Czyszczenie po pożarze
Gorzów Wielkopolski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne czyszczenie ścian po pożarze w Gorzowie Wielkopolskim. Usuwanie zapachu spalenizny i sprzątanie po pożarach w powiecie gorzowskim 

Kastelnik wykonuje kompleksowe remonty i usługi czyszczenia po pożarze w Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach. Nasza firma używa najnowocześniejszej dostępnej na rynku technologii, która jest przyjazna dla środowiska. Nie czyścimy za pomocą żrącej chemii.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Nasze metody usuwania szkód po pożarze, jak zamgławianie, ozonowanie po pożarze, czy czyszczenie suchym lodem nie zostawiają śladów sadzy na ścianach. Potrzebujesz posprzątać pomieszczenia gospodarcze lub piwnicę, która uległa zadymieniu? Może zależy Ci, żeby tylko osuszyć mokre ściany po akcji gaśniczej? Jesteśmy do Twoich usług! Zadzwoń do nas. Firma sprzątająca po pożarach w powiecie gorzowskim Kastelnik pracuje przez 7 dni w tygodniu – 365 dni w roku.

Popularny artykuł na blogu: Jak zapobiec zwarciu w instalacji elektrycznej?

usuwanie szkód po pożarach

Czyszczenie po pożarze w Gorzowie Wielkopolskim – etapy

Jak działa współpraca z nami? Wykwalifikowany technik firmy Kastelnik przejeżdża oszacować szkody po pożarze, tworząc wstępny kosztorys prac. Żeby to ułatwić, kliencie często przesyłają nam również zdjęcia z miejsca pożaru, dzięki którym ocenimy jakie usługi likwidacji szkód po pożarowych możemy zaproponować.

Taka wycena jest całkowicie bezpłatna i szybka. Wtedy również jesteśmy w stanie oszacować termin realizacji sprzątania po pożarze. Chcemy sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Działamy szybko oraz skutecznie oferując mycie sadzy ze ścian. Wszystko jest u nas transparentne i ma się realny wgląd w to, jak Państwa lokum zostanie odnowione. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to obecnie najskuteczniejsza metoda na rynku.

czyszczenie ścian po pożarze Infolinia

Restytucja mienia po pożarze

Sprzątanie po pożarze to złożony proces nie tylko w powiecie gorzowskim. Dzielimy go na kilka etapów. Po utworzeniu ostatecznego planu prac możemy ruszyć do działania. Najpierw usuwamy zadymione lub spalone wyposażenie mieszkania z pogorzeliska. Później możemy przejść do czyszczenia ścian, sufitów, czy podłóg po pożarze. Używamy do tego kilku metod, które skutecznie rozprawiają się z sadzą, czy zadymionymi konstrukcjami.

Są to oczywiście usługi dekontaminacji takie jak ozonowanie po pożarze oraz czyszczenie spalonych ścian suchym lodem. Ale nie możemy zapomnieć również o osuszaniu całego pomieszczenia w ramach sprzątania po pożarze, jeżeli jest taka konieczność. Uważamy, że warto zainwestować w usługi pełnej restytucji mienia, które usuną ukryte zagrożenie, jakim są toksyczne substancje na ścianach po pożarze. Uważamy, że na zdrowiu naszym i naszych dzieci nie powinno się nigdy oszczędzać.

Kastelnik – czyszczenie suchym lodem – kontakt 7 dni w tygodniu

Te wszystkie wykonane przez nas usługi związane z likwidacją szkód po pożarze gwarantują, że Twoje mieszkania zyska ponownie nowy blask. Na koniec współpracy wystawiamy oczywiście dokumentację po pożarze  i podpiszemy protokół odbioru prac, określający szczegółowy zakres przeprowadzonych prac sprzątania po pożarowego.

Uwaga: usługa czyszczenia po pożarze to jeden z pierwszych etapów przygotowujących spalony obiekt do remontu. Naszym celem jest odtłuścić spalone ściany i przygotować pomieszczenie do remontu. Budowanie świadomości to niezwykle istotny element naszej pracy, dlatego chętnie dzielmy się tą wiedzą.

dekontaminacja pomieszczenia po pożarze lubuskie

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze

Skutki pożaru mogą być rozległe i ciężko dokładnie określić, które elementy mieszkania, czy biura uległy spaleniu. To, że jakiś przedmiot nie jest zadymiony, ani pokryty sadzą, nie oznacza, że jest w pełni zdatny do użytku. Szczególnie jeżeli w mieszkaniu podczas pożaru, spaleniu uległy wszelkiej maści lakiery, kleje, płyny, chemikalia, plastikowe lub gumowe elementy wnętrza oraz ubrania wykonane ze sztucznych materiałów.

