Czyszczenie po pożarze Jarosław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Jarosław. Czym usunąć szkody po pożarze?

Pożar kojarzy się przede wszystkim ze zniszczeniami. Wysokiej jakości czyszczenie po pożarze Jarosław to jedna z wielu usług, która jest oferowana dla poszkodowanych po zwarciu w instalacji elektrycznej. Warto dodać, że ogień potrafi zniszczyć niejedną konstrukcję i pozbawić dachu nad głową wiele rodzin.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Doprowadzenie powierzchni do stanu nadającego się do użytku jest pracochłonne, dlatego najlepiej powierzyć budynek w ręce profesjonalistów.

Oferujemy również mycie ścian z sadzy suchym lodem w powiecie jarosławskim, w miastach: Pruchnik, Radymno. Usuwanie szkód po pożarze można zacząć od sprzątania pogorzeliska, utylizacji spalonych przedmiotów i dezynfekcji pomieszczeń. Usuwanie skutków pożarów śmiało, można rozpocząć za pomocą suchego lodu.

Sprzątanie po pożarach, mycie ścian w Jarosławiu

Czym najlepiej umyć ściany po pożarze ? Suchy lód to odpowiedź.

Czy warto usuwać szkody pożarowe samodzielnie?

Kompetentni pracownicy firmy sprzątającej poradzą sobie z każdym wyzwaniem po pożarze w budynku. Fachowcy firmy Kastelnik posiadają nie tylko odpowiedni sprzęt do czyszczenia ścian suchym lodem, ale i szkolenia, które okazać się mogą niezbędna przy ozonowaniu nieruchomości. Nie poleca się działania na własną rękę. Pogorzelisko to miejsce wielu toksyn uwolnionych przez wysoką temperaturę. Pozwól wykazać się fachowcom i uniknij zatrucia dioksynami. Kompleksowe usługi zapewni Ci ekipa sprzątająca Kastelnik. Zadzwoń i wspólnie z profesjonalistami wybierz najlepszy plan działania.

Czyszczenie ścian po pożarze Jarosław

Sprzątanie po pożarach w Jarosławiu — jakość bez ograniczeń

Sprzątanie nieruchomości po pożarze w Jarosławiu podzielić można na kilka etapów – każdy z nich jest kluczowy i tak samo ważny. Jeśli Twój budynek nie ucierpiał znacząco podczas pożaru, to nie wszystkie działania są wymagane; dlatego najlepiej jest zadzwonić po firmę sprzątającą i poprosić o wycenę oraz pomoc w wybraniu odpowiednich metod usuwania szkód powstałych na skutek wybuchu ognia. Kiedy najlepiej kontaktować się z fachowcami? Po tym, jak rzeczoznawca oceni stan budynku i powie, że nie grozi on zawaleniem. Dopiero wtedy można zacząć bezpiecznie działać. Pierwszym etapem usługi tj. czyszczenie po pożarze jest usunięcie wszelkich mebli i pozostałości po pożarze – mogą to być fragmenty ścian, balustrady, okien czy innych elementów domowej przestrzeni. W ten sposób zaczyna się niemal zawsze sprzątanie po pożarze nie tylko w województwie podkarpackim, ale i każdej innej lokalizacji na terenie kraju.

Sprzątanie po pożarach. Tłusta sadza na ścianie

Tłusta ściana po pożarze. Sprzątanie wymaga tutaj odpowiedniego przygotowania sprzętu i środków chemicznych.

Co zostaje po pożarze?

Prawie zawsze po pożarze mamy dużo tłustych nieczystości, osadów i trujących związków chemicznych. Warto więc zająć się kolejny etapem sprzątania po pożarze, który polega na dokładnym usunięciu sadzy z podłogi i ścian. Do tego celu używa się specjalnych chemikaliów lub suchego lodu. Wybrany sposób czyszczenia zależy od grubości sadzy i kondycji nieruchomości. Nie można zapomnieć o neutralizowaniu zadymienia, to również wykonuje profesjonalna firma sprzątająca. Zazwyczaj proces ten połączony jest z dekontaminacją, czyli pozbyciem się wszelkich szkodliwych związków chemicznych z powietrza. Następnie skupić się można na ozonowaniu. Jest ono uznawane za najbezpieczniejszą metodę dezynfekcji powierzchni po wybuchu ognia. Usuwanie zapachu po pożarze za pomocą ozonu to produkt uboczny dekontaminacji w budynku. Często nasi klienci pytają również o certyfikat dekontaminacji,  który wystawiamy po zakończeniu pracy. Na sam koniec zostaje opcjonalne przygotowanie dokumentacji  tj. kosztorys nakładów rzeczowych KNR. Jest ona niezbędna dla firmy ubezpieczeniowej, aby móc starać się o pomoc finansową.

