Czyszczenie po pożarze Hajnówka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Hajnówce w woj. podlaskim. Jak zabrać się za sprzątanie po wybuchu ogania w nieruchomości?

Ogień w domu najczęściej pojawia się na skutek zwarcia instalacji elektrycznej – oczywiście powód może być inny. Nie warto rozmyślać nad przyczyną, tylko zastanowić się, w jaki sposób szybko wrócić do bezpiecznego miejsca. Pierwszym krokiem powrotu do normalności powinien być kontakt z firmą oferującą czyszczenie po pożarze Hajnówka woj. podlaskie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczna pomoc może okazać się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Technicy wykonają czynności takie, jak:

 • czyszczenie ścian,
 • zamgławianie pomieszczeń za pomocą specjalistycznego sprzętu,
 • usuwanie trujących toksyn poprzez oraz dekontaminację,
 • ozonowanie po pożarze i usuwanie zapachów.

Oferujemy również usuwanie szkód po pożarze suchym lodem w całym powiecie hajnowskim i w mieście Kleszcze.

Czyszczenie sadzy po pożarze w Hajnówce

Czyszczenie sadzy po pożarach w Hajnówce w woj. podlaskim.

Zastanawiasz się, co warto wiedzieć przed rozpoczęciem sprzątania? Utylizację przedmiotów skażonych toksynami można zlecić zewnętrznej firmie. Kastelnik oferuje stuprocentowo bezpieczne metody do usuwania szkód pożarowych za pomocą suchego lodu. Jest to innowacyjna metoda likwidacji osadów z sadzy i innych nieczystości.

Sprzątanie mieszkania po pożarze Hajnówka, podlaskie

Komu zlecić sprzątanie po pożarze?

Sprzątanie może stanowić dla Ciebie wyzwanie, a ozonowanie pomieszczeń po pożarze nie jest możliwe bez odpowiedniego sprzętu do dezynfekcji. Sprzątanie mieszkań po wybuchu ognia najlepiej zlecić fachowej ekipie z generatorami ozonu o mocy 80 gram /h. W firmie Kastelnik bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy na wysokim stężeniu – minimu 40 ppm.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?

Swąd spalenizny często wchodzi głęboko w strukturę ścian i tynków, a to nie ułatwia procesu dezodoryzacji. Dezynfekcja mieszkania zazwyczaj jest zamawiana przez poszkodowanego, ale klatkę schodową oczyszczamy najczęściej na zlecenie spółdzielni mieszkaniowej. Dokładnie to samo dotyczy zatkania kanalizacji, czy też awarii rury w miejscu publicznym.

Utylizacja mebli i spalonych w pożarze przedmiotów –

Dom, w którym doszło do wybuchu ognia, wygląda fatalnie – często doprowadza do łez, a właściciele nie wiedzą, od czego zacząć. Jeśli zastanawiasz się, komu zlecić sprzątanie po pożarze – to jedyną właściwą odpowiedzią będzie – firma sprzątająca po pożarze. Fachowcy wiedzą, jak zabrać się za sprzątanie po pożarze, mają odpowiedni sprzęt i wiedzę, która pomaga im działać szybko, a przy tym skutecznie. Pozostawienie nieruchomości w rękach doświadczonych fachowców to również mniej stresu o kontakt z przedstawicielami, remont i utylizację spalonych mebli. Zastanów się, czy chcesz mieć na głowie tyle zadań.

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Pożar to wyjątkowo ciężka sytuacja, w której należy zachować trzeźwe myślenie i nie poddawać się emocjom. W Twojej głowie może pojawić się wiele pytań: jak usunąć nieprzyjemny zapach? Jak wyczyścić sadzę ze ścian? Ile kosztuje profesjonalne sprzątanie po pożarze? Odpowiedzi znajdziesz, kontaktując się z wybraną firmą sprzątającą, ale ceny za wysprzątanie małego mieszkaniu zaczynają się już od kilku tysięcy złotych.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Jeśli chodzi o dokładną cenę, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie umówienie się na darmowe oględziny, podczas których technicy sprawdzą ilość sadzy, oszacują straty i dobiorą czynności, które pomogą usunąć skutki pożaru w Twojej nieruchomości. Warto wiedzieć, że cena sprzątania po pożarze najczęściej mieści się w przedziale cenowym od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, a utylizacja przedmiotów skażonych toksynami to zazwyczaj przedmiot oddzielnego zlecenia.

Sprzątanie domu po pożarze Hajnówka

Hajnówka w woj. podlaskim. Sprzątanie na dachu spalonego domu wymaga często suchego lodu.

Czyszczenie ścian po pożarze – czym usunąć sadzę?

Dezynfekcja pomieszczeń to jedna z usług sprzątania, na której zależy większości klientów firmy Kastelnik. Usuwanie szkód pożarowych w Hajnówce zaczyna się od uprzątnięcia pogorzeliska, a w tym wyniesienia i zutylizowania mebli oraz spalonych przedmiotów. Następnie, kiedy nieruchomość jest pusta i nic nie przeszkadza w sprzątaniu, technicy zaczynają mycie ścian, sufitów oraz podłóg z tłustych osadów. I tutaj pojawia się pytanie, jak usunąć czarną sadzę po pożarze? Do tego celu najczęściej używa się suchego lodu lub specjalistycznej chemii posiadającej wymagane atesty.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

To, w jaki sposób zostaną oczyszczone Twoje ściany, ustalane jest podczas oględzin. Technicy sprawdzają grubość sadzy i decydują się na jedną z dwóch metod. Szczegółowy proces sprzątania zawsze jest dostępny do Twojego wglądu. Suchy lód pomaga nie tylko w walce z sadzą, ale również usuwa dioksyny, furany i inne nieczystości. Co jeszcze można zrobić zmrożonym lodem? Zamów sprzątanie mieszkania po wybuchu sadzy w mieście Kleszcze.

 • Czyszczenie posadzek może być wykonane tą unikalną metodą, dostęp z ziemi,
 • Zmywanie sadzy ze sufitu w zakładach produkcyjnych będzie wymagać dłuższego węża – praca dla alpinistów przemysłowych.

Czym jest suchy lód?

Suchy lód otrzymuje się na skutek rozprężania CO2, co w efekcie powoduje, że zamarza on w temperaturze -79°C. Bez tego innowacyjnego rozwiązania ciężko jest wyobrazić sobie usuwanie sadzy po pożarze czy mycie ścian po pożarze. Wszystko dlatego, że brud po kontakcie z suchym lodem rozpada się na miliony małych elementów i odpada. Nic dziwnego – CO2 uderza z prędkością ponad 150 m/s. Nie musisz się jednak martwić o swoje zdrowie – ten sposób czyszczenia nie jest niebezpieczny dla człowieka. Suchy lód nie wymaga użycia wody i ma neutralny wpływ na środowisko.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca Kastelnik, Podlaskie

Certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze od firmy Kastelnik. Jakość sprzątania od 2013 r.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%