Czyszczenie po pożarze
Bydgoszcz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po pożarach w Bydgoszczy – firma Kastelnik i czyszczenie sadzy po pożarze. Co wyróżnia naszą ofertę?

Firma sprzątająca Kastelnik od 2013 roku specjalizuje się w czyszczeniu po pożarze w Bydgoszczy i okolicznych miastach województwa Kujawsko–Pomorskiego. Od wielu lat pomagamy poszkodowanym w pożarze podczas usuwania szkód, do jakich prowadzi ogień. Ofertę naszą kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Pożar domu? Firma Kastelnik oferuje usługi czyszczenia po pożarze we wszystkich częściach Bydgoszczy, w każdej dzielnicy np. Górny Taras, Dolny Taras, Wchód czy Zachód. Dla ekipy sprzątającej z firmy Kastelnik dojazd do odległych punktów miasta nie stanowi żadnego problemu.

Ostatnią z przeprowadzonych realizacji było usuwanie skutków pożaru w jednej z bydgoskich kamienic w pobliżu Placu Zbawiciela przy ul. Unii Lubelskiej. Wykonaliśmy tam kompleksowe mycie sadzy ze ścian przy użyciu technologii suchego lodu i usunęliśmy z powietrza przykrą woń spalenizny.

Inną z wykonanych prac przez pracowników firmy Kastelnik było czyszczenie po pożarze w jednym z bydgoskich zakładów przemysłowych w dzielnicy Południowy wschód na osiedlu Kapuściska, gdzie na skutek awarii instalacji elektrycznej doszło do wybuchu ognia i zniszczenia znaczącej części ścian i mienia. Usunęliśmy sadzę suchym lodem i przywróciliśmy bezpieczeństwo w zakładzie pracy.

Przeprowadzamy likwidacyjne szkody wyrządzonej przez ogień w nowo powstających obiektach budowlanych, a także w garażach, piwnicach osób prywatnych.

czyszczenie po pożarze bydgoszcz

W ramach kompleksowego usuwania szkód po pożarowych oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań tj. czyszczenie pomieszczeń suchym lodem, a także dekontaminację pomieszczeń w zakładach produkcyjnych po pożarach. Od dawna zajmujemy się sprzątaniem po nadpaleniach i wybuchach sadzy z kominków czy też z przewodów wentylacyjnych.

Lata doświadczenia zdobytych w branży czyszczeń specjalistycznych, pozwoliło nam wypracować skuteczne metody usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń po pożarowych. Co jest ważne, do usuwania szkód zdewastowanych ogniem pomieszczeń, należy przystąpić najszybciej jak to możliwe. I taką właśnie usługę mycia ścian po pożarach oferujemy naszym klientom.

Istnieje możliwość przeprowadzenia wstępnej wyceny usuwania szkód po pożarze w mieszkaniu w Bydgoszczy, na podstawie zdjęć przesłanych na naszą skrzynkę e-mail dokonujemy wstępnego oszacowania kosztów likwidacji szkód i sprzątania po pożarze bydgoskich mieszkań i firm.

sprzątanie po pożarze Bydgoszcz

Usuwanie szkód pożarowych z dojazdem do klienta.

Od lat wielu już lat, prowadząc prace na terenach zniszczonych ogniem obiektów przemysłowych, mieliśmy do czynienia z rozległymi zniszczeniami. Wiemy, jak istotne jest spojrzenie na ten problem, specjalistycznym okiem fachowca.

Rozumiemy, że czas rozwiązania  problemów po tak tragicznym wydarzeniu losowym, jakim jest pożar, ma olbrzymie znaczenie. Trwające tygodniami przestoje produkcyjne mogą być bardzo kosztowne dla unieruchomionego zakładu produkcyjnego, to właśnie powód, dla którego firma sprzątająca Kastelnik działa szybko, gwarantując przy tym odpowiedzialne podejście do rozwiązania problemów po pożarowych.

sprzątanie po pożarze w mieście Bydgoszcz

Bydgoszcz – miasto obsługiwane przez specjalistów od sprzątania z firmy Kastelnik.

Specjalistyczne usługi czyszczenia i sprzątania po pożarze w Bydgoszczy. Co wchodzi w zakres usług firmy Kastelnik?

W Bydgoszczy firma sprzątająca po pożarach Kastelnik oferuje usługi, takie jak likwidację szkody po pożarowej, restytucję mienia, a także usuwanie zapachu spalenizny.  Rozpoczynając z nami współpracę, możesz otrzymać pomoc w dziedzinach:

 • Czyszczenie ścian po pożarze Bydgoszcz Szwederowo;
 • Oszacowania strat po pożarze i kosztów ich usunięcia we wszystkich dzielnicach miasta;
 • Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz Błonie;
 • Sporządzenie kosztorysu zaplanowanych prac firmy sprzątającej Kastelnik;
 • Mycie ścian i podłóg suchym lodem;
 • Czyszczenie sufitów z sadzy;
 • Dekontaminacja pomieszczeń w celu usunięcia powstałych po pożarze toksyn,
 • Osuszanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze;
 • Usuwanie zapachów spalenizny po pożarze;
 • Sprzątanie po pożarach Bydgoszcz Zawisza;
 • Sporządzenie protokołu odbioru i dokumentacji KNR podsumowującego zakończone czynności sprzątające;
 • Restytucję mienia po pożarach;
 • Zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych budynku przed dalszą dewastacją.

