Czyszczenie po pożarze Czerwionka-Leszczyny

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Czerwionce-Leszczyny. Jak usunąć zabrudzenia po pożarze ze swojego domu?

Jeżeli w Twoim domu doszło do pożaru, najważniejsze jest, aby szybko zadziałać z pomocą profesjonalnej firmy sprzątającej. Czyszczenie po pożarze Czerwionka-Leszczyny woj. śląskie wymaga dekontaminacji skażonych powierzchni oraz utylizacji spalonych rzeczy.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Solidna firma sprzątająca ma profesjonalne produkty, dzięki którym ze spalonej powierzchni uda się skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia pożarowe i osady. Warto zaznaczyć, że szybkość realizacji usług sprzątających ma kluczowe znaczenie dla efektu, jaki uda się osiągnąć. Jeżeli szybko zgłosisz się po pomoc, sadze nie zdążą wejść w reakcję z podłożami.

Należy zrobić wszystko, co tylko możliwe, by sprzątanie po pożarze odbyło się tak szybko to tylko możliwe, zaraz po wizycie rzeczoznawcy i zakończeniu akcji gaśniczej. To kluczowe zasady, które zapewnia każdy solidny serwis sprzątający na Śląsku.

Czyszczenie ścian po pożarze Czerwionka-Leszczyny

Likwidacja szkód po pożarze przez czyszczenie ścian i dachów przez firmę Kastelnik.

Jak wygląda sprzątanie po pożarze?

Po pożarze w Twoim domu zostanie najprawdopodobniej przeprowadzone czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem i mycie osadów przy wykorzystaniu innych ekologicznych technik sprzątania. W 98% udaje się osiągnąć pozytywne efekty, ponieważ firma, którą wybrałeś, ma doświadczenie i wiedzę niezbędną przy tego typu działaniach. Każde zlecenie jest wykonywane z odpowiednią starannością, a rzeczy, których nie udało się uratować, są utylizowane w bezpiecznych warunkach.

Podstawowy zakres usług firmy Kastelnik w województwie śląskim obejmuje:

 • profesjonalne sprzątanie po pożarze,
 • czyszczenie ścian z zalegających na nich sadz i innych zanieczyszczeń,
 • oddymianie lokalu i pozbywanie się zapachu spalenizny,
 • mycie podłóg z sadzy,
 • czyszczenie sprzętu zniszczonego w czasie pożaru.

Sprzątanie po pożarze Czerwionka-Leszczyny

Usuwanie skutków pożaru w województwie śląskim

Usuwanie skutków pożaru w Czerwionce-Leszczyny jest realizowane przez firmę przez kilka dni w tygodniu, tyle zazwyczaj wystarczy, by usunąć szkody po pożarze. Prace sprzątające odbywają się według wcześniej ustalonego harmonogramu, przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętów i nowoczesnych technik doczyszczania spalonych powierzchni. Kompleksowe usuwanie zanieczyszczeń jest dzięki temu możliwe. Podejmowane działania obejmują czyszczenie ścian po pożarze z sadzy na każdej powierzchni i zakamarków, w których mogą znaleźć się czarne osady i zanieczyszczenia po pożarowe.

Profesjonalne sprzątanie po pożarze w Czerwionce-Leszczyny

Profesjonalne sprzątanie pomieszczeń po pożarach w Czerwionce-Leszczyny to bardzo odpowiedzialne przedsięwzięcie, którego podejmuje się firma Kastelnik. Współpracuje ze specjalistami ds. usuwania zagrożenia pożarowego, dlatego wkracza na pogorzelisko tylko wtedy, gdy jest tam już bezpiecznie. Specjaliści z branży usług porządkowych w trakcie realizowania obowiązków zawodowych dbają o swoje bezpieczeństwo poprzez stosowanie odzieży i masek ochronnych.

Samochód służbowy firmy sprzątającej po pożarach

Firma sprzątająca Kastelnik posiada kompletny sprzęt do realizacji zleceń sprzątania.

