Czyszczenie po pożarze
Giżycko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Giżycku, ozonowanie pomieszczeń po pożarze, usuwanie szkód po pożarach.

Sprzątanie po pożarze Giżycko to niezwykle precyzyjne zadanie, ale może być przy tym niebezpieczne dla naszego zdrowia. Warto więc zdać się w tej sprawie na profesjonalistów, co oznacza, iż nie należy zbierać się za likwidację skutków pożaru na własną rękę, czyszczenie po pożarze Giżycko śmiało można zlecić firmie Kastelnik. Zagrożenie stanowi możliwość zatrucia toksycznymi substancjami unoszącymi się w powietrzu po pożarze. Toksyny pochodzą z procesów spalania plastików, czy też lakierów i farb, które były na naszych ścianach i sufitach. Toksyczne opary, które unoszą się w powietrzu, są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i stanowią poważne zagrożenie dla ludzi i zwierząt. Warto zdać się na pomoc profesjonalistów usuwających szkody po pożarach na co dzień. Dysponują oni odpowiednią wiedzą, która pozwala na przeprowadzenie usługi sprzątania po pożarze w bezpieczny sposób. Metod czyszczenia ścian po pożarze jest wiele. W ramach restytucji mienia często udaję się odzyskać część wyposażania mieszkania, a w zakładzie produkcyjnym będą to maszyny przemysłowe, które ucierpiały w trakcie pożaru.

Czyszczenie po pożarze całodobowa infolinia

Ozonowanie po pożarze – czy warto zapłacić cenę za tą usługę?

Samo uporządkowanie pomieszczenia po pożarze w Giżycku, na niewiele się zda, kiedy głęboki zapach spalenizny nadal będzie unosił się w powietrzu. Może przesiąknąć on w meble, podłogi oraz wszystkie przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu gdzie nastąpił wybuch ognia. Kompleksowe wietrzenie mieszkania, nie wystarczy, aby pozbyć się zapachu spalenizny po pożarze. Często po odświeżeniu (odmalowaniu) ścian i wymianie wszystkich mebli nadal czuć spaleniznę i zapach sadzy. Jedynym sposobem na jej pozbycie się jej z domu, jest ozonowanie pomieszczeń po pożarze.

W celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów proponujemy ozonowanie mieszkania po pożarze, które najlepiej jest przeprowadzić od razu, wybierając metodę uderzeniową. Przeczytaj i zobacz, jak to działa. W ozonowanym pomieszczeniu doprowadzamy do dużego stężenie ozonu w bardzo krótkim czasie, związki zawarte w spaleniźnie zostaną rozbite i usunięte ze spalonych ścian w pomieszczeniach. Ozon w stężeniu około 40 ppm, usuwa nie tylko zapach spalenizny, ale również inne niebezpieczne dla zdrowia toksyny, które powstają w pomieszczeniach po pożarze. Po wykonanej usłudze wystawiamy certyfikat ozonowania, który jest jednocześnie świadectwem jakości.

Czyszczenie po pożarze Giżycko – oferta firmy Kastelnik

Najlepsze efekty uzyskasz wtedy, gdy czyszczenie po pożarze wykona specjalistyczna firma sprzątająca. Jest ona w stanie zastosować profesjonalne preparaty oraz posiada urządzenia do mycia ścian po pożarze suchym lodem, dzięki nim każda powierzchnia może zostać skutecznie wyczyszczona ze wszystkich zabrudzeń i z sadzy. W ten sposób można zminimalizować szkody wynikające z pożaru i usunąć nieprzyjemny zapach z powietrza.

Warto również dodać, że profesjonalne firmy sprzątające po pożarach wykonają w naszym mieszkaniu skuteczne ozonowanie, które nie tylko walczy z zapachem spalenizny, ale również usunie z pomieszczenia grzyb, pleśń oraz wilgoć. Ponownie zaczniesz mieszkać w domu, który pod każdym względem będzie bezpieczny i nie będzie Ci przypominał o pożarze.

Sprzątanie domu po pożarze na terenie Giżycka

Sprzątanie po pożarze Giżycko – mycie i usuwanie sadzy ze ścian

W ramach świadczenia kompleksowych usług firma sprzątająca po pożarach w Giżycku oferuje usuwanie sadzy ze ścian, a także innych zanieczyszczeń, które osadzają się na wszystkich powierzchniach po pożarze. Firma sprzątająca Kastelnik zajmuje się ozonowaniem pomieszczeń, dzięki czemu nieprzyjemny zapach spalenizny jest automatycznie usuwany i zostaje w dużym stopniu zneutralizowany. Wykonując gruntowne czyszczenie, można przywrócić w mieszkaniu po pożarze ład i porządek, co znacząco wpłynie na bezpieczeństwo. Firma sprzątająca zadba m.in. o czystość przewodów wentylacyjnych, które doprowadzają czyste powietrze do pomieszczeń. Po zakończeniu wszystkich zabiegów zawsze wykonywane jest dokładnie mycie powierzchni z użyciem specjalistycznych środków czyszczących.

Usuwanie szkód po pożarze Warmińsko-Mazurskie

Kastelnik wykona profesjonalne sprzątanie po pożarze na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w Giżycku i jego okolicach. W ramach usług przeprowadzana jest dekontaminacja, czyszczenie ścian suchym lodem, a także przegląd mienia i selekcja tego, co nadaje się do naprawy, a co do utylizacji.

By pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i toksycznych substancji, firma sprzątająca korzysta ze sprawdzonych metod usuwania szkód pożarowych. Oferowany jest szereg usług, dzięki którym można przywrócić szybko porządek w każdym pomieszczeniu po pożarze. Proponowane jest np. gruntowne mycie ścian z każdej powierzchni znajdującej się w mieszkaniu.

Wskutek pożaru bezpieczeństwo mieszkańców zostało poważne zagrożone, a dzięki naszym działaniom, podjętym przez firmę sprzątającą Kastelnik, można będzie przywrócić dawne funkcje budynku w krótkim czasie. Zatrudniając firmę sprzątającą z doświadczeniem, podejmujesz najlepszą decyzję z możliwych.

Czas na sprzątanie – Kastelnik 7/24

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z czyszczeniem pomieszczeń po pożarze. Jest to ozonowanie, osuszanie pomieszczeń, usuwanie sadzy, a także mycie ścian. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ Klienci mają różne potrzeby i różne są zniszczenia w ich mieszkaniach. Gwarantowany jest wysoki poziom świadczonych usług, a wszystkie prace wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników z dużym doświadczeniem oraz wiedzą. Gdy podjęta zostanie decyzja o współpracy, na pewno będziesz zadowolony z efektów finalnych. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do nas.

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po pożarach, woj. warmińsko-mazurskie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%