Czyszczenie po pożarze
Częstochowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Częstochowie w województwie śląskim. Sprzątanie po pożarach, pomoc w czyszczeniu spalonych powierzchni.

Kastelnik oferuje bezpłatną wycenę usługi czyszczenie po pożarze Częstochowa oraz dekontaminację pomieszczeń po pożarach w innych miejscowościach powiatu częstochowskiego. Pożar zawsze jest ogromną tragedią, ponieważ nie dość, że tracimy dobytek całego życia, to jeszcze jesteśmy pozbawieni dachu nad głową i musimy zaczynać praktycznie wszystko od początku.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

W przypadku, gdy pożar nie jest aż tak duży, aby zniszczyć wszystko, można skorzystać z usług firmy sprzątającej, która zadba o posprzątanie mieszkania i przywrócenie go do odpowiedniego ładu sprzed pożaru. Trzeba jednak wiedzieć, jakimi aspektami kierować się przy wybieraniu firmy sprzątającej. Pamiętajmy, iż prace można rozpocząć, wyłącznie po otrzymaniu zgody biegłego z zakresu pożarnictwa.

Mycie zadymionych ścian

Zdjęcie: ekipa sprzątająca w Częstochowie wykonuje zlecenie oczyszczenia domu z sadzy i smrodu spalenizny.

Czyszczenie po pożarze Częstochowa – profesjonalna pomoc w zasięgu ręki

Nieruchomość po pożarze powinna obowiązkowo znaleźć się w rękach profesjonalnej firmy sprzątającej, która w tego typu działaniach ma doświadczenie, wiedzę i przede wszystkim ma dostęp do preparatów oraz środków, dzięki którym jest w stanie usunąć wszystkie szkody po pożarze. Zdecydowanie takich działań nie należy wykonywać na własną rękę. Gdy obiektem zajmie się profesjonalna firma sprzątająca po pożarach, można będzie zobaczyć wyraźną różnicę. Pamiętajmy, iż profesjonalne firmy mają dostęp do najnowszej technologii mycia ścian po pożarze suchym lodem. Kastelnik oferuje usuwanie szkód po pożarach od 2013 r.

Sprzątanie po pożarze w Częstochowie

Sprzątanie po pożarze w Częstochowie – sprawdzone metody osuszania

Początkowym działaniem, jakie podejmuje firma sprzątająca po pożarach w Częstochowie, będzie przejrzenie wszystkich maszyn przemysłowych i urządzeń produkcyjnych znajdujących się w pomieszczeniu i oszacowanie, które można uratować, a które nadają się wyłącznie do utylizacji. Problemem może okazać się nie sam pożar, a wilgoć, która pojawiła się po gaszeniu pożaru wodą, dlatego dla wielu zniszczonych przedmiotów nie będzie już po prostu ratunku.

Istotne jest, aby wszystkie spalone powierzchnie znajdujące się w mieszkaniu lub zakładzie produkcyjnym bardzo dokładnie osuszyć i oczyścić, a także zdezynfekować. To ogrom pracy, ale konieczne jest wykonanie tych czynności w ramach restytucji mienia, aby można było ponownie wrócić do pomieszczeń i w nich bezpiecznie zamieszkać lub pracować.

Firma sprzątająca Kastelnik zajmie się wszystkimi działaniami i zapewni kompleksową usługę związaną z czyszczeniem spalonych ścian. Nie trzeba będzie dzięki temu samodzielnie walczyć z czyszczeniem trudnych zabrudzeń, które pojawiają się na ścianach i sufitach w mieszkaniu po pożarze. Sprzątanie i czyszczenie mieszkania po pożarze wymaga zastosowania środków chemicznych, a do tych profesjonalnych mają dostęp wyłącznie firmy najlepsze sprzątające. Wobec tego warto z ich usług skorzystać, jeżeli chcesz skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia po pożarze. Należy też pamiętać o trujących toksynach, które mogą znajdować się w spalonych pomieszczeniach.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem.

Dla komfortu poszkodowanych czyszczenie po pożarach na terenie miasta Częstochowa w województwie śląskim lepiej, aby wykonała profesjonalna firma sprzątająca, która ma w tym zakresie wiedzę i doświadczenie. Usunie szybko i bez żadnych problemów skutki pożaru, użyje do tego niezbędne środki chemiczne oraz zastosuje urządzenia do czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem.

Usługa sprzątania po pożarze zwykle podzielona jest na kilka etapów. Można tutaj wymienić osuszanie mieszkania po zalaniu wodą wymaganą do gaszenia pożaru, wywóz uszkodzonych mebli, sprzętów AGD i RTV, rzeczy i śmieci, specjalistyczne mycie powierzchni zabrudzonych przez sadze, a także neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów oraz ozonowanie pomieszczeń.

Sprzątanie domu po pożarze na terenie Częstochowy

Spalony dach w trakcie usuwania szkód pożaru.

