Czyszczenie po pożarze
Giżycko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Giżycku, ozonowanie pomieszczeń po pożarze, usuwanie szkód po pożarach.

Sprzątanie po pożarze Giżycko to niezwykle precyzyjne zadanie, ale może być przy tym niebezpieczne dla naszego zdrowia. Warto więc zdać się w tej sprawie na profesjonalistów, co oznacza, iż nie należy zbierać się za likwidację skutków pożaru na własną rękę, czyszczenie po pożarze Giżycko śmiało można zlecić firmie Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Zagrożenie stanowi możliwość zatrucia toksycznymi substancjami unoszącymi się w powietrzu po pożarze. Toksyny pochodzą z procesów spalania plastików, czy też lakierów i farb, które były na naszych ścianach i sufitach.

Czyszczenie podłogi po pożarze Giżycko

Mycie podłogi po pożarze w Giżycku w garażu podziemnym

Toksyczne opary, które unoszą się w powietrzu, są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i stanowią poważne zagrożenie dla ludzi i zwierząt. Warto zdać się na pomoc profesjonalistów usuwających szkody po pożarach na co dzień. Dysponują oni odpowiednią wiedzą, która pozwala na przeprowadzenie usługi sprzątania po pożarze w bezpieczny sposób. Metod czyszczenia ścian po pożarze jest wiele. W ramach restytucji mienia często udaję się odzyskać część wyposażania mieszkania, a w zakładzie produkcyjnym będą to maszyny przemysłowe, które ucierpiały w trakcie pożaru.

Sprzątanie domu po pożarze w Giżycku

Ozonowanie po pożarze – czy warto zapłacić cenę za tą usługę?

Samo uporządkowanie pomieszczenia po pożarze w Giżycku, na niewiele się zda, kiedy głęboki zapach spalenizny nadal będzie unosił się w powietrzu. Może przesiąknąć on w meble, podłogi oraz wszystkie przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu gdzie nastąpił wybuch ognia. Kompleksowe wietrzenie mieszkania, nie wystarczy, aby pozbyć się zapachu spalenizny po pożarze. Często po odświeżeniu (odmalowaniu) ścian i wymianie wszystkich mebli nadal czuć spaleniznę i zapach sadzy. Jedynym sposobem na jej pozbycie się jej z domu, jest ozonowanie pomieszczeń po pożarze.

W celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów proponujemy ozonowanie mieszkania po pożarze, które najlepiej jest przeprowadzić od razu, wybierając metodę uderzeniową. Przeczytaj i zobacz, jak to działa. W ozonowanym pomieszczeniu doprowadzamy do dużego stężenie ozonu w bardzo krótkim czasie, związki zawarte w spaleniźnie zostaną rozbite i usunięte ze spalonych ścian w pomieszczeniach. Ozon w stężeniu około 40 ppm, usuwa nie tylko zapach spalenizny, ale również inne niebezpieczne dla zdrowia toksyny, które powstają w pomieszczeniach po pożarze. Po wykonanej usłudze wystawiamy certyfikat ozonowania, który jest jednocześnie świadectwem jakości.

Czyszczenie po pożarze Giżycko – oferta firmy Kastelnik

Najlepsze efekty uzyskasz wtedy, gdy czyszczenie po pożarze wykona specjalistyczna firma sprzątająca. Jest ona w stanie zastosować profesjonalne preparaty oraz posiada urządzenia do mycia ścian po pożarze suchym lodem, dzięki nim każda powierzchnia może zostać skutecznie wyczyszczona ze wszystkich zabrudzeń i z sadzy. W ten sposób można zminimalizować szkody wynikające z pożaru i usunąć nieprzyjemny zapach z powietrza.

Warto również dodać, że profesjonalne firmy sprzątające po pożarach wykonają w naszym mieszkaniu skuteczne ozonowanie, które nie tylko walczy z zapachem spalenizny, ale również usunie z pomieszczenia grzyb, pleśń oraz wilgoć. Ponownie zaczniesz mieszkać w domu, który pod każdym względem będzie bezpieczny i nie będzie Ci przypominał o pożarze.

