Czyszczenie po pożarze Ciechanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprawdzone metody kompleksowego czyszczenia po pożarach w Ciechanowie, w ramach usuwania szkód po pożarowych

Firma Kastelnik, to zespół specjalistów oferujących najnowsze metody czyszczenia po pożarze w Ciechanowie. Zajmujemy się usuwaniem szkód po pożarze na terenie całego Mazowieckiego. Wysoko zaawansowana technologia mycia ścian suchym lodem, stosowana jest przez firmę Kastelnik w ramach specjalistycznego usuwania szkód pożarowych. Oferujemy mieszkańcom wszystkich dzielnic Ciechanowa bezpłatną wycenę w regionach Śmiercin, Kargoszyn, Cichowo, Jeziorkowo oraz Podzamcze. Proponujemy usługi sprzątające po pożarach w całym województwie mazowieckim, gdzie pomagamy poszkodowanym w rozwiązaniu po pożarowych problemów takich jak: spalone ściany,  urządzenia RTV,  nadpalone przedmioty codziennego użytku we wnętrzach, a także sadza na ścianach i trujące dioksyny.

100% restytucja mienia po pożarze w Ciechanowie

Wybuch pożaru to dramatyczne zdarzenie. Wielu poszkodowanych nie wie jak zabrać się za usunięcie strat wskutek ognia. Dlatego stojąc naprzeciw potrzebom, oferujemy w 100% kompleksowe zajęcie się szkodami, do jakich prowadzi ogień. Powierzając firmie sprzątającej czyszczenie i sprzątanie po pożarze, niezmiernie istotne jest, aby firma podejmująca się tego zadania była profesjonalnie do tego przygotowana. Kastelnik od 2013 r usuwa szkody po pożarowe.
Mamy zatem ogromne doświadczenie i wiemy, z jakimi problemami po pożarach należy się zmierzyć. Wiemy, jakich technologii użyć, aby zagwarantować naszym klientom kompleksowe i całkowite usunięcie szkody. Będziesz mógł myśleć o przygotowaniach do remontu, jeśli całkowicie usuniemy sadzę ze ścian, sufitów, dokonamy mechanicznego osuszenia wnętrza (niezbędnego po akcji gaśniczej z udziałem dużej ilości wody), i wykonamy szereg innych ważnych czynności. Zneutralizujemy zapach spalenizny oraz zajmiemy się trującymi dioksynami, które istnieją w pomieszczeniu, pomimo że ich nie widzisz gołym okiem. Do ich całkowitego usunięcia, przeprowadzimy profesjonalną  dekontaminację pomieszczenia.

Oferta firmy sprzątającej  po pożarach Kastelnik

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, dlatego możemy śmiało mówić o kompleksowym zaspokojeniu potrzeb osób poszkodowanych zdarzeniem losem – pożarem. Jesteśmy nie tylko wyposażeni w odpowiedni sprzęt, urządzenia, środki chemiczne i technologię radzącą sobie z najtrudniejszymi skutkami po pożarowymi. Oferujemy pełną 24-godzinną, przez 7 dni w tygodniu dyspozycyjność! Nasz dyżur pozwala zadzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy To pozwala nam działać natychmiastowo, by pomóc Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Sprzątanie i czyszczenie po pożarze na Mazowszu rozpoczynamy od czynności takich jak:

 • Przyjęcia zgłoszenia na temat sprzątania mieszkania w Ciechanowie;
 • Oszacowania skali zniszczeń i strat po pożarze;
 • Sporządzenia kosztorysu opracowanego przez firmę sprzątająca po pożarach Kastelnik.

W następnej kolejności zajmiemy się czynnościami:

 • Zabezpieczeniem elementów konstrukcyjnych budynku po pożarze;
 • Czyszczeniem ścian i podłóg suchym lodem;
 • Usuwaniem sadzy z sufitów;
 • Dekontaminacją pomieszczeń w celu usunięcia powstałych po pożarze toksyn;
 • Usunięciem zapachów spalenizny.

