Czyszczenie po pożarze Czechowice-Dziedzice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Czechowice-Dziedzice. Jak uporać się ze szkodami po pożarze?

Wybuch pożaru w miejscu zamieszkania może spowodować, że zostaniesz nagle postawiony przed szeregiem problemów, z którymi trudno jest się uporać samemu. Gruntowne czyszczenie po pożarze Czechowice-Dziedzice woj. śląskie można robić na własną rękę lub zlecić zewnętrznej firmie sprzątającej.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po pożarach to szereg złożonych czynności, na które składają się usługi:

Usuwanie szkód od ognia, czyszczenie po pożarze

Spalone pomieszczenie. Do wyczyszczenia są ściany, drzwi i sufit.

Niestety, mimo że jest to ciężki czas, to nie możesz pozwolić sobie na przemyślenia, ale musisz skupić się na szybkiej reakcji. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby zainteresować się czyszczeniem ścian po pożarze suchym lodem. Liczy się czas i profesjonalizm, który pomoże przywrócić miejsce wybuchu ognia do ponownego użytku. Postaw na firmę, która zatrudnia wykwalifikowany skład oraz posiada specjalne maszyny stworzone do usuwania szkód wyrządzonych podczas pożaru. Jak wyglądają poszczególne etapy walki ze skutkami ognia? Warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom z branży porządkowej.

Sprzątanie po pożarze woj. śląskie

Sprzątanie po pożarach Czechowice-Dziedzice — zaufaj specjalistom

Sprzątanie po pożarze w mieście Czechowice-Dziedzice jest niesamowicie niebezpieczne – choć wydawać by się mogło, że przecież wystarczy pozbyć się nadpalonych mebli i elementów konstrukcji, to w praktyce wcale nie jest to takie łatwe. Często pracownicy szykujący budynek do ponownego użytkowania narażeni są na utratę zdrowia.

Właśnie, dlatego tak ważne jest, aby właściwie pozbyć się toksyn znajdujących się w powietrzu czy właściwie zabezpieczyć elementy elewacji, które w każdej chwili mogą odpaść. W budynkach mieszkalnych sprzątanie po pożarach podzielić można na kilka etapów. Pierwszym są oględziny i wspólne omówienie planu działania. Następnie pracownicy wynoszą meble, aby poddać je utylizacji w specjalnym, przeznaczonym do tego celu miejscu. Następnie odbywa się cały proces dekontaminacji tj. doczyszczenie sadzy przy pomocy suchego lodu oraz ozonowanie po pożarze mające na celu neutralizację zapachów.

Mycie sadzy po pożarze Czechowice Dziedzice, sprzątanie Kastelnik

Pracownik czyszczący ślady pożaru w każdym zakamarku budynku.

Usuwanie szkód po pożarze w domu — woj. śląskie

Po pożarze w domu znaleźć można wiele zniszczeń – mogą to być meble, które zostały nadpalone lub elementy elewacji strawione przez ogień. Każde z nich wymaga odpowiedniego podejścia i sposobu, aby nie narażać Twojego zdrowia. Usuwanie szkód po pożarze w województwie śląskim warto zlecić firmie sprzątającej.

Wezwanie specjalistów pozwoli Ci pozbyć się problemu, który na Tobie ciąży. Masz prawo nie wiedzieć nic o ozonowaniu, używaniu suchego lodu czy neutralizacji zapachu. Usuwanie szkód po pożarze w domu zostaw profesjonalistom. Warto dodać, że sprawa ekipa jest po wielu specjalistycznych szkoleniach i dobrze wie, co robić z sadzą i tłustymi osadami na ścianie.

Usługi sprzątania po pożarach, ogień w domu

Co robić po pożarze, krok po kroku?

Kiedy rzeczoznawca wyda zaświadczenie o tym, że budynek, w którym doszło do pożaru, nie grozi zawaleniem, fachowcy mogą wziąć się do pracy. Usuną oni sadzę z sufitu oraz zadymienie, zadbają o zapach i odpowiednio zutylizują meble. Warto wspomnieć, iż całość pracy zostanie zakończona, kiedy powietrze będzie wolne od trujących związków chemicznych. Dobrze przeprowadzona dekontaminacja to gwarancja bezpieczeństwa dla mieszkańców.

Ozonowanie w spalonym domu — dlaczego warto?

Można powiedzieć, że ozonowanie to jeden z najbardziej bezpiecznych sposobów dezynfekcji, ale tylko w sytuacji, w której robią to specjaliści. Ozonowanie w spalonym domu – dlaczego warto? Przede wszystkim, dlatego że spalony dom wydziela wiele toksyn i nieprzyjemnych, a czasem wręcz trujących zapachów.

Ozon zabija drobnoustroje, grzyby, które powstać mogły po gaszeniu budynku przy pomocy wody i toksyczne substancje mogące mieć ogromny wpływ na zdrowie osoby przebywającej w domu. Prawidłowe dopasowanie procesu ozonowania do powierzchni i stanu nieruchomości pozwoli na uzyskanie wyjątkowo dużej skuteczności – stawiając na profesjonalne usługi, nie musisz się martwić o to, czy zrobisz to dobrze.

Czyszczenie sufitu po pożarze suchym lodem — co to za metoda?

Suchy lód używany jest do czyszczenia powierzchni mocno zabrudzonych, które wymagają fachowego sprzętu. Często zdarza się, że osoby, które biorą się za usuwanie szkód pożarów na własną rękę, walczą z tłustą sadzą za pomocą domowych środków czystości – nie przynosi do żadnych efektów, ponieważ brud tego rodzaju wymaga naprawdę dobrych chemikaliów. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu, jakim jest suchy lód, czyszczenie brudnych ścian to dosłownie chwila. Nie trzeba tracić wielu godzinach na myciu dowolnej powierzchni, wystarczy odpowiedni sprzęt i pracownicy, którzy wiedzą, w jaki sposób czyścić brudną nawierzchnię. Czyszczenie sufitu po pożarze suchym lodem — co to za metoda? To nic innego jak specjalny granulat, który po zderzeniu z brudem rozbija go na małe kawałki, aby następnie całkowicie się go pozbyć.

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca w Czechowicach Dziedzicach

FAQ, usługi Kastelnik

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z dużym doświadczeniem w odbudowie i rekonstrukcji szkód pożarowych. Oferujemy pełen zakres usług, od remontu domu po pożarze po jego odbudowę. Wszyscy nasi pracownicy są certyfikowani, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dezynfekcja domu zostanie wykonana prawidłowo.

FAQ z odpowiedziami na pytania na temat sprzątania

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Profesjonalnie wykonane ozonowanie pomieszczeń po pożarze to metoda na trwałe usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynku. Ozonowanie jest jednym z ważniejszych procesów dezynfekcji, który odpowiada za bezpieczne usuwanie toksyn pożarowych z budynku.

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Utylizacja zniszczonych w pożarze przedmiotów powinna być przeprowadzana w miejscach specjalnego przeznaczenie. Opróżnianie rzeczy z domu po pożarze to zadanie dla legalnych firm sprzątających, które posiadają odpowiedni wpis do BDO.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%