od pierwszej wizyty firmy sprzątającej na miejscu pogorzeliska. Od teraz, sprzątanie po pożarze dzieje się samo!

Czyszczenie po pożarze Jedrzęjów

Sprzątanie po pożarze w Jędrzejowie wykonywane przez pracownika firmy sprzątającej Kastelnik.

Aby przywrócić mieszkanie do stanu sprzed pożaru, potrzebujesz usługi osuszania budynku po zalaniu, które nastąpiło w momencie gaszenia pożaru. Trzeba także skorzystać z szeregu usług związanych z czyszczeniem każdej powierzchni znajdującej się w budynku.

Usuwanie szkód po pożarach w Jędrzejowie

Firma sprzątająca po pożarach w Jędrzejowie nieustannie inwestuje w profesjonalny personel, jak i najwyższej jakości sprzęt, które pozwalają na wykonywanie najlepszej jakości usług. Ma do dyspozycji technologie i urządzenia, które są w stanie przywrócić stan mieszkania sprzed pożaru, i to w bardzo krótkim czasie. Poprzez doświadczenie, jakie posiada firma sprzątająca, możliwe jest podejmowanie niezawodnych działań i minimalizowanie strat.

Dzięki temu, że firma sprzątająca ma doświadczenie w likwidacji szkód po pożarach, jest gotowa do natychmiastowego działania. Może przystąpić do minimalizowania szkód wywołanych pożarem. Wszystkie działania podejmowane są po wizycie rzeczoznawcy i przedstawiciela firmy ubezpieczeniowej na miejscu tragedii. Firma sprzątająca gwarantuje podjęcie natychmiastowych działań, których efektem ma być przywrócenie wyglądu mieszkania do stanu sprzed pożaru.

Czyszczenie pomieszczenia po pożarze Jędrzejów

Czyszczenie po pożarze Kastelnik – usuwanie szkód od ognia

Dzięki doświadczeniu, jakie posiada firma sprzątająca, możliwe jest szybkie usuwanie szkód po pożarach. Kompleksowy zakres usług jest tutaj bardzo pomocny. Przede wszystkim wykonywane jest profesjonalne czyszczenie po pożarach na terenie miasta Jędrzejów, w którego skład wchodzi czyszczenie wentylacji, każdej powierzchni znajdującej się w budynku, jak i przedmiotów, które znajdowały się w nim podczas pożaru. Dokonywane jest bardzo dokładne czyszczenie maszyn i urządzeń specjalnie dobranymi środkami chemicznymi. Gwarantuje to osiągnięcie najlepszych efektów z możliwych. Czyszczenie jest bardzo dokładne, a dobór optymalnych metod zależy od tego, jak bardzo zanieczyszczone sadzami i innymi toksycznymi substancjami jest pomieszczenie. Głównym celem działań firmy sprzątającej jest zminimalizowanie strat i rozmiaru uszkodzeń, jakie spowodował pożar.

Czyszczenie suchym lodem Jędrzejów

Zdjęcie: budynek po pożarze czyszczony suchym lodem w celu usunięcia skutków pożaru.

Czyszczenie ścian suchym lodem po pożarze w Jędrzejowie

Mieszkasz w Jędrzejowie? Jesteś osoba poszkodowaną przez ogień? W każdym przypadku, bez wątpliwości warto korzystać z innowacyjnych usług, firm sprzątających, które w swojej ofercie posiadają czyszczenie po pożarze suchym lodem. Jest to bardzo dobra i niezwykle skuteczna metoda odzyskiwania spalonego mienia. Możliwe jest z pomocą tego rozwiązania czyszczenie sprzętu elektrycznego i elektronicznego, urządzeń wrażliwych na wilgoć, a także elementów budynku skażonych substancjami toksycznymi.

Dekontaminacja w budynku po pożarze – oferta Kastelnik

W wyniku pożaru pomieszczenie zostaje zanieczyszczone nie tylko sadzami i opadami pyłu pożarowego, ale także związkami chemicznymi powstałymi w wyniku pożaru. Dekontaminacja jest usługą, dzięki której to skażenie zostanie całkowicie usunięte, a mieszkanie nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia i ludzkiego życia. Pamiętać należy, że samo usunięcie pyłu po pożarowego nie oznacza, że w mieszkaniu nie ma już skażenia, dlatego należy rozszerzyć zakres usługi dla własnego bezpieczeństwa. Proces dekontaminacji jest wykonywany przy użyciu sprawdzonych środków chemicznych, które dobierane są do rodzaju skażenia.

Malowanie ścian po pożarze mieszkania

Utylizacja przedmiotów zniszczonych w wyniku pożaru

Mienie dotknięte pożarem może nie nadawać się do użytku lub do dalszego czyszczenia. Obowiązują przepisy, które dokładnie mówią, co należy z takimi przedmiotami zrobić. Przede wszystkim należy poddać je utylizacji w bezpiecznym miejscu. To jedna z usług, z jakiej możesz skorzystać w firmie sprzątającej po pożarach w województwie świętokrzyskim. Dokonuje ona selekcji mienia i wybiera te przedmioty, które nie nadają się już do naprawy. Organizuje transport i podejmuje się utylizacji przedmiotów, których nie uda się już na pewno uratować.

Czyszczenie domu po pożarze w Jędrzejowie

Ekipa do sprzątania dachów ze szczątków pożaru. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.

Zabezpieczanie mienia przed dalszymi uszkodzeniami

Ogień może spowodować zniszczenie wielu materiałów, tak samo, jak związki chemiczne wydzielane podczas pożaru. Osiadając na powierzchni mebli czy sprzętów elektrycznych mogą powodować ich korozję. Wykorzystanie wody potrzebnej do ugaszenia pożaru nie pomaga. Brak szybkiej reakcji w postaci usunięcia zanieczyszczenia może spowodować trwałe uszkodzenie mebli oraz sprzętów elektrycznych znajdujących się w mieszkaniu podczas pożaru. Firma sprzątająca ma narzędzia i preparaty, dzięki którym może zatrzymać proces niszczenia przedmiotów. Wykonywane są działania pozwalające na obniżenie wilgotności w celu zahamowania tworzenia się kwaśnego środowiska, a także odcięcie zanieczyszczonych przedmiotów od dostępu do wilgoci.

Ogólnopolska firma sprzątająca Jędrzejów

Sprzątanie po pożarze Jędrzejów – sprawdzone środki

Profesjonalna firma Kastelnik oferuje specjalistyczne całodobowe sprzątanie domów po pożarze w Jędrzejowie. Skutecznie realizujemy je od 2013 roku. Jesteśmy dla Ciebie do dyspozycji codziennie, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wyróżnia nas cena, jakość usług i szybkość działania. Chcesz poznać szczegóły oferty? Zadzwoń do nas – chętnie pomożemy.

Realizujemy także usługi w zakresie: Odgrzybianie ścian Jędrzejów

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ Pytania i odpowiedzi w Jędrzejowie o sprzątanie

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%