Czyszczenie po pożarze Ciechanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprawdzone metody kompleksowego czyszczenia po pożarach w Ciechanowie, w ramach usuwania szkód po pożarowych

Firma Kastelnik, to zespół specjalistów oferujących najnowsze metody czyszczenia po pożarze w Ciechanowie. Zajmujemy się usuwaniem szkód po pożarze na terenie całego Mazowieckiego. Wysoko zaawansowana technologia mycia ścian suchym lodem, stosowana jest przez firmę Kastelnik w ramach specjalistycznego usuwania szkód pożarowych.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy mieszkańcom wszystkich dzielnic Ciechanowa bezpłatną wycenę w regionach Śmiercin, Kargoszyn, Cichowo, Jeziorkowo oraz Podzamcze.

Czyszczenie ścian po pożarze Ciechanów

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, Ciechanów i okolice.

Proponujemy usługi sprzątające po pożarach w całym województwie mazowieckim, gdzie pomagamy poszkodowanym w rozwiązaniu po pożarowych problemów takich jak: spalone ściany,  urządzenia RTV,  nadpalone przedmioty codziennego użytku we wnętrzach, a także sadza na ścianach i trujące dioksyny.

100% restytucja mienia po pożarze w Ciechanowie

Wybuch pożaru to dramatyczne zdarzenie. Wielu poszkodowanych nie wie jak zabrać się za usunięcie strat wskutek ognia. Dlatego stojąc naprzeciw potrzebom, oferujemy w 100% kompleksowe zajęcie się szkodami, do jakich prowadzi ogień. Powierzając firmie sprzątającej czyszczenie i sprzątanie po pożarze, niezmiernie istotne jest, aby firma podejmująca się tego zadania była profesjonalnie do tego przygotowana. Kastelnik od 2013 r usuwa szkody po pożarowe.
Mamy zatem ogromne doświadczenie i wiemy, z jakimi problemami po pożarach należy się zmierzyć.

Wiemy, jakich technologii użyć, aby zagwarantować naszym klientom kompleksowe i całkowite usunięcie szkody. Będziesz mógł myśleć o przygotowaniach do remontu, jeśli całkowicie usuniemy sadzę ze ścian, sufitów, dokonamy mechanicznego osuszenia wnętrza (niezbędnego po akcji gaśniczej z udziałem dużej ilości wody), i wykonamy szereg innych ważnych czynności. Zneutralizujemy zapach spalenizny oraz zajmiemy się trującymi dioksynami, które istnieją w pomieszczeniu, pomimo że ich nie widzisz gołym okiem. Do ich całkowitego usunięcia, przeprowadzimy profesjonalną  dekontaminację pomieszczenia.

Sprzątanie po pożarze Ciechanów

Oferta firmy sprzątającej  po pożarach Kastelnik

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, dlatego możemy śmiało mówić o kompleksowym zaspokojeniu potrzeb osób poszkodowanych zdarzeniem losem – pożarem. Jesteśmy nie tylko wyposażeni w odpowiedni sprzęt, urządzenia, środki chemiczne i technologię radzącą sobie z najtrudniejszymi skutkami po pożarowymi. Oferujemy pełną 24-godzinną, przez 7 dni w tygodniu dyspozycyjność! Nasz dyżur pozwala Ci zadzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy To pozwala nam działać natychmiastowo, by pomóc Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Sprzątanie i czyszczenie po pożarze na Mazowszu rozpoczynamy od czynności takich jak:

 • Przyjęcia zgłoszenia na temat sprzątania mieszkania w Ciechanowie;
 • Oszacowania skali zniszczeń i strat po pożarze;
 • Sporządzenia kosztorysu opracowanego przez firmę sprzątająca po pożarach Kastelnik.
Gruntowne usuwanie szkód i sadzy

Usuwanie sadzy po pożarze wymaga urządzeń do szorowania podłóg.

W następnej kolejności zajmiemy się czynnościami:

 • Zabezpieczeniem elementów konstrukcyjnych budynku po pożarze;
 • Czyszczeniem ścian i podłóg suchym lodem w powiecie ciechanowskim, w mieście: Glinojeck;
 • Usuwaniem sadzy z sufitów;
 • Dekontaminacją pomieszczeń w celu usunięcia powstałych po pożarze toksyn;
 • Usunięciem zapachów spalenizny.

Po zakończeniu naszych działań przystępujemy do kolejnego etapu:

 • Sporządzenia protokołu odbioru i dokumentacji KNR (opcja dodatkowo płatana) podsumowującego zakończone czynności sprzątających;
 • Wystawienia certyfikatu ozonowania pomieszczeń.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z przyjętych zgłoszeń. To konieczne w przypadku podejścia do profesjonalnej likwidacji szkód po wybuchu ognia!. Co ważne – do przeprowadzanych czynności, podchodzimy z wysokim poczuciem odpowiedzialności. Dlatego zapewniamy zachowanie wszelkich środków ostrożności, zasad BHP. To w trosce o naszych pracowników i dla Twojego bezpieczeństwa. Atutem naszej firmy jest natychmiastowa reakcja i gotowość do błyskawicznego podjęcia działań czyszczących.

