Czyszczenie po pożarze Iława

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Iława, Warmińsko-Mazurskie. Czym czyścić po pożarze w domu?

Sprzątanie po pożarze to nie lada wyzwanie. Zamiast głowić się, jak szybko i skutecznie wyczyścić pogorzelisko, przekaż pałeczkę prawdziwym ekspertom z branży.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Firma Kastelnik świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie mycia pomieszczeń z sadzy oraz prac specjalistycznych tj. czyszczenie po pożarze Iława w połączeniu z dezynfekcją powietrza z toksyn. Usługi są realizowane za pomocą najnowocześniejszej technologii, aby szybko i dokładnie  wymyć ściany po pożarze oraz ekspresowo usunąć zapach spalenizny z Twojego mieszkania.

Mycie sadzy po pożarze Iława

Sadza na pojemniku na olej opałowy w spalonym domu w Iławie. Nasza firma podjęła się czyszczenia całego pomieszczenia.

Przeprowadzimy dla Ciebie wszystkie konieczne usługi, które trzeba wykonać tuż po ugaszeniu pożaru, a przed rozpoczęciem remontu. Wśród tych czynności możemy wymienić:

 • kontakt z rzeczoznawcą ds. usuwania szkód pożarowych;
 • wybór firm sprzątającej;
 • rozpoczęcie dekontaminacji w spalonym budynku;
 • utylizację zniszczonych przedmiotów;
 • mycie ścian po pożarze w domu np. suchym lodem;
 • ozonowanie zapachów.

Czyszczenie ścian po pożarze Iława - telefon

Usuwanie szkód pożarowych — na czym polega?

Pamiętaj, że jeśli w Twoim domu wybuchł pożar, to jego skutkiem nie są tylko szkody pożarowe. W rzeczywistości w spalonym domu pozostaje  również nieprzyjemny zapach, a do tego niewidoczne dla oka toksyny. Oczywiście dla nas to nie problem. Wyeliminujemy przykre wonie  dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom i sprawimy, że Twój dom będzie lśnił jak nowy! Mamy ogromne doświadczenie w sprzątaniu po pożarach a do tego posiadamy najlepszy sprzęt,  gotowy do użycia w każdej chwili.

Sprzątanie po pożarze w Iławie

Rodzinne przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje już od prawie 10 lat najwyższej jakości usługi sprzątania specjalistycznego po pożarach na Warmii i Mazurach. Sprzątanie po pożarze w Iławie jest jedną z naszych głównych usług.

Jako liderzy na rynku ekspresowo posprzątamy Twój lokal, w którym doszło do zaprószenia ognia i usuniemy skutki tego niszczycielskiego żywiołu. Naszą ofertę dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kastelnik proponuje szeroką gamę usług, takich jak restytucja mienia i czyszczenia lokalu z sadzy. A może potrzebujesz odświeżyć powietrze po zadymieniu mieszkania? W takim razie najlepszą usługą, jaką możemy zaproponować, będzie usuwanie zapachu spalenizny za pomocą ozonowania.  Aby dopasować ofertę do siebie, skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się, jak możemy ci realnie pomóc. Oferujemy usuwanie zapachów w pomieszczeniach tj.:

 • spalony garaż;
 • dom;
 • mieszkanie;
 • zakład produkcyjny.
Usuwanie szkód po pożarach Kastelnik

Czyszczenie ściany po pożarze suchym lodem, najlepsza metoda roku 2023!

Na czym polega dekontaminacja budynku po pożarze?

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze to specjalistyczna nazwa procesu dezynfekcji, którego celem jest likwidacja szkodliwych toksyn z powietrza i powierzchni uszkodzonych rzez ogień. Szkodliwe substancje po działaniu ognia znajdują się dosłownie wszędzie, choć są oczywiście niewidoczne dla naszych oczu.

Często ludzie nieświadomi obecności toksyn, ignorują ich szkodliwe działanie. A to może być zgubne w długofalowych skutkach, gdyż efekt przebywania w pełnym toksyn pomieszczeniu może objawić się nawet wiele miesięcy po pożarze. Skutkiem zatrucia toksynami są problemy z krążeniem, oddychaniem, bóle głowy itp. Dlatego nie ryzykuj i przeprowadź  dekontaminację mienia, aby szybko i raz na zawsze pozbyć się wszystkich drobnoustrojów.