Ekologiczne metody usuwania sadzy po pożarze

Czyszczenie po pożarze i usuwanie sadzy ze ścian, wykonywane jest zazwyczaj przez profesjonalne firmy sprzątające. Powinno odbywać się ono z zachowaniem zasad ekologicznych i co pozwoli na zminimalizowanie szkód dla właściciela obiektu. Jednego możemy być pewni, korzystając z usług profesjonalnej firmy czyszczącej po pożarach – pracownicy postarają się uratować wszystko, co się da. Dzięki temu nie trzeba będzie martwić się, że straci się wszystko, a stres wynikający z zaistniałej sytuacji będzie dużo mniejszy.

Firma Kastelnik uczyni wszystko, aby powstałe straty finansowe po pożarze były jak najmniejsze i jak najszybciej udało się przywrócić pierwotne funkcje w spalonym budynku. Dobra ekipa jest w stanie ograniczyć także skalę zniszczeń po wybuchu ognia poprzez uratowanie wielu rzeczy, ich suszenie i ozonowanie po pożarze. Dzięki temu, że firma usuwająca skutki pożaru przystępuje do działania zaraz po oględzinach wykonywanych przez agenta ubezpieczeniowego i rzeczoznawcę ds. zniszczeń pożarowych, katastrofa psychiczna i fizyczna, jaką jest wybuch pożaru, może zostać w dużym stopniu ograniczona.

Ozonowanie domu po pożarze w powiecie częstochowskim

Po pożarze najskuteczniejsza jest metoda uderzeniowa, która pozwala na użycie dużego stężenia ozonu w pomieszczeniu przez krótki czas. Proces ten pozwala na zniwelowanie zapachu spalenizny, który wnika głęboko w strukturę ścian oraz mebli, oraz innych powierzchni. Ozon usuwa i rozbija wszystkie niebezpieczne toksyczne substancje chemiczne, które powstają w mieszkaniu po pożarze. Dzięki temu zapach spalenizny i toksycznych substancji nie jest w żaden sposób wyczuwalny.

Sprzątanie po pożarze na terenie powiatu częstochowskiego jest trudnym zadaniem, które należy powierzyć sprawdzonej firmie sprzątającej. Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, nie warto podejmować tych działań samodzielnie. Istnieje możliwość zatrucia toksycznymi substancjami, które powstają w wyniku wybuchu pożaru, jak i samą sadzą. Toksyczne opary, które powstały w wyniku spalania plastików i farb unoszą się teraz w pomieszczeniu, stanowiąc realne zagrożenie dla zdrowia. Ich usunięcie nastąpić może  poprzez ozonowanie pomieszczeń przy dużym stężeniu ozonu – minimum 40 ppm. Wymagane są do tego przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy. Profesjonalne czyszczenie ścian, sufitów oraz wszystkich powierzchni, które zostały dotknięte przez ogień, wymaga użycia metody mycia za pomocą suchego lodu. Odzyskane pomieszczenie będzie nadawało się do ponownego użytku, ponieważ nie będzie w nim zapachu spalenizny oraz toksycznych substancji.

Pożar w garażu

Kontakt – całodobowa infolinia Kastelnik 7/24

Jesteśmy dostępni dla Państwa 24 godziny na dobę, co zdecydowanie pomaga w jak najszybszej realizacji usługi przeprowadzonej przez firmę Kastelnik. Czyszczenie ścian po pożarze w Częstochowie, woj. śląskie realizujemy od 2013 r. Gwarantujemy błyskawiczną realizacją usługi, przystępując do pracy, jak tylko wyrazi na to zgodę ubezpieczyciel. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę e-mail. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zadzwoń!

Kastelnik skuteczne usuwanie szkód pożarowych suchym lodem Częstochowa, woj. śląskie oraz

Częstochowa firma sprzątająca po pożarach na terenie całej Polski

FAQ — o co pytają mieszkańcy Częstochowy

Kastelnik to firma, która specjalizuje się w usuwaniu skutków pożaru ze ścian, sufitów i innych powierzchni. Jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem w Częstochowie.

Usługi sprzątania Częstochowa. FAQ

Jak posprzątać mieszkanie po pożarze?

Sprzątanie mieszkania po pożarze najlepiej zacząć od procedury zalecanej do usuwania po wybuchu ognia. Pracę należy rozpocząć od wyniesienia z budynku spalonych przedmiotów, a następnie należy wymyć sadzę ze ściany. Ostatnim krokiem będzie dekontaminacja pomieszczeń i eliminacja dioksyn i furanów z powietrza.

Gdzie szukać pomocy po pożarze?

Wypłata odszkodowania po pożarze obejmuje wyłącznie osoby, które posiadały ważną polisę ubezpieczeniową. Po wizycie rzeczoznawcy ds. usuwania szkód pożarowych można szukać kontaktu do specjalistycznej firmy sprzątającej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%