Dezynfekcja spalonego wnętrza po pożarze

Po wybuchu pożaru zostajemy z pomieszczeniem dotkniętym strasznym żywiołem. Zniszczenia wskutek jego działania są ogromne a niewidoczne gołym okiem problemy – absolutnie wymagają fachowych czynności.

Dezynfekcja wnętrz to jeden, z którego procesów nie można uniknąć. Firma Kastelnik, dysponuje szeregiem skutecznych technik dezynfekcyjnych. Ich dobór zależy od indywidualnej oceny na miejscu zdarzenia. Kompetentny technik firmy Kastelnik wie jak dobrać metodę dezynfekcyjną w zależności od rodzaju zniszczeń. Poza dezynfekcją wiele przedmiotów w pomieszczeniach po pożarowych wymaga utylizacji. Ważne jest, aby zlokalizować toksyczne źródło trudnego do zniesienia zapachu. Tego nie można uniknąć.

Usuwanie zapachów po pożarze, sprawdzone metody dezynfekcji

 • Metodą zamgławiania suchą mgłą nadtlenkiem wodoru H2O2;
 • Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych w Ciechanowie;
 • Dezynfekcje i czyszczenie suchym lodem, jako etap przygotowania ścian do remontu;

Wszystkie z powyższych technik czyszczenia po pożarach, wyróżnia niezwykła skuteczność, a podanie odpowiedniego środka chemicznego wzmacnia dodatkowo efekt. Co istotne, żadna z wyżej wymienionych technik, nie wykorzystuje w swym działaniu wody. W miejscu, w którym doszło do akcji gaśniczej z dużą ilością wody, to aspekt ogromnie istotny i całkowicie niepotrzebny.

Remont po pożarze. Malowanie ścian

Statystyki pożarowe GUS – Ciechanów

Pożar to żywioł niebezpieczny dla ludzi i zwierząt. Pracownicy firmy Kastelnik, od 2013 roku towarzyszą ludzkim dramatom, likwidując zniszczenia po wybuchu ognia. Często do pożarów dochodzi wskutek zwarcia w instalacji elektrycznej – bardzo często doprowadza ono wybuchu ognia. W 2019 roku przyczyną połowy z pożarów w Polsce było zwarcie instalacji elektrycznej (na ok. 12 tys. wszystkich odnotowanych pożarów).

9 stycznia 2021 r. doszło do wybuchu pożaru w budynku wielorodzinnym w Ciechanowie. Zapaliły się sadze w przewodzie kominowym. Około godz. 22:00, na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej. Strażacy po wygaszeniu ognia, wybrali sadze. Po przewietrzeniu budynku dokonali sprawdzenia, czy istnieją nadal realne zagrożenia wybuchy pożaru. Użyli do tego kamer termowizyjnych i detektora wielogazowego. Na szczęście w wyniku tego pożaru nikt nie ucierpiał.

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach Mazowieckie

Kastelnik – firma sprzątająca po pożarze w woj. mazowieckim za pomocą suchego lodu.

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik – kontakt  7/24

Specjalistyczne sprzątanie i czyszczenie po pożarze w Ciechanowie, jak i na Mazowszu oferujemy i realizujemy z powodzeniem od wielu lat. Jesteśmy dostępnie dla Ciebie codziennie przez 24 godziny na dobę. Wyróżnia nas szybkość działania oraz profesjonalizm.  Zadzwoń do nas! Błyskawiczna pomoc w zasięgu ręki – firma sprzątająca po pożarach Kastelnik.

Usuwanie szkód po pożarach w powiecie ciechanowskim np. Glinojeck;

Firma sprzątająca w Ciechanowie. Zlecenia na sprzątanie po pożarach

FAQ — najczęściej zadawane pytania o sprzątanie

Zastanawiasz się, co zrobić po pożarze domu? Zlecić czyszczenie po pożarze Ciechanów ekipie specjalistów z zakresu usuwania szkód po pożarze. Technicy sprzątania miejsc po wybuchu ognia i nadpaleniach korzystają z profesjonalnych technik dekontaminacji, by przywrócić mieszkanie do użytku.

FAQ Usługi sprzątania Ciechanów. Zapytaj o uslugę

Szczególnie istotne jest, by prawidłowo usunąć toksyny po pożarze z mieszkania, dlatego technicy sięgają po preparaty dezynfekujące i ozonowanie pomieszczeń po pożarze. Dioksyny i furany powstające w procesach spalania gum czy plastiku są szczególnie niebezpieczne dla zdrowia i mogą być przyczyną zatrucia i ogólnego pogorszenia kondycji zdrowotnej. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po pożarze w Ciechanowie.

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Koszt czyszczenia sufitów po pożarze ustalany jest indywidualnie w każdym przypadku. Na wysokość tej kwoty wpływać może zarówno ilość zabrudzeń, jak i wysokość sufitów. Zamawiając usuwanie sadzy z sufitów po pożarze, można się liczyć z wydatkiem rzędu od 50 zł/m2.

Czym usunąć dioksyny i furany po pożarze?

Toksyny po pożarze, czyli dioksyny i furany można usunąć za pomocą dekontaminacji przez ozonowanie pomieszczeń. Ozon doskonale neutralizuje toksyny i trwale eliminuje nieprzyjemny zapach spalenizny po pożarze.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%