Czyszczenie po pożarze Dęblin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie, sprzątanie po pożarze Dęblin – usuwania skutków i zniszczeń pożarowych

Kastelnik od 2013 roku zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem po pożarze Dęblin i okolica oraz usuwanie szkód po pożarach w okolicznych miastach w województwie lubelskim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kompleksowe czyszczenie, sprzątanie i usuwanie skutków pożaru obejmuje, wiele złożonych czynności począwszy od usunięcia spalonych elementów wyposażenia, przedmiotów codziennego użytku, a także czyszczenie ścian z sadzy i zapachu spalenizny poprzez wykonanie zabiegu ozonowania pomieszczeń uszkodzonych przez ogień.

całodobowe czyszczenie po pożarach infolinia

Nasi specjaliści wiedzą, że do każdego zgłoszenia, należy podejść indywidualnie. Zniszczenia powstałe wskutek ognia najczęściej są duże, dlatego do prac likwidacji szkód pożarowych podchodzimy z zastosowaniem skutecznych i najnowszych technologii. Pomagając, oferujemy po wybuchu pożaru nasze doświadczenie oraz uświadamiany każdorazowo możliwie zagrożenia. W zakres naszych prac wchodzi dekontaminacja budynku po pożarze, w której skutek usuwamy niewidzialne gołym okiem trujące dioksyny. Naszą przewagą nad konkurencją jest stosowanie sprawdzonej technologii tj. czyszczenie suchym lodem, ale przede wszystkim błyskawiczna reakcja na otrzymane zgłoszenie. Możemy to zaoferować, gdyż w naszej firmie sprzątającej po pożarach posiadamy wiele specjalistycznych ekip kilkuosobowych. Podczas bezpłatnego kontaktu telefonicznego dowiesz się, jak możemy Ci pomóc.

pożar specjalistyczna firma Dęblin

Jak wygląda usuwanie szkód po pożarowych w Dęblinie – zakres prac firmy Kastelnik

Ustalenie przyczyny pożaru, należą do czynności nadrzędnych przed przystąpieniem do fachowego usuwania zniszczeń wskutek działania ognia. Tym zajmują się służby Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z Policją. Następnie dochodzi do sporządzenia raportu opisującego przyczyny wybuchu pożaru, co przekazane jest rzeczoznawcy z firmy ubezpieczeniowej. Ten etap zbliża firmę usuwającą skutki po pożarowe, do możliwego zbadania stanu po pożarze i przystąpienie do starannie zaplanowanych prac.

Przystępując do działań, realizujemy

 • Oszacowanie strat po pożarze z wykonaniem kosztorysu czyszczenia skutków po pożarowych;
 • Zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych budynku;
 • Czyszczenie ścian suchym lodem;
 • Czyszczenie sufitów i podłóg z substancji smolistych, jakie powstają w trakcie pożaru;
 • Dekontaminacja pomieszczeń usuwająca trujące toksyny ze spalonych powierzchni;
 • Osuszanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze i usuwanie zapachów;
 • Zakończenie prac poprzez wystawienie protokołu odbioru i dokumentacji KNR.

sprzątanie po pożarze Dęblin

Czyszczenie suchym lodem – niezawodna i wysoce skuteczna technologia czyszczenia spalonych powierzchni

Po tak tragicznym zdarzeniu, jakim jest wybuch pożaru, zależy nam na skutecznym usunięciu wszystkich jego skutków. W tym miejscu precyzja sprzątania i wyczyszczenia sufitów oraz przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu jest sprawą priorytetową. Dzięki myciu ścian pomieszczeń po pożarowych suchym lodem gwarantujemy najwyższą skuteczność. To właśnie dzięki tej metodzie żadna z  powierzchni Twojego mienia, nie będzie źródłem nieprzyjemnego zapachu, przypominającego Ci o traumatycznym pożarze. Stosując tę technologię, zapewniamy Ci rozwiązanie korzystne pod wieloma względami.

Podstawowe korzyści czyszczenia suchym lodem to:

 • Oszczędność czasu w porównaniu z dotychczasowymi metodami usuwania skutków pożaru;
 • Mniejszy całkowity koszt oczyszczenia budynku po pożarze;
 • Ekologiczne rozwiązanie bez udziału chemii;
 • Brak nieprzyjemnego zapachu spalenizny przypominającego o przykrym wydarzeniu;
 • Najwyższa precyzja w usunięciu zabrudzeń z osmolonych powierzchni.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skorzystaj z fachowej pomocy w usunięciu skutków ognia, zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku!

Statystyki po pożarze w Dęblinie i na terenie Polski

O tym, jak tragicznym w skutkach żywiołem jest ogień, najczęściej przekonać się można już po pożarze. Liczby generowanych statystyk ze zdarzeń z udziałem ognia pokazują, jak poważnym problemem są wybuchy pożaru w Polsce. Do pożarów dochodzi z różnych przyczyn. Zwarcie w instalacji elektrycznej, zatkane kanały wentylacyjne itp.  Statystycznie w ciągu roku, wybucha 12.000 pożarów w naszym kraju.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Przyczyną około połowy z nich, są wady urządzeń elektronicznych i zwarcie w obwodach elektrycznych. Niestety do pożarów dochodzi nie tylko wskutek nieszczęśliwego wypadku. Celowe podpalenia to nieznikający problem uwzględniany przez ponure statystyki pożarów.

Nie tak dawno, 12 października 2019 r. doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu w Dęblinie. W pożarze zginęły 2 osoby, 59-letnia kobieta i 73-letnie mężczyzna. I w tym przypadku Policja ustaliła, że przyczyną pożaru było celowe podpalenie. Jeszcze w tym samym dniu organy ścigania namierzyły 25-letniego mężczyznę, podejrzanego o to tragiczne w skutkach zdarzenie.

czyszczenie po pożarach infolinia

Podsumowując, należy stwierdzić, iż najważniejsza jest prewencja i zdrowy rozsądek. Okresowe badania instalacji elektrycznej powinny być corocznym rytuałem dla każdego z nas. Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w pożarze, nie wiesz komu jak wykonać sprzątanie po pożarze, zadzwoń do nas. Nasze doświadczenie w czyszczeniu po pożarze w Dęblinie, gwarancją otrzymania 100%  pomocy w zakresie zlikwidowania skutków zaistniałego pożaru.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%