Jaka jest kolejność prac w spalonym budynku?

W pierwszej kolejności z budynku po pożarze są usuwane toksyczne substancje bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Ozonowanie po pożarze i suchy lód są skuteczną bronią w walce z tego typu zagrożeniami. Warto zwrócić uwagę nie tylko na usunięcie sadzy ze ścian, ale również na dekontaminację i utylizację przedmiotów. Usuwanie szkodliwych substancji przebiega zazwyczaj bez niespodzianek, gdy tylko wybrana firma ma  do dyspozycji urządzenia do mycia ścian suchym lodem.

Dekontaminacja budynku po wybuchu pożaru w województwie śląskim

Dekontaminacja budynku jest realizowana przez zespół specjalistów z dużym doświadczeniem, przy wykorzystaniu sprawdzonych technik oraz preparatów. Ozon o wysokim stężeniu przekraczającym 40 ppm umożliwia skuteczne usunięcie zapachu spalenizny, jak i osadów z substancji toksycznych. Budynek po wykonaniu ozonowania przywracany jest do stanu sprzed zdarzenia losowego.

Ogień w domu

Utylizacja rzeczy zniszczonych w trakcie pożaru

W ofercie większości firm sprzątających znajduje się utylizacja sprzętów zniszczonych przez ogień. Mało który klient  zostaje sam z uprzątnięciem mieszkania, w którym wiele rzeczy nie nadaje się do użytku. Często wiele z tych przedmiotów jest skażona toksycznymi substancjami powstałymi w wyniku spalania powierzchni lakierniczych. Ważne jest, aby takimi produktami dobrze się zająć i umieścić je w bezpiecznym pojemniku na odpady toksyczne i tak zabezpieczone nie będą powodowały dalszego skażenia środowiska.
Znajdziesz nas także w:

 

FAQ – pytania najczęściej zadawane

Kastelnik istnieje od 2013 roku i od tego czasu pomaga ludziom w ich potrzebach związanych z usuwanie szkód po pożarach. Posiadamy cały sprzęt potrzebny do osuszenia domu po powodzi oraz do usunięcia zapachów po pożarze.

FAQ Czerwionka-Leszczyny

Jak wygląda ozonowanie pomieszczeń po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze jest skuteczną metodą na walkę z toksynami powstającymi w wyniku pożaru. Należy włączyć urządzenie do ozonowania i uzyskać stężenie na poziomie 40 ppm. Po zabiegu ozonowania w mieszkaniu powinien pojawić się świeży zapach.

Jak uratować sprzęty po pożarze?

Osady pożarowe i sadze mogą doszczętnie zniszczyć sprzęty. Nie musi tak jednak być, jeżeli urządzenia zostaną wyczyszczone suchym lodem. Wiele sprzętów udaje się w ten sposób uratować. Czyszczenie sprzętów AGD i RTV suchym lodem to sprawdzona technika na restytucję mienia.

Usuwanie skutków pożaru w woj. śląskim 24/7

Gruntowne usuwanie skutków pożaru w Czerwionce-Leszczynach jest skuteczne, jeżeli zajmuje się tym firma z doświadczeniem. Kastelnik jest spółką, która wyspecjalizowała się w sprzątaniu mieszkań po pożarach. Oferuje sprawdzone techniki dekontaminacji oraz doświadczenie niezbędne przy skutecznym działaniu w pomieszczeniach dotkniętych zdarzeniem losowym.

Odbudowa domu po pożarze będzie prostsza, gdy pogorzelisko zostanie w skuteczny sposób posprzątane przez zespół profesjonalnych sprzątaczy. Usługi firmy Kastelnik są realizowane 24/7, dlatego w każdej chwili można poprosić o pomoc.

Ogólnopolska firma sprzątająca - Czerwionka Leszczyny

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Czerwionce-Leszczyny

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%