Czyszczenie po pożarze Jawor

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Jaworze. Czym zmyć sadzę ze ściany?

Pożar skutecznie zniszczył Twój dom lub miejsce pracy i nie wiesz, od czego zacząć czyszczenie po pożarze Jawor woj. dolnośląskie? Przede wszystkim od kontaktu z rzeczoznawcą, to on wyda oświadczenie o stanie budynku oraz oszacuje straty. Jeśli uzna, że konstrukcja nie grozi zawaleniem, będziesz mógł wziąć się do pracy.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Sadzę najszybciej usuniesz maszyną do suchego lodu. Czeka Cię porządkowanie pogorzeliska, utylizacja nadpalonych mebli, usuwanie zapachów po pożarowych i wiele więcej – wszystko zależy od stanu elementów konstrukcyjnych Twojej nieruchomości.

czyszczenie ścian po pożarze Jawor

Często należy sięgnąć po najlepsze środki czystości oraz suchy lód, który skutecznie walczy z tłustą sadzą. Myślisz, że nie dasz rady usunąć skutków pożaru na własną rękę? Możesz skorzystać z usług specjalistycznej firmy sprzątającej. Usuwanie szkód po pożarach w Jaworze to praca dla specjalistycznej firmy, a nie dla amatorów. Kastelnik ma duże doświadczenie w obsłudze maszyn Cold Jet, które najszybciej zmywają sadzę ze ścian i sufitów.

Cold Jet 40FP urządzenie do mycia sadzy

Czym zmyć sadzę po pożarze?

Ściany budynku, w którym wybuchł ogień, mogą wymagać czyszczenia. Po pożarze stają się one osmolone, brudne, a często konieczne jest ponowne odmalowanie przestrzeni. Nie musisz myć ścian gąbką i płynem dostępnym pod ręką – Twoja praca nie będzie miała wtedy najmniejszego sensu. Jeśli zastanawiasz się, czym zmyć sadzę po pożarze, to powinieneś zainteresować się suchym lodem.

sprzątanie po pożarze Jawor

Sprzątanie po pożarze Jawor i okolice

Sprzątanie po pożarach w Jaworze i okolicy najlepiej wykonać za pomocą zestalonego dwutlenku węgla. Technologia czyszczenia przy użyciu suchego lodu uznawana jest za najszybszy i niezwykle skuteczny sposób na zlikwidowanie brudu i to nawet w najmniej dostępnych miejscach. Oczywiście środki chemiczne również mogą doczyścić ściany, ale są one bardziej inwazyjne i nie zawsze sprawdzą się na powierzchniach wrażliwych. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla wyrzucany pod dużym ciśnieniem i prędkością 500 km/h ze specjalnego urządzenia. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Mycie ścian suchym lodem po pożarze na Dolnym Śląsku

Suchy lód działa niezwykle prosto. Nie ma tutaj ukrytej magii. Dwutlenek węgla uderza w bród, co powoduje zniszczenie jego struktury i rozpad sadzy. Każda kolejna porcja suchego lodu wymierzona w tłustą sadzę wnika w jej głąb i doprowadza do sublimacji. Suchy lód jest metodą nieinwazyjną, która nie wymaga wody – co oznacza, że nie niszczy czyszczonych po pożarze ścian.

Znajdziesz nas w:

sadza efekt po myciu

Granulat suchego lodu jest produktem ekologicznym. Jak widzisz, powodów, dla których warto sięgnąć po technologię suchego lodu, jest wiele. Wyboru możesz dokonać samodzielnie lub poprosić fachowców o dopasowanie sposobu czyszczenia pod Twoją nieruchomość. Być może mycie ścian po pożarze suchym lodem będzie właśnie dla Ciebie!

Na czym polega sprzątanie po pożarach?

Już wiesz, że jednym z etapów czyszczenia po wybuchu ognia jest mycie ścian po pożarze. Musisz jednak wiedzieć, że czynności, które należy przeprowadzić, jest o wiele więcej. I tutaj pojawia się pytanie: sprzątanie po pożarze w spalonym domu – na czym polega? Czyszczenie ścian po pożarach to przede wszystkim przywróceniu nieruchomości do poprzedniego stanu na tyle, o ile jest to możliwe.

Jeśli zdecydowałeś się na specjalistyczne usługi sprzątające, to zadanie masz ułatwione. Specjaliści zrobią wszystko za Ciebie – jeśli natomiast chcesz posprzątać po pożarze na własną rękę, to musisz wiedzieć, że czyszczenie sadzy polega na: dekontaminacji pomieszczeń, usunięciu pogorzeliska, czyszczeniu tłustego osadu, i dokładnym czyszczeniu kanałów wentylacyjnych. Często te prace są wykonywane przed remontem. Oczywiście to połowa czynności, które mogą być konieczne.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zapach spalenizny jest wyjątkowo uciążliwy. Wnika w ubrania, przedmioty codziennego użytku, a nawet skórę. Jest niesamowicie nieprzyjemny i potrafi wywołać mdłości. Kiedy w Twoim domu doszło do pożaru, to dokładnie wiesz, jak pachną skutki wybuchu ognia. Pewnie zastanawiasz się jak zlikwidować szkody po pożarze.usługi sprzątające Jawor

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Do tego celu stworzone zostały ozonatory – te o niewielkiej mocy nie sprawdzą się w przypadku pożaru. Tutaj potrzebny jest sprzęt najwyższej klasy. Ozonowanie jest już ostatnim etapem sprzątania, więc niedługo będziesz mógł odetchnąć.

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%