Czyszczenie po pożarze Bytom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Bytom. Co daje ozonowanie spalonego mieszkania na wysokim stężeniu?

Ogień w domu i nie wiesz co robić? Poznaj ofertę firmy Kastelnik na dekontaminację i sprzątanie po pożarze Bytom woj. śląskie. Nasi technicy terenowi w pełni przeanalizują uszkodzenia Twojej nieruchomości oraz zaoferują najlepsze sposoby tj. czyszczenie ścian po pożarze, oraz usuwanie zapachów np. za pomocą ozonu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy fachowe doradztwo od samego początku — od wysprzątania pogorzeliska, po utylizację spalonego w pożarze wyposażenia. Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, więc wszystkie usługi kończymy usuwaniem trujących toksyn ze spalonego budynku. Ozon to gaz o wszechstronnym zastosowaniu, sprawdza się nie tylko do usuwania zapachu spalenizny w mieszkaniu, ale również do likwidacji dioksyn i furanów. Warunek jest tylko jeden, należy wytworzyć duże stężenie od 40 do 70 ppm.

Zamgławianie nadtlenkiem wodoru po pożarze w Bytomiu

Zdjęcie: Thermo Fog Typ III, urządzenie do zamgławiania po pożarze © 2023 Kastelnik

Czyszczenie ścian po pożarze Bytom

Powierz nam prace naprawcze w lokalu zniszczonym przez ogień. Współpraca z marką Kastelnik to pewność na szybkie i kompleksowe usuwanie szkód pożarowych. Zamów dekontaminację mieszkania po wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nasze maszyny do mycia ścian suchym lodem są niezwykle wydajne. Zabieg ten to fachowe usuwanie sadzy oraz eliminacja toksyn i niebezpiecznych związków chemicznych osiadłych na spalonych powierzchniach. Jeśli chcesz szybko przywrócić swój lokal, biura czy pomieszczenie gospodarcze do używalności, zamów u najlepszych na rynku specjalistów w branży czyszczenie po pożarze. Usuwanie szkód po pożarze domu w Bytomiu obejmuje takie czynności jak:

 • mycie ścian po pożarze suchym lodem;
 • ozonowanie pomieszczeń i usuwanie zapachów;
 • dekontaminacje budynku i utylizację spalonego wyposażenia.

Czyszczenie po pożarze Bytom — ile kosztuje?

W wyniku pożaru  zniszczeniu często ulega wiele przedmiotów, mebli i innych elementów wyposażenia. Wiemy, że skutki pożaru bywają przerażające, a straty liczone są w tysiącach złotych. Czyszczenie ścian po pożarze w Bytomiu to rząd wielkości od 15 zł do 100 zł za 1 metr kwadrat. Takie ceny na mycie ścian z sadzy są na całym Śląsku. Aby jak najszybciej uporać się ze zniszczeniami, warto zdecydować się na bezpłatną wycenę usługi. Profesjonalne mycie i dezynfekowanie powierzchni po pożarze to element dekontaminacji. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty  firmy Kastelnik. Działamy skutecznie i ekspresowo. Drobne i powierzchowne szkody usuniemy w mgnieniu oka, gdyż znamy najlepsze techniki i sposoby na neutralizację efektów pożaru.

Spalona ściana mieszkania

Zdjęcie: osad po pożarze na ścianie przy rozdzielni elektrycznej 230 V © 2023 Kastelnik

Z pomocą specjalistów z branży dużo szybciej niż działając w pojedynkę, doprowadzisz  lokal do stanu sprzed zdarzenia. Postaw na profesjonalną dekontaminację pomieszczeń, która pozwoli Ci bez ryzyka przejść do  remontu i odświeżyć mieszkanie, garaż czy budynek firmy.  Nasi specjaliści, którzy zrealizują wszystkie prace w tym np. mycie ścian po pożarze, mają ogromne doświadczenie w usuwaniu zniszczeń po pożarowych. Dzięki ich wiedzy, zapałowi do pracy i użyciu wysokiej klasy narzędzi do sprzątania usuwanie szkód po pożarze przebiega w szybki i bezpieczny sposób. Gwarantujemy, że twoja nieruchomość wróci do takiego samego, a może nawet  lepszego stanu niż przed pożarem! Zaufaj ekspertom z firmy sprzątającej po pożarach –  Kastelnik.

