Czyszczenie po pożarze Głogów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Głogów. Jak wygląda profesjonalne usuwanie szkód po pożarach w spalonych domach?

Uprzątnięcie skutków pożarów to nie lada wyzwanie. Nie trać czasu i nerwów – od razu powierz misję sprzątania po pożarze w domu lub budynku gospodarczym ekspertom z branży sprzątającej.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy czyszczenie po pożarze Głogów wraz z pełnym wsparciem.

 • mycie ścian po pożarach;
 • usuwanie sadzy z sufitu;
 • dezynfekcję pomieszczeń z trujących toksyn;
 • usuwanie odpadów pożarowych i zniszczonych przedmiotów.

Kastelnik to rodzinna firma, która od prawie 10 lat prężnie działa w zakresie sprzątania specjalistycznego, w tym czyszczenia lokali po działaniu ognia. Zaufaj naszym doświadczonym technikom i raz-dwa wysprzątaj lokal z sadzy, pyłu i wody pozostałej po akcji gaśniczej. Kastelnik to lider w Polsce w branży! Nasze ceny nie mają sobie równych, a szybkość działania i profesjonalne wsparcie klienta jest doceniane od lat we wszystkich regionach kraju, także w Głogowie. Działamy we wszystkich województwach w Polsce i skutecznie usuwamy wszelkie skutki pożarów.

czyszczenie ścian po pożarze Głogów

Usuwanie zapachu po pożarze

Nasi klienci, którzy zamawiają usługę sprzątania po pożarze, bardzo często pytają o to, czy uda nam się w pełni zlikwidować bardzo nieprzyjemny swąd spalenizny, który pozostał w ich lokalu zniszczonym przez ogień. Boją się, że mimo wyremontowania pomieszczenie, smród pozostanie. Nic bardziej mylnego! Nowoczesna metoda ozonowania po pożarze pozwala w stu procentach pozbyć się wszelkich przykrych woni powstałych po spalaniu.

Ozon to naturalny gaz, który błyskawicznie rozkłada cząsteczki zapachowe, neutralizując je i oczyszczając powietrze z drobnoustrojów. Działa szybko i skutecznie, a co najważniejsze długofalowo. Dzięki ozonowaniu masz pewność, że Twoje mieszkanie nie tylko zostanie odświeżone, ale także usunięte zostaną z niego wszelkie powstałe podczas pożaru patogeny groźne dla zdrowia. Zamów ozonowanie w firmie Kastelnik i ciesz się szybkim powrotem do normalności.

sprzątanie po pożarze

Oferta firmy Kastelnik

Kastelnik to znana marka, która Cię nie zawiedzie, jeśli chodzi o jakościowe i dokładne sprzątanie lokalu po pożarze. Działamy na terenie całego Głogowa, jak i ościennych miast na Dolnym Śląsku. Oferujemy bezpłatną wycenę i darmowy dojazd do naszych klientów. Poznaj usługi, które możemy dla Ciebie zrealizować w ramach kompleksowego czyszczenia domu po pożarze w Twoim mieście.

 • gruntowne sprzątanie domu po pożarze;
 • czyszczenie lokali po działaniu ognia;
 • dokładne ozonowanie pomieszczeń;
 • usuwanie przykrego zapachu po pożarze;
 • mycie ścian z sadzy;
 • utylizacja mebli po pożarze w garażu;
 • dezynfekcja po pożarze w woj. dolnośląskim;
 •  czyszczenie podłóg po pożarach z sadzy;
 • dekontaminacja mienia i usuwanie nieczystości;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po pożarach;
 • renowacja mienia po pożarach;
 • czyszczenie piwnicy i garażu po przejściu ognia;
 • usuwanie spalonych przedmiotów i mebli.

malowanie ścian po pożarze mieszkania

Usuwanie szkód po pożarach w woj. dolnośląskim

Kastelnik pomoże ci szybko uporać się z pracami naprawczymi koniecznymi do zrobienia po pożarze. Przeprowadzimy pełną dekontaminację pomieszczeń, doprowadzając je do stanu sprzed wypadku. Profesjonalnie wyczyścimy dla Ciebie ściany, sufity i podłogi, perfekcyjnie usuwając sadzę. Od lat stosujemy najnowsze technologie i metody sprzątania specjalistycznego.

zamgławianie po pożarze dolnośląskie

Wykorzystujemy w czyszczeniu powierzchni suchy lód, który ekspresowo zmywa nawet trudny do usunięcia bród i trafia w głębokie zakamarki i kąty, których nie da się wysprzątać tradycyjnymi metodami. Nasi technicy wyposażeni są w najlepszej klasy sprzęt oraz profesjonalne środki czystości. Zadzwoń już dziś i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc w sprzątaniu Twojego lokalu w Głogowie. Nasza infolinia działa okrągłą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Nie wahaj się, skontaktuj się z nami i powierz nam czyszczenie mieszkania po pożarze.

Kastelnik — czas na usuwanie szkód po pożarze w Głogowie!

Znajdziesz nas także w:

firma sprzątająca Głogów

FAQ – najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po pożarze

Oferujemy szereg specjalistycznych usług. Nie tylko mycie ścian po pożarze, ale i ich remont. Warto dodać, iż aby przybliżyć klientom, na czym polega sprzątanie po pożarach, przygotowaliśmy serię pytań i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

częste pytania usuwanie szkód po pożarze

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian i innych powierzchni po pożarze nie jest stała i zawsze ustalamy ją indywidualnie z klientem. Ostateczny koszt zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości. Widełki cenowe są szerokie, wahają się od 15 zł do 100 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Smolisty brud ze ściany najlepiej zmyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju i wielkości zanieczyszczeń. Wiele osób pleca mycie ścian po pożarze suchym lodem. Jest to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn, dzięki któremu szybko uporasz się z każdym rodzajem zanieczyszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%