Czyszczenie po pożarze Goleniów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Goleniowe. Na czy polega usuwanie skutków pożaru w domu?

Jesteś ofiarą pożaru? Na pewno potrzebujesz, specjalistycznej pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej. Gruntowne czyszczenie po pożarze Goleniów jest realizowane za pomocą suchego lodu oraz gazu o nazwie ozon. Usuwanie zapachów po pożarze to element dekontaminacji spalonego domu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Warto, postawić na sprawdzone metody oczyszczania sadzy ze ścian i wymyć zniszczone powierzchnie suchym lodem. Oferujemy usuwanie skutków pożaru nie  tylko w Goleniowie, w powiecie goleniowskim,  w mieście Maszewo, Nowogard, Stepnica. Do wysprzątania domu po pożarze przydadzą się następujące maszyny i przedmioty:

 • maszyna do mycia ścian suchym lodem,
 • termiczne opakowanie na suchy lód,
 • kontener na spalone odpady,
 • odkurzacz przemysłowy do sadzy i tłustych nieczystości,
 • generator ozonu.
Czyszczenie ścian po pożarze Goleniów

Firma sprzątająca w trakcie usuwania brudu po pożarze w Goleniowie.

Usuwanie szkód po pożarach Goleniów

Usuwanie skutków pożarów w Goleniowie z udziałem fachowego zespołu oraz wysokiej jakości środków realizowane jest w większości przypadków od 48 do 72 godzin w małym mieszkaniu. Teoretycznie sprawna ekipa sprzątająca oczyszcza jedno pomieszczenie na dzień. Firma sprzątająca Kastelnik ma duże doświadczenie w dekontaminacji budynku, dlatego możesz na nas polegać. Sprzątanie po pożarze to dla nas małe wyzwanie, ale chętnie podejmujemy się każdego rodzaju zleceń.

W jakie dni można zamawiać specjalistyczne sprzątanie?

Usługi specjalistycznego sprzątania realizowane są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Można liczyć na szeroki pakiet wykonywanych zadań, w zależności od potrzeb oraz stanu mieszkania. Klient konsultuje z pracownikami firmy, co należy wykonać, aby mieszkanie wyglądało dokładnie tak, jak przed pożarem. W ramach standardowych usług sprzątających realizowane są następujące prace:

 • mycie ścian i pozostałych powierzchni pokrytych sadzami,
 • sprzątanie mieszkań po pożarach w Goleniowie, w powiecie goleniowskim i miastach Maszewo, Nowogard, Stepnica,
 • ozonowanie pomieszczeń,
 • likwidacja brzydkiego, nieprzyjemnego zapachu spalenizny,
 • usuwanie wszystkich szkód po pożarze,
 • przywracanie sprawności sprzętu RTV i AGD,
 • utylizacja spalonych przedmiotów.

Sprzątanie po pożarze Goleniów

Czyszczenie ścian po pożarze w Goleniowie — woj. zachodniopomorskie

Podstawową usługą realizowaną przez firmę Kastelnik jest czyszczenie ścian po pożarze w Goleniowie. Warto zabieg ten przeprowadzić w każdym spalonym pomieszczeniu, w którym doszło do pożaru. Tylko wtedy uda się usunąć wszystkie toksyny i tłuste zanieczyszczenia, zalegające na osmolonej sadzą powierzchni.

Cold Jet. Czyszczenie suchym lodem w Goleniowie

Urządzenie do czyszczenia suchym lodem to skuteczna metoda usuwania skutków pożaru.

Co wydobywa się z sadzy?

Z sadzy wydobywa się niezmiernie nieprzyjemny zapach, a także toksyczne substancje bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Dzięki temu, że stosowane są nowoczesne techniki ich usuwania, pożar nie jest aż tak bardzo szkodliwym wydarzeniem dla zdrowia oraz środowiska naturalnego. Istotne jest jednak, aby sprzątanie po pożarze w domu wykonać jak najszybciej to tylko możliwe.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze – niezawodny sposób na zniwelowanie nieprzyjemnego zapachu spalenizny

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to jeden z etapów dekontaminacji. Jest to zabieg polecany do wykonania w każdym spalonym mieszkaniu, w którym doszło do pożaru. Warto dodać, że usuwanie niebezpiecznych dla zdrowia toksyn to sprawa bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców budynku. Działania przeprowadzane są, przy użyciu ozonu o stężeniu powyżej 40 ppm. Usuwanie skutków pożarów w nieruchomości to również utylizacja spalonych przedmiotów. Charakterystyczny, brzydki zapach spalenizny po takiej pracy znika bez śladu.

Gdzie szukać pomocy po pożarze w nieruchomości?

Usuwanie skutków pożaru w woj. zachodniopomorskim – 7/24

Usuwanie szkód po pożarze w województwie zachodniopomorskim realizowane przez firmę Kastelnik odbywa się 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Świadczymy dekontaminację budynków już od 2013 roku. Usługi firmy Kastelnik wyróżniają się profesjonalizmem oraz precyzją. Można liczyć na szybkie sprzątanie, które jest niezbędna przy ograniczaniu strat po pożarowych.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Czytaj także: sprzątanie po zgonach Szczecin

Sprzątanie z certyfikatem. Firma sprzątająca Goleniów

Najczęściej zadawane pytania — FAQ

Suchy lód można zastosować na dowolną powierzchnię w mieszkaniu. Pomaga w precyzyjnym usuwaniu zanieczyszczeń. Jeżeli takiego efektu oczekujesz, wiesz, gdzie się zgłosić po pomoc.

FAQ usługi sprzątające Goleniów

Czym zmyć sadzę ze ściany?

Do usuwania zanieczyszczeń po pożarowych wykorzystywany jest przede wszystkim suchy lód. Efekty czyszczenia powierzchni są bardzo dobre, a przede wszystkim zabrudzenia udaje się usunąć szybko. Klient oszczędza czas i może szybko wprowadzić się do swojego mieszkania.

W jaki sposób usunąć szybko szkody po pożarze?

Usuwanie skutków pożaru należy realizować według wcześniej ustalonego planu wykonywanego po oględzinach miejsca zdarzenia. Pierwszym etapem jest zawsze neutralizowanie toksycznych substancji znajdujących się na powierzchniach, jak i wirujących w powietrzu. W mieszkaniu dotkniętym pożarem wykorzystuje się zarówno suchy lód, jak i ozon. Te preparaty działają skutecznie, są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%