Usuwanie szkód pożarowych i restytucja mienia

Uszkodzenia konstrukcji budynku, które niestety pojawiają się po pożarze, często bywają nieodwracalne. Najczęściej tyczy się to zniszczeń w konstrukcji dachu. Według polskiego prawa budowlanego taki budynek powinien zostać rozebrany, gdyż może grozić zawaleniem. Jeśli jednak konstrukcja budynku nie została naruszona, a szkody dotyczą tylko wnętrza,  wówczas można spróbować odnowić loka i wykonać restytucję spalonego mienia. W tym celu warto zamówić usługę fachowego usuwania szkód po pożarze u specjalistów z firmy Kastelnik. Wykonamy wszelkie konieczne prace naprawcze. Trudne do wyczyszczenia zabrudzenia z sadzy, można wbrew pozorom bardzo szybko usunąć, używając profesjonalnych, niedostępnych w marketach środków czyszczących. Pomocne jest także wykorzystanie w sprzątaniu nowatorskich metod jak czyszczenie nadpalonych powierzchni suchym lodem.

Usługi sprzątania po pożarach na terenie Bytomia

Sprzątanie po pożarze Bytom – usuwanie trujących toksyn

Sprzątanie budynku po pożarze w Bytomiu to obowiązek każdego właściciela nieruchomości. Wynika to z faktu, iż przebywanie w pomieszczeniu, w którym dopiero co ugaszono pożar, jest bardzo niebezpieczne ze względu na obecność w powietrzu substancji toksycznych w wysokim stężeniu. Pochodzą ze spalania lakierów, farb i plastików, które znajdowały się na przedmiotach w pomieszczeniu trawionym przez ogień. Związki chemiczne mogą się utrzymywać w pomieszczeniu przez wiele dni po ugaszeniu pogorzeliska. Usuwanie toksyn i ich eliminacja jest niezbędna, by bezpiecznie móc ponownie korzystać z lokalu. Czyszczenie ścian po pożarze w woj. śląskim  składa się różnych z etapów. Jednym z nich jest właśnie usuwanie trujących toksyn za pomocą ozonu lub suchej mgły. Usługa ta, stosunkowo niedroga ma szereg zalet. Jet bezpieczna dla zdrowia, nie zostawia żadnych śladów na wydezynfekowanych powierzchniach oraz wykonywana jest  w stosunkowo krótkim czasie.

Mycie ścian po pożarze

Zdjęcie: czyszczenie sufitu po pożarze suchym lodem © 2023 Kastelnik

Pamiętać należy, że substancje chemiczne, które ulatniają się podczas pożaru np. furany i dioksyny, stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia. Przy ich usuwaniu technicy też muszą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Każda profesjonalna firma sprzątająca po pożarach w Bytomiu powinna więc pracować w kombinezonach ochronnych i maskach. Kastelnik zawsze zapewnia odzież ochronną dla swoich pracowników podczas akcji sprzątania domów po pożarze, bo przestrzeganie zasad BHP to dla nas oczywistość. Przestrzegamy ich bezwzględnie, dzięki czemu jesteśmy bardziej wiarygodni i rzetelni, co cenią nasi klienci.

Jakie są etapy sprzątania mieszkania po pożarze?

Sprzątanie po żywiole, jakim jest ogień to proces wieloetapowy. Likwidację skutków pożaru trzeba rozpocząć od wyniesienia z lokalu spalonych przedmiotów, a następnie ich bezpieczne przewiezienie do utylizacji. W drugiej kolejności skupiamy się na oczyszczeniu osmolonych powierzchni, a w tym celu precyzyjnie czyścimy ściany po pożarze, myjemy sufity z sadzy oraz doczyszczamy  podłogi z nieczystości pożarowych. Na koniec warto sprawdzić przewody wentylacyjne. Dzięki temu kolejne prace sprzątające i dezynfekcję można zrealizować w  bezpieczny sposób, Ważnym etapem sprzątania po pożarze jest ozonowanie i dezodoryzacja pomieszczenia. Używając ozonu, szybko pozbędziemy się przykrych zapachów i zneutralizujemy wszelkie drobnoustroje w powietrzu. To podstawowe elementy dekontaminacji mieszkania po pożarze.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem

Jak wygląda czyszczenie ściany po pożarze suchym lodem?

