Czyszczenie po pożarze Dębica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Straty materialne oraz stres związany z czyszczenie po pożarze w Dębicy można ograniczyć. Kompleksowe usuwanie zapachu spalenizny oraz trujących toksyn po pożarach

Profesjonalna firma sprzątająca po pożarach Kastelnik wykonuje usługi czyszczenie po pożarze w Dębicy, jak i w pobliskich miastach w województwie podkarpackim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Od 2013 r. przeprowadzamy specjalistyczne usuwanie szkód po pożarze suchym lodem (CO2), a także szereg czynności związanych z restytucją mienia po pożarze lub zalaniu wodą w wyniku akacji gaśniczej.

Co ważne – likwidację szkody powstałej w skutek rozprzestrzenienia się ognia – oferujemy zarówno w mieszkaniach osób prywatnych, jak i w firmach prowadzącym działalność produkcyjną i usługową. Jesteśmy przygotowani do tego, by poradzić sobie z usuwaniem sadzy ze ścian szybciej niż konkurencja. Czyszczeniem osmolonych sufitów suchym lodem to metoda kilka razy szybsza, od innych technik stosowanych w Polsce do roku 2008 r. Oferujemy całodobowe usuwanie szkód po pożarze suchym lodem w powiecie dębickim, w miastach: Brzostek, Pilzno

Czyszczenie ścian po pożarze Dębica

Pracownik w kombinezonie w trakcie czyszczenia ściany po pożarze.

 Katalog Nakładów Rzeczowych, ozonowanie mieszkań po pożarze, dekontaminacja Dębica

Oferowane usługi dekontaminacji w ramach czyszczenia mieszkań po pożarze w Dębicy, to nie tylko doświadczenie naszych techników. Szybkość realizacji sprzątania po pożarach jest utrzymywana dzięki zapleczu technicznemu, jakie posiadamy: maszyny do mycia za pomocą suchego lodu Cold Jet, przemysłowe generatory ozonu o mocy 240g/h  oraz opracowane indywidualne procedury mycia spalonych ogniem ścian, czynią firmę Kastelnik przodującym liderem w branży specjalistycznych czyszczeń technicznych po pożarach.

Nasze telefony alarmowe są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. W trakcie bezpłatnej konsultacji omawiamy strategię likwidacji szkody na mieniu spowodowanej przez ogień oraz przeprowadzamy ocenę skali zniszczeń wyposażenia, oraz pomieszczeń w budynku. Nasze działania są zawsze realizowane w zgodzie z przepisami prawa budowlanego oraz BHP.  Gwarantujemy 100% skuteczność podczas realizacji usługi restytucji mienia po pożarze.

Sprzątanie mieszkania po pożarach Dębica

W ofercie firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik

 • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Dębicy;
 • Dekontaminacje pomieszczeń usuwające trujące toksyny;
 • Dezodoryzacje tj. usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Dezynfekcje powierzchni piwnicznych – nawet do 9000 m3/h;
 • Ozonowanie pomieszczeń gospodarczych po pożarze i usuwanie nieprzyjemnych zapachów spalenizny;
 • Utylizacje spalonych przedmiotów wyposażenia;
 • Osuszanie mechaniczne pomieszczeń;
Ozonowanie nieruchomości po pożarze w Dębicy

Ozonowanie to czynność, która oczyszcza pomieszczenia ze szkodliwego zapachu spalenizny.

W trakcie planowania usuwania szkód po pożarze w Dębicy starannie zaplanowane prace realizujemy w następujących etapach

 • Oszacowania strat po pożarze dębickich pomieszczeń mieszkalnych oraz produkcyjnych, które ucierpiały w pożarze;
 • Opracowania kosztorysu usługi czyszczenia po pożarze. Określa on czynności, które w ocenie naszych specjalistów, są niezbędne, by pomieszczenia przygotować do przeprowadzenia w bezpieczny sposób remontu;
 • Zabezpieczenia budynku przed rozpoczęciem prac czyszczących po pożarach – to etap, którego nie można uniknąć. Zabezpieczamy przed dalszą degradacją przedmioty i maszyny przemysłowe pozostawione na halach produkcyjnych, które mogły ulec zalaniu w akcji gaśniczej.

Likwidacja szkód powstałych od zaprószenia ognia lub wskutek zwarcia instalacji elektrycznej dębickich zakładach produkcyjnych wymaga wynajęcia specjalistycznej firmy sprzątającej po pożarach. Pamiętaj, iż usuwaniu skutków po pożarach nie można zlecić firmie budowlanej. Ważne jest nie tylko doświadczenie, ale również sprawdzone metody i opracowane kompleksowe procedury usuwania skutków pożaru. Sprzątanie po pożarach w miastach Brzostek, Pilzno najlepiej zlecić ekipie z maszynami do zmywania zabrudzeń suchym lodem.

