Czyszczenie po pożarze
Bydgoszcz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne usuwanie szkód po pożarach Bydgoszcz – firma Kastelnik i czyszczenie sadzy po pożarze. Co wyróżnia naszą ofertę?

Firma sprzątająca Kastelnik od 2013 roku specjalizuje się w czyszczeniu po pożarze w Bydgoszczy i okolicznych miastach województwa Kujawsko–Pomorskiego. Od  wielu lat pomagamy poszkodowanym w pożarze podczas usuwania szkód, do jakich prowadzi ogień. Ofertę naszą kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Przeprowadzamy likwidacyjne szkody wyrządzonej przez ogień w nowo powstających obiektach budowlanych, a także w garażach, piwnicach osób prywatnych.

W ramach kompleksowego usuwania szkód po pożarowych oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań tj. czyszczenie pomieszczeń suchym lodem, a także dekontaminację pomieszczeń w zakładach produkcyjnych po pożarach. Od dawna zajmujemy się sprzątaniem po nadpaleniach i wybuchach sadzy z kominków czy też z przewodów wentylacyjnych. Lata doświadczenia zdobytych w branży czyszczeń specjalistycznych, pozwoliło nam wypracować skuteczne metody usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń po pożarowych. Co jest ważne, do usuwania szkód zdewastowanych ogniem pomieszczeń, należy przystąpić najszybciej jak to możliwe. I taką właśnie usługę mycia ścian po pożarach oferujemy naszym klientom.

Istnieje możliwość przeprowadzenia wstępnej wyceny usuwania szkód po pożarze w mieszkaniu w Bydgoszczy, na podstawie zdjęć przesłanych na naszą skrzynkę e-mail dokonujemy wstępnego oszacowania kosztów likwidacji szkód i sprzątania po pożarze bydgoskich mieszkań i firm.

Od lat wielu już lat, prowadząc prace na terenach zniszczonych ogniem obiektów przemysłowych, mieliśmy do czynienia z rozległymi zniszczeniami. Wiemy, jak istotne jest spojrzenie na ten problem, specjalistycznym okiem fachowca. Rozumiemy, że czas rozwiązania  problemów po tak tragicznym wydarzeniu losowym, jakim jest pożar, ma olbrzymie znaczenie. Trwające tygodniami przestoje produkcyjne mogą być bardzo kosztowne dla unieruchomionego zakładu produkcyjnego, to właśnie powód, dla którego firma sprzątająca Kastelnik działa szybko, gwarantując przy tym odpowiedzialne podejście do rozwiązania problemów po pożarowych.

Specjalistyczne usługi czyszczenia i sprzątania po pożarze w Bydgoszczy. Co wchodzi w zakres usług firmy Kastelnik?

W Bydgoszczy firma sprzątająca po pożarach Kastelnik oferuje usługi, takie jak likwidację szkody po pożarowej, restytucję mienia, a także usuwanie zapachu spalenizny.  Rozpoczynając z nami współpracę, możesz otrzymać pomoc w dziedzinach:

 • Czyszczenie ścian po pożarze Bydgoszcz Szwederowo;
 • Oszacowania strat po pożarze i kosztów ich usunięcia we wszystkich dzielnicach miasta;
 • Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz Błonie;
 • Sporządzenie kosztorysu zaplanowanych prac firmy sprzątającej Kastelnik;
 • Mycie ścian i podłóg suchym lodem;
 • Czyszczenie sufitów z sadzy;
 • Dekontaminacja pomieszczeń w celu usunięcia powstałych po pożarze toksyn,
 • Osuszanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze;
 • Usuwanie zapachów spalenizny po pożarze;
 • Sprzątanie po pożarach Bydgoszcz Zawisza;
 • Sporządzenie protokołu odbioru i dokumentacji KNR podsumowującego zakończone czynności sprzątające;
 • Restytucję mienia po pożarach;
 • Zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych budynku przed dalszą dewastacją.

