Czyszczenie po pożarze
Gdańsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Gdańsku w województwie pomorskim – sprzątanie po pożarze, wywóz odpadów, mycie ścian po pożarach

Szukasz pomocy przy czyszczeniu ścian po pożarze w Gdańsku? Oferujemy ozonowanie pomieszczeń i sprzątanie po pożarze na terenie miasta Gdańsk.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Pamiętajmy, iż pożar to jedno ze zdarzeń losowych, których nie da się przewidzieć. Powoduje ogromne zniszczenia, które wiążą się często z utratą całego dobytku. Szybkie usunięcie skutków pożaru jest niezwykle istotne, jeżeli chcesz szybko wrócić do mieszkania i przeprowadzić w nim remont. Najlepszą opcją jest zamówienie w firmie Kastelnik usługi czyszczenie po pożarze Gdańsk, która profesjonalnie zlikwiduje szkody po pożarze w bezpieczny sposób. Nasze działania pozwolą na ograniczenie strat i szybki powrót do normalności.

Sprzątanie, usuwanie szkody po pożarowej

Sprzątanie po pożarze wewnątrz budynku przez pracownika firmy Kastelnik.

Wykonanie we właściwy sposób tej usługi wymaga zaangażowania techników firmy i odpowiednich środków chemicznych. Dzięki temu, ie firma sprzątająca Kastelnik posiada do nich dostęp, wszystkie czynności można wykonać w sposób nie tylko profesjonalny, ale również skuteczny. Nasz zespół ma niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie skutecznej dekontaminacji budynku po pożarze na najwyższym poziomie.

Czyszczenie po pożarze  Gdańsk – suchym lodem mycie ścian

Firma Kastelnik, w ofercie posiada sprzątanie po pożarach suchym lodem w Gdańsku, wykonując przy tym szereg dodatkowych usług dekontaminacji po pożarach. Celem jest przywrócenie budynku do stanu sprzed pożaru i umożliwienie przeprowadzenia w nim remontu w bezpiecznym środowisku. W skład usług wchodzi przede wszystkim wywóz odpadów po pożarze, w tym rzeczy zniszczonych przez ogień. Przedmioty, które można uratować, poddawane są dezynfekcji oraz czyszczeniu suchym lodem. Nasza firma sprzątająca wykonuje również mycie podłóg i usuwanie sadzy ze ścian, a po wszystkim przeprowadzamy  neutralizację nieprzyjemnych zapachów spalenizny po pożarze.

Czyszczenie po pożarze Gdańsk

Czy warto zlecić sprzątanie po pożarze profesjonalnej firmie?

Ugaszanie ognia to zadanie dla specjalistów, tak samo, jak sprzątanie po pożarze. Jeżeli te usługi zostaną wykonane poprawnie, można zminimalizować straty wynikające z pożaru. Warto zdać się więc na pomoc profesjonalistów, którzy usuwają szkody po pożarze. Kastelnik przystępuje do działania szybko, a w pierwszej kolejności przeprowadza niezbędne czynności pozwalające na ocalenie mienia i przywrócenie właściwego stanu budynku.

Kastelnik – usuwanie szkód ogniowych – kontakt 7 dni w tygodniu

Im szybciej firma sprzątająca pojawi się na miejscu pogorzeliska, tym są większe szanse, że wiele urządzeń przemysłowych, maszyn produkcyjnych uda się ocalić przed całkowitym zniszczeniem. Oczywiście należy pamiętać, że firma sprzątająca może rozpocząć prace dopiero po wizji lokalnej wykonanej przez agenta ubezpieczeniowego oraz rzeczoznawcę ds. zniszczeń pożarowych.

Sprzątanie domu na dachu po pożarze w Gdańsku

Spalony dach domu wielorodzinnego w trakcie sprzątania przez pracownika firmy Kastelnik.

Czyszczenie po pożarze może być, bez wątpienia trudną i nieprzyjemną pracą dla osób bez doświadczenia. W pomieszczeniach, w których wybuchł ogień, unosi się jeszcze długo po pożarze zapach spalenizny, jak i toksyczne opary. Ich wdychanie jest bardzo szkodliwe, dlatego nasi pracownicy zakładają specjalne kombinezony ochronne. Niezbędny do sprzątania miejsc po pożarze jest specjalistyczny sprzęt do czyszczenia suchym lodem ścian po pożarze, lub środki chemiczne, które będą w stanie odczyścić wszystkie spalone powierzchnie. Doczyszczenie ścian, podłóg, a także sprzętów użytkowych warto pozostawić profesjonalistom.

Sprzątanie po pożarze w Gdańsku – krok po kroku

Firma sprzątająca po pożarach wkracza do budynku zaraz po agencie ubezpieczeniowym oraz biegłym sądowym z zakresu pożarnictwa, rozpoczynając działania mające na celu przywrócenie budynku do stanu używalności sprzed nieszczęścia. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz preparatami, dzięki którym wykonywanie tych czynności jest dużo prostsze i przede wszystkim odbywa się w bezpieczny dla zdrowia sposób. Realizujemy restytucję mienia po pożarze, Ponadto, a także usuwamy unoszące się w powietrzu toksyczne opary.

Wybuch ognia w domu. Co robić?

Restytucja mienia w spalonym mieszkaniu

Pracę rozpoczynamy od segregacji wyposażenia mieszkania: przeglądamy wyposażenie mieszkania, meble i typujemy przedmioty, które nadają się do specjalistycznego czyszczenia po pożarze. Wszystkie rzeczy, które nadają się do dalszego użytku, należy wynieść z mieszkania i zabezpieczyć, a następnie oczyścić przy użyciu profesjonalnych preparatów lub suchego lodu. Im szybciej firma sprzątająca przystąpi do tych działań, tym lepiej.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – stężeniem 40 ppm

Trzeba pamiętać, że wiele rzeczy w mieszkaniu po pożarze nie zostało zniszczonych przez ogień, a przez wodę wykorzystaną do jego gaszenia. Ważne jest więc, aby stosunkowo szybko osuszyć mokre ściany po pożarze. Co do spalonych mebli i sprzętów nienadających się do dalszego użytku, należy wynieść je z budynku i poddać utylizacji.

Dekontaminacja po pożarach Kastelnik 7/24

Po opróżnieniu spalonych pomieszczeń można przystąpić do czyszczenia ścian i sufitów zniszczonych przez ogień. Warto przeprowadzić również ozonowanie po pożarze. Pozwala ono na zneutralizowanie szkodliwych związków chemicznych unoszących się w powietrzu, a także na usunięcie zapachu po pożarze. Dobrze przeprowadzana dekontaminacja po pożarze usunie nie tylko zapach spalenizny, ale także grzyby, pleśń oraz wszelkie bakterie. Kompleksowe czyszczenie ścian po pożarze wykonane przez firmę sprzątającą Kastelnik na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do nas!

Certyfikat firmy sprzątającej w Gdańsku

Kastelnik – skuteczne czyszczenie ścian po pożarze Gdańsk, woj. pomorskie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ Gdańsk. Częste pytanie o sprzątanie

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%