Usługi firmy sprzątającej

Mechaniczne osuszanie ścian – niezbędne po akcji gaśniczej

Po wybuchu pożaru zostają Państwo w ogromną masą problemów do rozwiązania. Wielu poszkodowanych – po przeżytej traumie – nie wie, od czego należy zacząć, aby rozpocząć usuwanie szkody po pożarze. Każdemu z poszkodowanych marzy się szybki powrót do normalności. Kastelnik, jako specjaliści w branży, dajemy gwarancję, że żadnego z procesów likwidacji szkody po pożarze nie ominiemy.

Gaszenie pożaru z użyciem ogromnej ilości strumienia wody, zagrożenia

 • Uszkodzenia w obszarze warstw izolacyjnych;
 • Zawilgocenia prowadzące do powstawania i rozwijania się grzybów i pleśni;
 • Zagrożenia zdrowotne wynikające z funkcjonowania w zagrzybionym pomieszczeniu;
 • Ryzyko, iż prace remontowe w obiekcie, który uległ pożarowi i środki na nie poświęcone, okażą się zmarnowane.

Osuszanie to proces nieunikniony i w wielu przypadkach konieczny. Osuszanie mechaniczne spowoduje, że w pomieszczeniu zalanym wodą, nie powstanie grzyb i pleśń. Zagrzybienie po przeprowadzonym remoncie, uczyni pomieszczenie szkodliwym  i niebezpiecznym dla zdrowia.

Pożar w hali produkcyjnej w Dębicy. Statystki pożarów 2022

Od czasu, kiedy prowadzimy wyspecjalizowaną działalność, mamy do czynienia z obrazami zniszczeń w miejscach po pożarowych. Nic dziwnego, że wielu poszkodowanym, towarzyszy kompletne zdezorientowanie i trauma po pożarze. Doprowadził on do ogromnych strat i dewastacji mienia. Wg statystyki podanej przez GUS, do zdarzeń z udziałem ognia dochodzi niezwykle często. Czy zdajesz sobie sprawę, iż w 2022 roku odnotowano aż 12 tys. pożarów? Przyczyną około połowy z nich, było zwarcie w urządzeniach elektrycznych tj. rowery elektryczne, odkurzaczach z funkcją samoładowania, ładowarkach do laptopów oraz w instalacjach elektrycznych nowo budowanych obiektów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Ostatnim z niedawnych wydarzeń w Dębicy, odnotowanym w statystykach pożarowych okazał się pożar hali produkcyjnej w Górze Motycznej koło Dębicy. Do akcji gaśniczej zaangażowano wiele zastępów lokalnej straży pożarnej. Według doniesień prasowych do zgłoszenia doszło około godz. piątej nad ranem. Na miejscu okazało się, że ogień rozprzestrzenił się od palety, na której składowano materiał.  Zadymienie hali było ogromne.

Do zdarzeń takich jak opisane powyżej, nasza firma jest wzywana niezwykle często.  Skuteczne oczyszczenie i dezynfekcja powierzchni maszyn w halach produkcyjnych wymaga zaawansowanej technologi i szybkiej reakcji. Stosujemy m.in. czyszczenie suchym lodem po pożarze, które sprawdza się w firmie sprzątającej po pożarach Kastelnik od wielu lat.

Dla mieszkańców Dębicy jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, by przyjąć  zgłoszenie związane z czyszczeniem i usuwaniem szkód po pożarze w mieszkaniach i zakładach produkcyjnych. Jeżeli masz pytania? Zadzwoń do nas. Czekamy na Twój kontakt.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach w Dębicy

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Miałeś pożar w domu? Zamów czyszczenie sadzy po pożarze realizowane przez ekipę specjalistów od Kastelnik’a. W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów z Dębicy.

Sprzątanie Dębica

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Cena za sprzątanie po pożarze ustalana jest z właścicielem lokalu indywidualnie podczas wyceny na miejscu pożaru. Na wysokość tej usługi wpływ może mieć wielkość mieszkania, jak i szkód do usunięcia. Zazwyczaj cena sprzątania mieszkania po pożarze wynosi od 5000 zł do 50.000 zł.

W jaki sposób można zmyć sadzę ze ściany po pożarze?

Usuwanie sadzy ze ścian umożliwia zastosowanie środka do mycia okopconych ścian albo specjalnego mydła malarskiego. Specjaliści zalecają także mycie suchym lodem, które precyzyjnie usuwa warstwę tłustej sadzy i w krótkim czasie przygotowuje ściany do malowania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%