Czyszczenie po pożarze Elbląg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Mycie ścian z sadzy, czyszczenie po pożarze w Elblągu. Usuwanie szkód po pożarach w powiecie elbląskim – oferta firmy Kastelnik

Kastelnik to zespół profesjonalnych techników, oferujących usługę czyszczenie po pożarze Elbląg oraz w innych miastach w powiecie elbląskim. Od wielu lat, oferujemy mycie ścian po pożarze z sadzy i innych smolistych zanieczyszczeń, jakie wystąpiły w wyniku pożaru. Obsługujemy klientów, nie tylko na terenie miasta Elbląg, ale również w innych miejscowościach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jakość to wizytówka firmy Kastelnik, dlatego do każdego zlecenia związanego z usuwaniem szkód po pożarze podchodzimy indywidualnie. Ofertę sprzątania po pożarze kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm, które ucierpiały w wyniku niszczycielskiej siły, jaką niesie za sobą ogień. Zaufaj profesjonalistom, zadzwoń na naszą całodobową infolinię.

Czyszczenie po pożarze Elbląg

Oferujemy pełen zakres prac związanych z usuwaniem skutków pożaru: sprzątanie pogorzeliska, utylizację przedmiotów po pożarze, mycie ścian suchym lodem, i skuteczne ozonowanie po pożarze w celu likwidacji uciążliwego zapachu spalenizny. Stosując przemysłowe generatory ozonu o mocy 240 g/h mamy możliwość dezynfekcji nawet 9000 m3 w czasie jednej godziny. To ogromne przestrzenie, które po przeprowadzonej dekontaminacji po pożarze, będą wolne od trujących toksyn, a w powietrzu unosić się będzie zapach świeżości po rozkładającym się właśnie ozonie. Jednym słowem – powietrze rześkie jak po burzy.

Sprzątanie po pożarze w Elblągu

Zastanawiasz się jak rozpocząć współpracę z firmą Kastelnik? To proste, zaczynamy od kontaktu telefonicznego. Wystarczy, że zadzwonisz lub prześlesz zdjęcia zniszczeń po pożarze. Istotne są, dla nas dane dotyczące przyczyn wybuchu pożaru. Na ich podstawie wybieramy metody sprzątania po pożarze i przygotujemy kosztorys prac remontowych. Wycena czyszczenia po pożarze jest całkowicie bezpłatana, zawiera ona wszystkie istotne informacje i czas realizacji. Termin ukończenia prac ustalamy indywidualnie do potrzeb każdego naszego klienta.

Bezpłatana wycena sprzątania po pożarze w powiecie elbląskim

  • Oszacowanie zniszczeń w budynku strawionym przez ogień;
  • Zielone światło, od rzeczoznawcy do rozpoczęcia prac sprzątania po pożarze;
  • Uprzątnięcie pogorzeliska;
  • Utylizacja spalonych przedmiotów.
  • Mycie tłustych ścian po pożarze i usuwanie sadzy ze ścian;
  • Czyszczenie po pożarze suchym lodem;
  • Dekontaminacja pomieszczeń i restytucja mienia;
  • Protokół odbioru, podpisany po ukończeniu realizacji zlecenia czyszczenia po pożarze.

Osuszanie ścian po pożarze

W trakcie akcji gaśniczej powstaje dużo zagrożeń, które mogą przysporzyć dodatkowych problemów już po ugaszonym pożarze. Mamy tu na myśli przede wszystkim  zniszecnie  izolacji budynku. Mokre powierzchnie mogą spowodować rozwój niebezpiecznych dla życia bakterii i pleśni. Szczególnie narażone są starsze osoby z chorobami układu przewodu oddechowego. Ważne jest, by pozbyć się też wszelkich szkodliwych dla zdrowia toksyn, które mogą wystąpić po pożarze. Po przeprowadzonych pracach będą mogli Państwo spać spokojnie w czystym domu, w dzisiejszych czasach zdrowie przecież jest najważniejsze.

Statystyka pożarów w 2019 roku

Według informacji przekazanych przez Komendanta Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, w roku 2019 mieliśmy, aż 14% pożarów mniej w stosunku co do roku 2018. Niestety ponad 17% wyjazdów do pożarów okazało się fałszywym alarmem, dobrą informacją była wiadomość o mniejszej ilość interwencji związanych z zatruciem tlenkiem węgla w 2019 r. aniżeli w 2018 r. Do pożarów najczęściej dochodzi w miesiącach jesienno-zimowych. Ważne, by pamiętać o regularnym usuwaniu zanieczyszczeń z przewodów kominowych w domach z piecami węglowymi, oraz o przeglądzie instalacji gazowej.  W całym kraju dochodzi do kilkudziesięciu pożarów rocznie, z czego około 6 tys. z nich, spowodowane jest zwarciem w instalacji elektrycznej. Wokół tych liczb statystycznych nie możemy przejść obojętnie.  Warto dmuchać na zimne i zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych, nikt nie chce przecież ponosić koszty usuwania szkód po bezsensownym pożarze.

Kontakt do firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik

Oferujemy profesjonalne czyszczenie po pożarze w Elblągu przez 365 dni w roku. Dodatkowo w ramach usuwania szkód po pożarze możesz zamówić usuwanie zapachu po pożarze oraz restytucję mienia. Cechą charakterystyczną firmy Kastelnik jest dostęp do technologi mycia ścian po pożarze suchym lodem. Metoda ta jest bezpieczna dla środowiska i nie pozostawia po sobie odpadów wtórnych. Masz pytania, wyślij e-mail lub zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kastelnik – specjalistyczna firma sprzątająca po pożarach w Elblągu, obsługujemy całe woj. warmińsko-mazurskie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 19)
Doskonale47%
Bardzo dobrze16%
Średnio11%
Słabo26%
Okropnie0%