Po zakończeniu naszych działań przystępujemy do kolejnego etapu:

 • Sporządzenia protokołu odbioru i dokumentacji KNR (opcja dodatkowo płatana) podsumowującego zakończone czynności sprzątających;
 • Wystawienia certyfikatu ozonowania pomieszczeń.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z przyjętych zgłoszeń. To konieczne w przypadku podejścia do profesjonalnej likwidacji szkód po wybuchu ognia!. Co ważne – do przeprowadzanych czynności, podchodzimy z wysokim poczuciem odpowiedzialności. Dlatego zapewniamy zachowanie wszelkich środków ostrożności, zasad BHP. To w trosce o naszych pracowników i dla Twojego bezpieczeństwa. Atutem naszej firmy jest natychmiastowa reakcja i gotowość do błyskawicznego podjęcia działań czyszczących.

Dezynfekcja spalonego wnętrza po pożarze

Po wybuchu pożaru zostajemy z pomieszczeniem dotkniętym strasznym żywiołem. Zniszczenia wskutek jego działania są ogromne a niewidoczne gołym okiem problemy – absolutnie wymagają fachowych czynności.

Dezynfekcja wnętrz to jeden, z którego procesów nie można uniknąć. Firma Kastelnik, dysponuje szeregiem skutecznych technik dezynfekcyjnych. Ich dobór zależy od indywidualnej oceny na miejscu zdarzenia. Kompetentny technik firmy Kastelnik wie jak dobrać metodę dezynfekcyjną w zależności od rodzaju zniszczeń. Poza dezynfekcją wiele przedmiotów w pomieszczeniach po pożarowych wymaga utylizacji. Ważne jest, aby zlokalizować toksyczne źródło trudnego do zniesienia zapachu. Tego nie można uniknąć.

Usuwanie zapachów po pożarze, sprawdzone metody dezynfekcji

 • Metodą zamgławiania suchą mgłą nadtlenkiem wodoru H2O2;
 • Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych w Ciechanowie;
 • Dezynfekcje i czyszczenie suchym lodem, jako etap przygotowania ścian do remontu;

Wszystkie z powyższych technik czyszczenia po pożarach, wyróżnia niezwykła skuteczność, a podanie odpowiedniego środka chemicznego wzmacnia dodatkowo efekt. Co istotne, żadna z wyżej wymienionych technik, nie wykorzystuje w swym działaniu wody. W miejscu, w którym doszło do akcji gaśniczej z dużą ilością wody, to aspekt ogromnie istotny i całkowicie niepotrzebny.

Statystyki pożarowe GUS – Ciechanów

Pożar to żywioł niebezpieczny dla ludzi i zwierząt. Pracownicy firmy Kastelnik, od 2013 roku towarzyszą ludzkim dramatom, likwidując zniszczenia po wybuchu ognia. Często do pożarów dochodzi wskutek zwarcia w instalacji elektrycznej – bardzo często doprowadza ono wybuchu ognia. W 2019 roku przyczyną połowy z pożarów w Polsce było zwarcie instalacji elektrycznej (na ok. 12 tys. wszystkich odnotowanych pożarów).

9 stycznia 2021 r. doszło do wybuchu pożaru w budynku wielorodzinnym w Ciechanowie. Zapaliły się sadze w przewodzie kominowym. Około godz. 22:00, na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej. Strażacy po wygaszeniu ognia, wybrali sadze. Po przewietrzeniu budynku dokonali sprawdzenia, czy istnieją nadal realne zagrożenia wybuchy pożaru. Użyli do tego kamer termowizyjnych i detektora wielogazowego. Na szczęście w wyniku tego pożaru nikt nie ucierpiał.

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik – kontak  7/24

Specjalistyczne sprzątanie i czyszczenie po pożarze w Ciechanowie, jak i na Mazowszu oferujemy i realizujemy z powodzeniem od wielu lat. Jesteśmy dostępnie dla Ciebie codziennie przez 24 godziny na dobę. Wyróżnia nas szybkość działania oraz profesjonalizm.  Zadzwoń do nas! Błyskawiczna pomoc w zasięgu ręki – firma sprzątająca po pożarach Kastelnik.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%