Oferta firmy Kastelnik — woj. Warmińsko-mazurskie

Kastelnik od 2013 roku czyści pomieszczenia po pożarach w całym województwie warmińsko-mazurskim. Jesteśmy jednymi z najlepiej ocenianych ekspertów na rynku, gdyż przede wszystkim dostosowujemy ofertę do potrzeb klienta. Co więcej, bez dodatkowych opłat przygotowujemy wycenę na usuwanie szkód po pożarze i doradzamy klientom, tak by nie przepłacali.

Zamów już dziś dowolną usługę czyszczenia po pożarze w Iławie, a my szybko przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Dopasujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązana z długiej listy naszych usług:

 • czyszczenie domu po pożarze w Iławie;
 • dekontaminacja spalonych  budynków po pożarach;
 • sprzątanie nieruchomości po działaniu ognia;
 • gruntowne mycie ścian i sufitów z sadzy;
 • kompleksowe sprzątanie po pożarach;
 • prace remontowe przy spalonych ścianach po pożarach instalacji;
 • zamgławianie pomieszczeń pełnych sadzy;
 • likwidacja toksyn z powietrza po pożarach;
 • profesjonalne sprzątanie pogorzeliska;
 • ozonowanie mieszkania w stanie deweloperskim po pożarze;
 • utylizacja spalonych mebli i przedmiotów;
 • dezynfekcja powietrza i usuwanie toksyn;
 • usuwanie przykrych zapachów.

Sprzątanie w domu po pożarze

Czyszczenie ścian po pożarze Iława — suchy lód pomaga przy sprzątaniu

Jedną z najbardziej skutecznych metod sprzątania po pożarze w województwie warmińsko-mazurskim  jest metoda mycia ścian i sufitów suchym lodem. To nowatorski sposób na uporanie się ze wszelkimi skutkami działania ognia. Suchy lód, czyli zestalony CO2 jest generowany przez specjalne urządzenia o dużej mocy, które wręcz odrywają bród od powierzchni.

Jak działa urządzenie do mycia ścian suchym lodem?

Wiele osób zadaje nam pytania o to, jak działa maszyna do mycia ścian suchym lodem i czym szybko zmyć sadzę? Proces sprzątania jest dość prosty. Przenośnie generatory działając pod dużym ciśnieniem, wyrzucają na zewnątrz granulki suchego lodu. Z impetem uderzają w brudną powierzchnię, np. oklejoną sadzą i odrywają z niej kawałki nieczystości.

Czyszczenie powierzchni suchym lodem jest bardzo ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Co ważne to najmniej inwazyjna metoda ze wszystkich dostępnych metod sprzątania specjalistycznego. Gorąco polecamy naszym klientom zamówić czyszczenie testowe tej usługi i sprawdzić samemu, jak dokładnie działa generator suchego lodu.

Infolinia firmy Kastelnik dostępna jest 7/24

Jeśli chcesz zamówić specjalistyczne sprzątanie po pożarze, po prostu zadzwoń na naszą infolinię, a konsultant biura obsługi klienta firmy Kastelnik przedstawi Ci ofertę na pozbycie się skutków pożaru i doradzi, które usługi wybrać. Warto dodać, iż nasz zespół pracuje przez 24 godz./dobę i jest dostępny dla Ciebie przez okrągłe 365 dni w roku. Przekonaj się sam, jak wygląda praca z ekspertami numer jeden w branży usług sprzątających.

Ogólnopolska firma sprzątająca z Iławy

Usługi na sprzątanie po pożarze – Kastelnik, jakość na najwyższym poziome od 2013 r.

Znajdziesz nas także w:

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Iławie.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Gruntowne sprzątanie po pożarach to proces wieloetapowy i dość skomplikowany. Oczywiście przed rozpoczęciem prac nasz technik dokładnie określa klientowi, jak będzie przebiegała współpraca. Aby bliżej poznać naszą codzienną pracę, już teraz poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania o sprzątanie po pożarach w Iławie.

Pytania na temat sprzątania po skutkach pożaru w powiecie iławskim

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana zawsze bezpośrednio z klientem i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości. Widełki cenowe są dość szerokie, a koszt mycia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 500 zł za metr kwadratowy.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sadza  niestety jest bardzo trudna do dokładnego wyczyszczenia domowymi sposobami. Smolisty brud ze ściany najlepiej wyczyścić przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju i wielkości zanieczyszczeń. Polecamy skonsultować się z ekspertem z firmy Kastelnik i wybrać najlepszą metodę.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%