Jeśli cały czas nie jesteś pewien, w jaki sposób wybrać firmę sprzątającą po pożarach, zadzwoń do nas. Oględziny spalonego domu, dadzą nam obraz poziomu zniszczeń, co umożliwi nam dostosowanie odpowiednich technik mycia po pożarze. Czy zdajesz sobie sprawę, iż nie ma mowy o przeprowadzaniu remontu zniszczonego budynku, bez usunięcia zapachu spalenizny czy likwidacji niewidocznych i trujących toksyn? To problem, który chętnie pomożemy rozwiązać.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w Bydgoszczy. Co daje dezynfekcja ozonem?

Ozonowanie zapewnia całkowite usunięcie z czyszczonej powierzchni wszystkich niebezpiecznych bakterii. Ozon, dzięki temu, że ma właściwości utleniające i bakteriobójcze, jest niezwykle skuteczny przy likwidacji zniszczeń po pożarach. Nadmiar zanieczyszczeń obecnych w powietrzu usuniemy 50 razy skuteczniej ozonem niż jakąkolwiek inną metodą (np. po zastosowaniu chloru).

Co ważne! Oferujemy 100% skuteczności w walce w usunięciu szkodliwych substancji i przykrego zapachu spalenizny. Oddanie pomieszczenia mieszkalnego do ponownego użytku wymaga doświadczenia i zastosowania najnowszych technologii. Dezynfekcja ozonem po pożarze, wieńczy szereg specjalistycznych prac usuwania skutków ognia i jest niezastąpionym sposobem na pozbycie się uciążliwego zapachu spalenizny.

Statystyki pożarów w kontekście odpowiedzialnego usuwania skutków zniszczeń ogniem w Bydgoszczy

Usuwanie skutków po pożarowych w Bydgoszczy, to niezwykle odpowiedzialne zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej. Bez względu na to, czy do pożaru doszło w miejscu zamieszkania, czy na terenach przeznaczonych do handlu, firma usuwająca skutki po pożarze powinna posiadać nie tylko doświadczenie, ale również mocne rekomendacje od Partnerów handlowych.

W województwie kujawsko-pomorskim do pożarów dochodzi wciąż bardzo często. Liczby są zatrważające. Celowe podpalenia oraz nieszczęśliwe zdarzenia losowe – prowadzące do wybuchu pożaru, stale zasilają pożarowe statystyki. Statystycznie w ciągu roku, wybucha 12.000 pożarów w naszym kraju. Przyczyną około połowy z nich, są wady urządzeń elektronicznych i zwarcie w obwodach elektrycznych. Technicy firmy Kastelnik wiedzą, że podczas prac usuwających szkody powstałe w działania ognia, wszystkie czynności zabezpieczające, elementy konstrukcyjne, powinny odbywać się z najwyższą ostrożnością i z zachowaniem zasad BHP. Posiadamy uprawienia do przeprowadzania prac na wysokości.

Do dzisiaj pamiętamy o tragicznym pożarze, do jakiego doszło w Bydgoszczy 7 sierpnia 2020 roku. Ewakuowano około 65 osób wskutek wybuchu ognia w podziemnym parkingu jednego z bloków przy ulicy Żmudzkiej. Z informacji prasowych wynika, iż na miejsce zdarzenia wysłano, aż cztery zastępy straży pożarnej, a akcja gaśnicza trwała niemal dwanaście godzin. Jak się później okazało, spłonął doszczętnie samochód i to on był najprawdopodobniej przyczyna tego nieszczęśliwego zdarzenia. Choć do wybuchu ognia doszło w przestrzeni podziemnego parkingu, usunięcie wszystkich szkód od ognia, wymagało działania wielu wyspecjalizowanych jednostek ratowniczych.

Kontakt do firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik

Jeśli zostałeś poszkodowany przez ogień i szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach, skontaktuj się z nami. Kastelnik chętnie pomoże usunąć szkody i zniszczenia po pożarowe na terenie Bydgoszczy. Pamiętaj, że obsługujemy całe woj. kujawsko- pomorskie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%