Czyszczenie po pożarze Gostyń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Gostyń. Jak wygląda usuwanie zapachu spalenizny po pożarach w województwie wielkopolskim?

Profesjonalna firma sprzątająca Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze w Gostyniu w województwie wielkopolskim – kompleksowe usuwanie skutków pożaru, zapachu spalenizny po pożarze oraz  dekontaminacja budynków i restytucja spalonego mienia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Po wystąpieniu szkody spowodowanej przez ogień następuje skażenie ścian toksynami, które należy szybko i skutecznie usunąć. Warto powierzyć kompleksowe czyszczenie ścian po pożarze na terenie miasta Gostyń profesjonalnej firmie sprzątającej Kastelnik, aby uniknąć dalszych problemów w przyszłości.

Sprzątanie po pożarze Gostyń

Sprzątanie po pożarze – Gostyń to strefa działalności specjalistycznej firmy sprzątającej Kastelnik.

Czyszczenie po pożarze Gostyń

Jeżeli chcesz mieszkać w zdrowym domu, w którym doszło do pożaru, konieczne jest przeprowadzenie specjalistycznych działań związanych z dekontaminacją po pożarze. W trakcie tych prac wykorzystywane są specjalistyczne środki chemiczne lub technologia suchego lodu. Metody te neutralizują niebezpieczne dla zdrowia substancje toksyczne. Po wykonaniu tych prac można przeprowadzić dalsze prace remontowo-budowlane, które są niezbędne do wykonania po pożarze. Zanieczyszczone sadzą wyposażenie jest w fachowy sposób przywracane do pełnej sprawności, czyszczone oraz odtłuszczane odpowiednimi preparatami chemicznymi.

Czyszczenie ścian po pożarze Gostyń

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze – powiat gostyński

Pożary niosą poważne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i życia. W wyniku zaniechania oczyszczania pomieszczenia po pożarze reakcje chemiczne mogą wpłynąć negatywnie na zdrowie mieszkańców. Dla zdrowia człowieka niebezpieczne są substancje rakotwórcze takie jak dioksyny, furany, policykliczne węglowodory aromatyczne. Tylko użycie specjalistycznych środków chemicznych do neutralizacji osadów po pożarowych gwarantuje prawidłowe usunięcie skutków pożaru. W pierwszej kolejności należy jednak przeprowadzić bardzo dokładne oględziny miejsca szkody. Na ich podstawie można będzie zaplanować dalsze prace sprzątające i przeprowadzić usuwanie szkód po pożarze, np. usunięcie sadzy ze ścian, uśniecie osadów po pożarowych i zapachu spalenizny, a także prace remontowo-budowlane.

Dioksyny i furany po pożarowe w zakładzie przemysłowym

W wyniku pożaru dochodzi do zniszczenia elementów produkcyjnych w zakładzie przemysłowym, który ucierpiał w wyniku pożaru. Zanieczyszczenia te w większości składają się z sadz oraz produktów spalania PCV, takich jak kwas solny, PWA, dioksyny i furany. Tak zanieczyszczone maszyny produkcyjne i linie technologiczne bardzo szybko niszczeją, a jednocześnie zawarte w nich związki chemiczne powodują niebezpieczną sytuację dla pracowników. Kastelnik – firma sprzątająca po pożarze w Gostyniu posiada niezbędne urządzenia oraz środki chemiczne, dzięki którym czyszczenie wyposażenia mieszkania lub firmy jest możliwe w bardzo skuteczny sposób. Środki chemiczne i metoda mycia ścian po pożarze suchym lodem są gwarancją bezpiecznie przeprowadzonego procesu czyszczenia po pożarze. Można szybko i w skuteczny sposób usunąć wszystkie osady po pożarze oraz zneutralizować nieprzyjemny zapach spalenizny.

Mapa zakres działania firmy Kastelnik

Czyszczenie dokumentów po pożarze

W wyniku pożaru dokumenty mogą ulec zanieczyszczeniu przez sadze oraz zalaniu przez wodę w wyniku gaszenia pożaru. W takim wypadku konieczne jest ich oczyszczenie i odnowienie. Można skutecznie usunąć spaleniznę, jak i jej zapach z dokumentów oraz książek. Dokumenty zwykle poddawane są suszeniu w ciągu 48 godzin poprzez ich zamrożenie w temperaturze -25 stopni Celsjusza. Dzięki temu niweluje się ryzyko rozwoju pleśni oraz bakterii.

Czyszczenie po pożarze w Gostyniu. Usuwanie zapachu

Usuwanie zapachu spalenizny w trakcie czyszczenia korytarza.

Usuwanie zapachu po pożarze

Pewnie wiesz, że każdy obiekt po pożarze jest mocno pokryty sadzą i występuje w nim uciążliwy zapach spalenizny, który jest trudny do usunięcia bez specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne firmy sprzątające po pożarach, posiadają jednak technologie, które skutecznie usuwają przykry zapach z mieszkań, w których doszło do pożaru. Usunięcie tego zapachu jest jednak skomplikowane i trzeba zastosować generatory ozonu od dużej mocy. Ważne, by osiągnąć stężenie ozonu na poziomie 40 ppm. Podstawą jest oczywiście prawidłowe wykonane usługi ozonowania. Na wstępie, ważne jest jednak usunięcie zalegającej sadzy na powierzchniach mieszkania. W momencie, gdy zostanie ona usunięta, można przystąpić do ozonowania po pożarze.

Malowanie ścian po pożarze budynku

Likwidacja skutków pożarów

Usuwanie skutków pożarów wykonane w kompleksowy sposób i niezwłocznie po wystąpieniu szkody jest kluczowe. Dzięki temu użytkownik może ponownie powrócić do mieszkania i zacząć w nim normalnie mieszkać. Dzięki temu, że firmy sprzątające współpracują z najlepszymi producentami środków chemicznych, są w stanie wszystkie działania związane z usuwaniem szkód przeprowadzić w profesjonalny i szybki sposób. Skutecznie radzą sobie z usuwaniem zapachu pogorzeliska oraz substancji chemicznych, które wydzieliły się ze spalonych przedmiotów.

Dzięki temu, że firma sprzątająca Kastelnik, do każdego zlecenia podchodzi z dużą starannością, umożliwia przyszłym użytkownikom szybki i bezpieczny powrót do mieszkania, w którym doszło do pożaru. Oferuje szeroki zakres usług po pożarowych, w których skład wchodzi: oddymianie budynku, dekontaminacja pomieszczeń, a także dezynfekcja pozostałych po pożarze szkodliwych substancji, takich jak tlenek siarki czy tlenek węgla.

Całodobowy kontakt telefoniczny – Kastelnik 7/24

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach w Gostyniu, zadzwoń do nas. Kastelnik chętnie pomoże rozwiązać problemy związane z czyszczeniem po pożarze w powiecie gostyńskim oraz usunąć skutki zniszczeń. Pamiętaj, obsługujemy całe woj. wielkopolskie. Zadzwoń do nas!

Znajdziesz nas także w:

Firma sprzątająca po pożarach Gostyń

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Usługi sprzątania Gostyń

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Cena sprzątania mieszkania po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie, po wizji lokalnej u klienta. Na całkowity koszt sprzątania domu po pożarze może wpływać np. Ilość ścian do wyczyszczenia, ilość przedmiotów do utylizacji oraz ilość szkód w budynku. Średnio koszt sprzątania wacha się od 5000 zł do 50.000 zł.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który odpowiada za bezpieczne usuwanie szkód pożarowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%