Neutralizacja zapachu po pożarze w Jarosławiu

Porządna neutralizacja zapachu po pożarze w domu w Jarosławiu to nie tylko odświeżenie powietrza. Przykry zapach, który pozostał po pożarze, może być nie tylko nieprzyjemny i drażniący, ale również niebezpieczny dla zdrowia. Bardzo ważne jest, aby nie pomijać etapu, który odpowiedzialny jest za usuwanie woni spalenizny. Mowa tutaj o ozonowaniu. Jest to jedna z najlepszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji powierzchni. Co ważne, ozon usuwa nie tylko zapachy i neutralizuje powietrze, ale również zlikwiduje wszelkie drobnoustroje: wirusy, bakterie, zarodniki grzybów czy pleśń. Jest on stosowany od wielu lat w Polsce i używany przez specjalistyczne firmy sprzątające, poprawnie użyty nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i życia. Tylko korzystanie z ozonu na własną rękę może mieć poważne skutki uboczne.

Usługi sprzątania po pożarze

Jakie dodatkowe usługi obejmuje sprzątanie po pożarze?

Z dumą obsługujemy każde miasto woj. podkarpackiego w zakresie usuwania szkód pożarowych.  Gwarantujemy profesjonalne czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem i usuwanie zapachów na wysokim stężeniu ozonu. Zminimalizuj straty i wróć do wysprzątanego domu. Żadna specjalistyczna praca bez odpowiedniego sprzętu nie ma szans powodzenia. Każde sprzątanie może zawierać usługi:

 • czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Jarosław, Pruchnik, Radymno.
 • usuwanie sadzy ze ścian;
 • zmywanie tłustych osadów pożarowych z sufitów;
 • dezynfekcja powietrza za pomocą ozonu;
 • usuwanie brzydkich zapachów np. spalenizny po pożarze;
 • wynoszenie mebli i porządkowanie pogorzeliska;
 • wykonanie dokumentacji fotograficznej z miejsca zdarzenia.

Usuwanie szkód po pożarach w woj. Podkarpackim

W momencie, kiedy płonie Twoja nieruchomość nie myślisz o swojej przyszłości. Żyjesz daną chwilą i martwisz się, co będzie dalej. Czasem niektórzy zabierają się za usuwanie szkód po pożarze bez konsultacji ze specjalistami. Może mieć to fatalne skutki uboczne; dlatego, zanim zaczniesz działać, pomyśl o tym, że narażasz swoje życie i zdrowie. Zadzwoń po firmę sprzątającą, która w bezpieczny sposób oczyści Twoją przestrzeń na ścianie z tłustego osadu i przygotuje ją do ponownego użytku. Wystarczy jeden telefon, abyś nie musiał myśleć o tym, co będzie dalej z budynkiem, w którym mieszkasz lub pracujesz.

Kastelnik — czas na gruntowane sprzątanie po pożarze w Jarosławiu oraz

Najlepsza firma sprzątająca w lokalizacji w Jarosławiu

FAQ - mieszkańcy Jarosława pytają

Pytani i odpowiedzi: o co pytają w podkarpackim na temat czyszczenia po pożarach?

Jaki jest koszt mycia powierzchni po pożarze?

Koszt mycia spalonych powierzchni po pożarze ustalany jest w czasie bezpłatnej wyceny u klienta. Zaczyna się od kilkunastu złotych i może sięgnąć ceny 100 zł  w przypadku czyszczenia ścian suchym lodem. Najlepiej prace porządkowe realizować za pomocą urządzeń do mycia suchym lodem marki Cold Jet lub Karcher.

Jak usunąć trujące związki chemiczne z powietrza?

Po wybuchu ognia w domu mamy do czynienia z wieloma trującymi związkami chemicznymi. Zaliczyć do nich można dioksyny i furany, które można wstępnie usunąć  suchym lodem. By się z nimi jednak ostatecznie rozprawić, musimy przeprowadzić ozonowanie budynku na wysokim stężeniu. Usuwanie toksyn najlepiej wykonać w każdym spalonym pomieszczeniu w zakresie 40 ppm do 60 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%