Sprzątanie domu po pożarze na terenie Giżycka

Czyszczenie ściany domu po pożarze na terenie Giżycka. Usuwanie szkód suchym lodem.

Sprzątanie po pożarze Giżycko – mycie i usuwanie sadzy ze ścian

W ramach świadczenia kompleksowych usług firma sprzątająca po pożarach w Giżycku oferuje usuwanie sadzy ze ścian, a także innych zanieczyszczeń, które osadzają się na wszystkich powierzchniach po pożarze. Firma sprzątająca Kastelnik zajmuje się ozonowaniem pomieszczeń, dzięki czemu nieprzyjemny zapach spalenizny jest automatycznie usuwany i zostaje w dużym stopniu zneutralizowany.

Wykonując gruntowne czyszczenie, można przywrócić w mieszkaniu po pożarze ład i porządek, co znacząco wpłynie na bezpieczeństwo. Firma sprzątająca zadba m.in. o czystość przewodów wentylacyjnych, które doprowadzają czyste powietrze do pomieszczeń. Po zakończeniu wszystkich zabiegów zawsze wykonywane jest dokładnie mycie powierzchni z użyciem specjalistycznych środków czyszczących.

Na czym polega usuwanie szkód po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze Warmińsko-Mazurskie

Kastelnik wykona profesjonalne sprzątanie po pożarze na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w Giżycku i jego okolicach. W ramach usług przeprowadzana jest dekontaminacja, czyszczenie ścian suchym lodem, a także przegląd mienia i selekcja tego, co nadaje się do naprawy, a co do utylizacji.

Dekontaminacja w spalonym budynku

Dezodoryzacja powietrza po pożarze nieruchomości.

By pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i toksycznych substancji, firma sprzątająca korzysta ze sprawdzonych metod usuwania szkód pożarowych. Oferowany jest szereg usług, dzięki którym można przywrócić szybko porządek w każdym pomieszczeniu po pożarze. Proponowane jest np. gruntowne mycie ścian z każdej powierzchni znajdującej się w mieszkaniu, a na koniec ozonowanie po pożarze.

Wskutek pożaru bezpieczeństwo mieszkańców zostało poważne zagrożone, a dzięki naszym działaniom, podjętym przez firmę sprzątającą Kastelnik, można będzie przywrócić dawne funkcje budynku w krótkim czasie. Zatrudniając firmę sprzątającą z doświadczeniem, podejmujesz najlepszą decyzję z możliwych.

Czas na sprzątanie – Kastelnik 7/24

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z czyszczeniem pomieszczeń po pożarze. Jest to ozonowanie, osuszanie pomieszczeń, usuwanie sadzy, a także mycie ścian. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ Klienci mają różne potrzeby i różne są zniszczenia w ich mieszkaniach. Gwarantowany jest wysoki poziom świadczonych usług, a wszystkie prace wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników z dużym doświadczeniem oraz wiedzą. Gdy podjęta zostanie decyzja o współpracy, na pewno będziesz zadowolony z efektów finalnych. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do nas.

Znajdziesz nas także w:

Usługi porządkowe Warmia i Mazury. Ogólnopolska firma sprzątająca

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po pożarach, woj. warmińsko-mazurskie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nasza firma jest doświadczonym zespołem, który sprząta garaże po pożarze skrzynek rozdzielczych, a także usuwa zapachy po spalonych kablach. Zajmiemy się za Ciebie całym procesem sprzątania i zapewnimy certyfikat po wykonanej usłudze. Zapytaj o bezpłatną wycenę!

Usługi sprzątające Giżycko. Odpowiedzi na pytania

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Cena sprzątania mieszkania po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie, po wizji lokalnej u klienta. Na całkowity koszt sprzątania domu po pożarze może wpływać np. Ilość ścian do wyczyszczenia, ilość przedmiotów do utylizacji oraz ilość szkód w budynku. Średnio koszt sprzątania waha się od 5000 zł do 50.000 zł.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%