Jeśli cały czas nie jesteś pewien, w jaki sposób wybrać firmę sprzątającą po pożarach, zadzwoń do nas. Oględziny spalonego domu, dadzą nam obraz poziomu zniszczeń, co umożliwi nam dostosowanie odpowiednich technik mycia po pożarze. Czy zdajesz sobie sprawę, iż nie ma mowy o przeprowadzaniu remontu zniszczonego budynku, bez usunięcia zapachu spalenizny czy likwidacji niewidocznych i trujących toksyn? To problem, który chętnie pomożemy rozwiązać.

utylizacja śmieci Bydgoszcz

Czy wiesz, co zrobić ze spalonym rzeczami po pożarze? Zadzwoń do firmy Kastelnik!

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w Bydgoszczy. Co daje dezynfekcja ozonem?

Ozonowanie zapewnia całkowite usunięcie z czyszczonej powierzchni wszystkich niebezpiecznych bakterii. Ozon, dzięki temu, że ma właściwości utleniające i bakteriobójcze, jest niezwykle skuteczny przy likwidacji zniszczeń po pożarach. Nadmiar zanieczyszczeń obecnych w powietrzu usuniemy 50 razy skuteczniej ozonem niż jakąkolwiek inną metodą (np. po zastosowaniu chloru).

Co ważne! Oferujemy 100% skuteczności w walce w usunięciu szkodliwych substancji i przykrego zapachu spalenizny. Oddanie pomieszczenia mieszkalnego do ponownego użytku wymaga doświadczenia i zastosowania najnowszych technologii. Dezynfekcja ozonem po pożarze, wieńczy szereg specjalistycznych prac usuwania skutków ognia i jest niezastąpionym sposobem na pozbycie się uciążliwego zapachu spalenizny.

Pozostałe usługi odgrzybianie ścian Bydgoszcz

Statystyki pożarów w kontekście odpowiedzialnego usuwania skutków zniszczeń ogniem w Bydgoszczy

Usuwanie skutków po pożarowych w Bydgoszczy, to niezwykle odpowiedzialne zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej. Bez względu na to, czy do pożaru doszło w miejscu zamieszkania, czy na terenach przeznaczonych do handlu, firma usuwająca skutki po pożarze powinna posiadać nie tylko doświadczenie, ale również mocne rekomendacje od Partnerów handlowych.

W województwie kujawsko-pomorskim do pożarów dochodzi wciąż bardzo często. Liczby są zatrważające. Celowe podpalenia oraz nieszczęśliwe zdarzenia losowe – prowadzące do wybuchu pożaru, stale zasilają pożarowe statystyki. Statystycznie w ciągu roku, wybucha 12.000 pożarów w naszym kraju. Przyczyną około połowy z nich, są wady urządzeń elektronicznych i zwarcie w obwodach elektrycznych.

Technicy firmy Kastelnik wiedzą, że podczas prac usuwających szkody powstałe w działania ognia, wszystkie czynności zabezpieczające, elementy konstrukcyjne, powinny odbywać się z najwyższą ostrożnością i z zachowaniem zasad BHP. Posiadamy uprawienia do przeprowadzania prac na wysokości.

Usługi sprzątania po pożarze dostępne są także w miastach:

firma sprzątająca z certyfikatem na czyszczenie po pożarze w Bydgoszczy

Zdjęcie: certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze © 2023 Kastelnik

Do dzisiaj pamiętamy o tragicznym pożarze, do jakiego doszło w Bydgoszczy 7 sierpnia 2020 roku. Ewakuowano około 65 osób wskutek wybuchu ognia w podziemnym parkingu jednego z bloków przy ulicy Żmudzkiej. Z informacji prasowych wynika, iż na miejsce zdarzenia wysłano, aż cztery zastępy straży pożarnej, a akcja gaśnicza trwała niemal dwanaście godzin. Jak się później okazało, spłonął doszczętnie samochód i to on był najprawdopodobniej przyczyna tego nieszczęśliwego zdarzenia. Choć do wybuchu ognia doszło w przestrzeni podziemnego parkingu, usunięcie wszystkich szkód od ognia, wymagało działania wielu wyspecjalizowanych jednostek ratowniczych.

Kontakt do firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik

Jeśli zostałeś poszkodowany przez ogień i szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach, skontaktuj się z nami. Kastelnik chętnie pomoże usunąć szkody i zniszczenia po pożarowe na terenie Bydgoszczy. Pamiętaj, że obsługujemy całe woj. kujawsko- pomorskie.

Dlaczego właśnie my?

Mamy duże doświadczenie w usuwaniu szkód po pożarze w Bydgoszcz i zawsze robimy to, co w naszej mocy, by wyeliminować trujące związki chemiczne. Mamy niezawodny sprzęt do mycia sadzy suchym lodem, który szybko wyeliminuje nieczystości. Warto postawić na rzetelną firmę sprzątająca — Kastelnik.

Usługi sprzątania Bydgoszcz

Jakie maszyny do usuwania sadzy ze ścian?

Urządzenia do czyszczenia ścian suchym lodem Cold Jet Aero 40 FP to flagowy model w wielu specjalistycznych firmach sprzątających. Maszyna do czyszczenia po pożarze suchym lodem pracuje przy wysokich ciśnieniach i skutecznie eliminuje tłuste osady pożarowe.

Ile kosztuje czyszczenie po pożarze?

Czyszczenie po pożarze zależne jest od rodzaju i wielkości zniszczeń. Szczegółowa wycena przedstawiana jest zazwyczaj po wizji lokalnej lub po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia. Średni koszt sprzątania nieruchomości po pożarze wynosi 8-10 tys. złotych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%