Jak wygląda czyszczenie spalonych powierzchni?

Kastelnik dużą uwagę przykłada do usuwania sadzy z powierzchni płaskich. W skład kompleksowego sprzątania po pożarach może wejść także restytucja mienia po pożarze. Jest to próba odzyskania jak największej liczby rzeczy ze spalonego lokum, a także  maszyn i urządzeń, jeśli do pożaru doszło w przedsiębiorstwie. Nasi klienci często zamawiają usługę restytucji mienia, chcąc zminimalizować straty materialne. Jeśli ogień nie strawił wyposażenia, a pokrywa je tylko pył i sadza, warto spróbować je odratować. Dzięki nowoczesnej technice czyszczenia suchym lodem po pożarze sprzątamy szybko i dokładnie nie tylko pokryte sadzą ściany i sufity, ale również maszyny produkcyjne, sprzęt AGD i RTV oraz wszelkie urządzenia techniczne.

Zaufaj specjalistom – Kastelnik firma sprzątająca od 2013 r.

Niezależnie od Twoich potrzeb — wymyjemy ściany z sadzy, usuniemy nieczystości z sufitu  oraz wykonamy dekontaminację całego budynku. Pozwól nam zająć się usuwanie szkód pożarowych za Ciebie. Zapewniamy kompleksowe czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem oraz usuwanie smrodu spalenizny.  Jako profesjonaliście zawsze dajemy klientom gwarancję jakości na zrealizowane przez nas prace sprzątające. Miej jednak na uwadze, że czyszczenie po pożarach i usuwanie zapachu spalenizny to złożony proces, którego sukces zależy także od Ciebie. Nie czekaj więc i reaguj błyskawicznie. Im szybciej się z nami umówisz, tym mniejsze koszty poniesiesz, a efekty sprzątania będą lepsze. W Bytomiu oferujemy bezpłatną wycenę sprzątania po pożarze.

Obsługa klienta jest dostępna przez 365 dni w roku. Obsługujemy miasta

Sprzątanie po pożarze Śląskie

Bytom, firma sprzątająca po pożarach w woj. śląskim – Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

FAQ, pytania i odpowiedzi w sprawie sprzątania w Bytomiu

Jak wygląda mycie spalonych powierzchni przy użyciu suchego lodu?

W procesie sprzątania po pożarach na Śląsku  bardzo polecamy mycie spalonych powierzchni przy użyciu suchego lodu. Ta technologia gwarantuje oszałamiające rezultaty. Suchy lód generowany przez specjalne przenośne urządzenia wnika w nawet bardzo trudno dostępne zakamarki i rozbija cząstki brudu. Jednak o sukcesie decyduje także czas reakcji klienta. Po ugaszeniu ognia przez straż pożarną istotne jest podjęcie szybkich działań. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko zatrucia się  szkodliwymi toksynami i trującymi związkami chemicznym, a także ograniczamy straty materialne i przyspieszamy proces renowacji mienia.

Co to jest neutralizacja zapachów w pomieszczeniu dotkniętym pożarem?

Neutralizacja zapachów po pożarze to ozonowanie. Jest to najlepsza metoda na pozbycie się silnego zapachu spalenizny.  Aby wykonać je poprawnie i dokładnie niezbędne są przemysłowe generatory ozonu o mocy 240 g/h. Wytwarzają one odpowiednie stężenie, które pozwala szybko rozprawić się z drobnoustrojami, Cały zabieg jest ściśle kontrolowany przez technika, tak by sprzęt znajdujący się w pomieszczeniu nie uległ żadnemu uszkodzeniu. Ozonowanie po pożarze zawsze powtarzamy kilka razy, aby całkowicie usunąć przykre zapachy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%