Dekontaminacja ma właśnie na celu usunięcie ze ścian tych niebezpiecznych trujących substancji toksycznych. Są one realnym źródłem zagrożenia dla naszego zdrowia. Najbezpieczniej jest więc skorzystać z pełnej usługi mycia ścian po pożarze, by móc później spokojniej spać.

Statystyki pożarów – nieszczęścia związane z ogniem

Na początku stycznia 2021 roku o wczesnych godzinach porannych wybuchł groźny pożar na parterze kamiennicy w Gorzowie Wielkopolskim. Pożar gasiło kilka zastępów straży pożarnej. Niestety śmierć poniósł mężczyzna, a przyczyną wybuchu pożaru był prawdopodobnie niedopałek papierosa. To zdarzenie pokazuje, że zawsze powinniśmy być czujni, jeżeli palimy nikotynę w środku jakiegokolwiek pomieszczenia.

Bardzo niebezpieczne jest pozostawienie niedopałków papierosów przy łóżku. W takim przypadku łatwo o zaśnięcie z papierosem w ręku. Znajdujące się w pobliżu materiały tekstylne ekspresowo zajmą się ogniem. Na to należy bezwzględnie uważać!

Kastelnik – dekontaminacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

W sierpniu 2020 głośno było o sprawie pożaru w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w mieszkaniu ADM, który wybuchł przez podłączoną do kontaktu ładowarkę sprzętu elektronicznego. Co ciekawe, nie był do niej podłączony telefon. Skutki pożaru były jednak ogromne. Pokój, w którym wybuchł ogień, spłonął doszczętnie, a mieszkanie zostało całe pokryte sadzą. Przyczyną tej tragedii okazało się spięcie starej instalacji elektrycznej.

W wywiadzie dla lokalnej gazety mieszkańcy lokalu przyznali, że ciężko im samym było uporać się z czyszczeniem mieszkania po pożarze. Narzekali też niestety na unoszący się wszędzie popiół i wszechobecny zapach spalenizny. Wiele firmy sprzątających w powiecie gorzowskim świadczy takie właśnie usługi związane z czyszczeniem ścian po pożarach – jedną z nich jest Kastelnik.

Wiemy, jak bardzo niekomfortowa może być sytuacja po pożarze dla pozostałych lokatorów budynku. Jeżeli szukasz firmy, która przeprowadzi usuwanie zapachu spalenizny po pożarze – zadzwoń do firmy Kastelni.

Sprzątanie po pożarze zbędne po edukacji na symulatorach

Czy wiesz, że Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. pod koniec 2020 roku zakupiła dla swoich jednostek symulatory, które pomogą w edukowaniu o pożarach? Nikt nie chce doprowadzić do sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni zamówić sprzątanie po pożarze. Stąd taka akcja. Symulatory to miniaturowe domki, które przedstawiają różne życiowe sytuacje i pokazują jak, zależnie od miejsca wybuchu pożaru, się on rozprzestrzenia.

W domkach znajdują się nawet miniaturowe meble oraz sprzęt RTV AGD. Całość ma zainstalowane kamery, które ułatwiają oglądanie pożaru. Makiety mają na celu uświadamianie dzieciom w przedszkolach, czy seniorom w domach opieki, o źródłach wybuchu pożaru i oczywiście edukować jak do nich nie dopuścić.

usuwanie szkód po pożarze w budynku

Usuwanie szkód po pożarze w Gorzowie Wielkopolskim

Specjaliści firmy Kastelnik są dostępni przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje czyszczenie po pożarze w powiecie gorzowskim, skontaktuj się z nami. Oferujemy bezpłatną wstępną wycenę usunięcia skutków pożaru, już po przesłaniu kilku zdjęć z miejsca pożaru. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Gwarantujemy, że z nami szybko uda się Państwu uporać z czyszczeniem po pożarowym.

firma sprzątajaca po pożarach Kastelnik

Kontakt do firmy Kastelnik 7/24

Kastelnik – sprzątanie po pożarze w powiecie gorzowskim. Usuwanie szkód po pożarach na terenie całego Lubuskiego. Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy. Zapraszamy do całodobowego kontaktu z naszą infolinią.
Znajdziesz nas także w:

 • Drezdenko
 • Kostrzyn nad Odrą
 • Międzyrzecz
 • Nowa Sól
 • Słubice

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Usuwanie skutków pożaru w Gorzowie Wielkopolskim to nie tylko dekontaminacja toksyn w spalonym budynku, ale również zmywanie sadzy ze ścian i usuwanie nieprzyjemnych zapachów. O co najczęściej pytają osoby poszkodowane przez pożar w Gorzowie Wlkp?

faq gorzów wielkopolski

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który odpowiada za bezpieczne usuwanie szkód pożarowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%