Czyszczenie po pożarze Grudziądz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Grudziądzu. Jak wygląda usuwanie szkód pożarowych w budynku?

Usługi Kastelnik Grudziądz to profesjonalne prace związane z usuwaniem skutków pożaru w budynku mieszkalnym, przemysłowym lub nieruchomości komercyjnej. Kompleksowe czyszczenie po pożarze w Grudziądzu to zadanie dla fachowców z branży usług porządkowych. Wymaga profesjonalnej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu do czyszczenia ścian suchym lodem.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jeśli szukasz sprawdzonego specjalistę w branży sprzątającej, trafiłeś w odpowiednie miejsce. W naszej firmie zamówisz następujące usługi związane ze sprzątaniem po pożarach:

 • Sprzątanie po pożarze na miejscu pogorzeliska;
 • Usuwanie szkód pożarowych w budynkach w stanie deweloperskim;
 • Mycie ścian z sadzy;
 • Dekontaminacja i ozonowanie po pożarze w domu.
sprzątanie po pozarze Kujawsko Pomorskie

Zdjęcie: ekipa sprzątająca w trakcie czyszczenia ściany suchym lodem © 2023 Kastelnik

czas na sprzątanie

Sprzątanie po pożarze w Grudziądzu — nowoczesne urządzenia

Sprzątanie spalonych mieszkań w pożarze w Grudziądzu świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku. Kompleksowe usuwanie szkód po pożarze to nasza specjalność. Zabieg ten polega na dokładnym wysprzątaniu pogorzeliska, wyniesieniu spalonych rzeczy do utylizacji oraz dokładnym wymyciu ścian z sadzy.

Prace te najlepiej zlecić ekipie, która oferuje konkurencyjne ceny w całym województwie kujawsko-pomorskim, ale także pochwalić się może nieskazitelną opinią wśród klientów. Jako liderzy na rynku korzystamy w pracy z nowoczesnych urządzeń do czyszczenia ścian po pożarze oraz maszyn do dekontaminacji trujących toksyn. Sprawdzony sprzęt w połączeniu z doświadczeniem dają gwarancję najlepszej jakości.

czyszczenie pomieszczenia po pożarze Grudziądz

Mycie ścian sadzy oraz zanieczyszczeń pożarowych

Mycie ścian z sadzy można przeprowadzić na kilka sposobów. W mieście Grudziądz, ale także w całym powiecie grudziądzkim, czyszczenie powierzchni suchym lodem po pożarze jest jedną z najbardziej popularnych metod usuwania osadów ze ścian i sufitów. Oczywiście zajmujemy się również usuwaniem tłustej sadzy po pożarze w tradycyjny sposób. Na pomoc przychodzi tu specjalistyczna chemia do mycia zanieczyszczeń pożarowych. Ta technologia usuwania skutków pożaru stosowana jest w firmie Kastelnik obecnie rzadziej, ale dominowała przed wprowadzeniem suchego lodu do oferty.

Ozonowanie po pożarze — gotowi do działania 7/24

Ozonowanie to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na walkę z przykrym zapachem i drobnoustrojami w powietrzu obecnymi w budynku po pożarze. Nic tak szybko nie zniweluje swędu spalenizny, jak naturalny gaz ozon. Warto dodać, że ozon dobrze jest w pełni bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt i nie produkuje odpadów wtórnych. To gaz bezwonny, niekorodujący i neutralny dla alergików. Działa błyskawicznie i nie wymaga częstych powtórek zabiegu.

Ozonowanie dużych budynków i hal magazynowych wymaga profesjonalnych generatorów ozonu dużej mocy. Dopiero stężenie gazu na poziomie 40 ppm lub większe dobrze usuwa zapach spalenizny. Oczywiście posiadamy taki sprzęt i chętnie ruszymy ci na pomoc, jeśli stałeś się ofiarą pożaru w fabryce czy innym wielkopowierzchniowym lokalu.

zniszczona powierzchnia po pożarze budynku

Zdjęcie: sadza, która odpada ze ściany – nieczystości po pożarze © 2023 Kastelnik

Oferta firmy Kastelnik  – specjaliści od pożarów

Kiedy stajesz w obliczu zagrożenia związanego z ogniem w domu, ważne jest przede wszystkim ratowanie życia i zdrowia. Jeśli już Ty i Twoi bliscy są bezpieczni, można myśleć o ratowaniu mienia. Po ugaszeniu ognia przez straż pożarną można zadzwonić do firmy sprzątającej domy po pożarach. Pomagamy ofiarom zniszczeń ogniowych przez cały rok i specjalizujemy się w usługach:

 • sprzątanie mieszkania po pożarze Kujawsko-Pomorskie;
 • dekontaminacja budynku zniszczonego przez ogień;
 • usuwanie dioksyn i furanów;
 • restytucja mienia;
 • czyszczenie powierzchni suchym lodem;
 • suwanie zapachu spalenizny;
 • sprzątanie domu po przejściu pożaru;
 • odkażanie powierzchni po pożarach;
 • prace naprawcze po pożarach;
 • usuwanie spalonego sprzętu;
 • jakościowe odkażanie powietrza;
 • mycie ścian i sufitów po działaniu ognia;
 • ozonowanie pomieszczeń po pożarze.

Dlaczego warto zamówić usługi w specjalistycznej firmie?

Sprzątanie po pożarze to zadanie niebagatelne. Niektórym może wydawać się, że to prosty proces i nie warto zamawiać specjalistycznych usług. Nic bardziej mylnego. W pożarze domu lub biura nie zawsze jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, jakie elementy wyposażenia uległy spaleniu.

Czy dekontaminacja pomieszczeń po pożarze jest więc konieczna? Zdecydowanie bezpieczniej dla zdrowia użytkowników lokalu będzie skorzystać z tej usługi wykonywanej w ramach sprzątania po pożarze.

dlaczego my mamy wysprzątać Twój dom z sadzy?

W ten sposób usuniemy nie tylko brud, sadzę i pył, ale pozbędziemy się także niewidocznych dla oka drobnoustrojów powstałych w wyniku spalania. A te mogą być potencjalnie bardzo groźne dla zdrowia i mogą długo utrzymywać się w powietrzu.

Warto więc zadbać o pełną dezynfekcję oczyszczanej przestrzeni i zamówić specjalistyczne usługi sprzątania po pożarze w Grudziądzu. Poznaj naszą ofertę, dzwoniąc na całodobową infolinię. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące sprzątania po pożarze w Grudziądzu. Pamiętaj, że działamy 365 dni w roku, przez całą dobę.

Zadzwoń już dziś i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Usługi sprzątania po pożarze dostępne są także w miastach:

Grudziądz firma sprzątająca pożary i pogorzeliska

FAQ – Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po pożarze to jedna z najczęściej zamawianych usług w firmie Kastelnik. W trosce ułatwienia Ci zapoznania się z naszą ofertą przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące zabiegów czyszczenia mienia po przejściu ognia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć z realizacji, gdzie doszło do spalenia budynku.

Kastelnik czas na wysprzątanie pogorzeliska

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze nigdy nie jest jednakowa. Ustalana jest za każdym razem z klientem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Ogólnie rzecz ujmując, koszt mycia ścian po pożarze wynosi od 15 zł do 50 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to świetny i skuteczny sposób na usuwanie wszelkich zabrudzeń, sadzy i toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%