Czyszczenie po pożarze
Busko-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Busko-Zdrój. Skuteczne usuwanie skutków pożarów Świętokrzyskie

Oferujemy kompleksowe czyszczenie po pożarze w Busko-Zdrój oraz pobliski Chmielnik, Staszów, Wiślica. Nasze działania dekontaminacji po pożarze oparte są na doświadczeniu i wiedzy zdobytych w trakcie 10-letniej pracy zawodowej przy usuwaniu szkód po pożarach w budynkach mieszkalnych i zakładach przemysłowych. Wiemy dokładnie, jak zająć się pomieszczeniem, w którym doszło do pożaru.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Działamy na terenie Buska Zdrój, ale także w i innych lokalizacjach województwa świętokrzyskiego. Nasze podstawowe usługi obejmują mycie ścian po pożarze z osadu, ozonowanie i usuwanie zapachu spalenizny, restytucję mienia i dekontaminację pomieszczeń.

Pracownik likwiduje szkody Busko Zdrój

Pracownik na dachu usuwający sadzę z budynku po pożarze.

Czyszczenie po pożarze Busko-Zdrój — mycie suchym lodem

Nasze działania obejmują nowatorskie czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w Busku-Zdroju i okolicznych miasteczkach. Do przywrócenia spalonej ściany do stanu sprzed pożaru suchy lód sprawdza się doskonale. Oferujemy nie tylko czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, ale również usuwanie sadz ze wszystkich powierzchni w mieszkaniu przy użyciu specjalistycznej chemii. Nasze działania obejmują także usuwanie uciążliwego zapachu po pożarze.

Czyszczenie po pożarze Busko Zdrój - pomoc telefoniczna

Dekontaminacja po pożarze — dezynfekcja spalonych pomieszczeń

Po wykonaniu dekontaminacji po pożarze czyste pomieszczenia są przygotowane do dalszych prac remontowych. Ściana wolna od toksyn gotowa jest na prace pod nadzorem fachowej ekipa remontowej. W spalonym niedawno domu, po naszej interwencji nie ma już śladu pożaru. Zadaniem budowlańców będzie teraz odświeżenie ścian i ich pomalowanie, co pozwoli na szybkie zamieszkanie.

Kastelnik dokłada starań, aby usunąć zarówno te widoczne, jak i niewidoczne ślady pożaru. Wiemy, że dym i toksyczne substancje mogą wsiąknąć w tworzywa sztuczne i wszystkie materiały, jakie znajdowały się w pomieszczeniu w momencie pożaru. Mamy jednak skuteczne sposoby, aby usunąć nieprzyjemne zapachy spalenizny. Podstawowym działaniem jest oczywiście dekontaminacja po pożarze, czyli profesjonalne usuwanie toksyn po pożarowych. Ozonowanie po pożarze Busko-Zdrój to usługa, która świetnie uzupełnia naszą ofertę.

Usuwanie zapachów po pożarze w Busku-Zdroju

Osady po pożarowe są powszechnym zjawiskiem, z którym muszą zmagać się wszyscy właściciele mieszkań, w których doszło do pożaru. Usuwanie zapachu po pożarze, śmiało, można przeprowadzić, za pomocą ozonowania mieszkania. Znajdujące się na ścianach, podłogach, sufitach toksyny są po prostu eliminowane przez ozon. Sadze oraz toksyny wchodzą we wszystkie zakamarki, wiec nie ma co bagatelizować sprawy.

Dzięki temu, że nasza firma sprzątająca dysponuje skutecznymi metodami, usuwanie uciążliwych zapachów po pożarze nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Proponujemy skuteczne  ozonowanie po pożarze Busko-Zdrój i inne lokalizacje województwa. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu do ozonowania, działania można przeprowadzić szybko i bezpiecznie. Kastelnik do dyspozycji ma przemysłowe generatory ozonu o mocy od 80 g./h do 240 g./h. To sprawia, że każde pomieszczenie mieszkalne czy też garaż udaje się oczyścić w bardzo szybkim tempie, niezależnie od poziomu zniszczeń, jak i metrażu.

Usuwanie szkód po pożarze Busko Zdrój

Szkody po pożarze w trakcie usuwania przez firmę sprzątającą Kastelnik.

Usuwanie szkód pożarowych — oferta dla wspólnot mieszkaniowych

Usuwanie szkód pożaru w Busku-Zdroju jest bardzo skomplikowane, ale przy użyciu specjalistycznych maszyn, jak najbardziej możliwe do wykonania.  Czyszczenie po pożarze wymaga nie tylko czasu, ale często również zastosowania odpowiednich preparatów i środków chemicznych. Nie ma co ukrywać, osoby prywatne nimi nie dysponują. Tylko profesjonalna firma sprzątająca po pożarach jest w stanie zagwarantować fachowy zakres usług. Zawodowcy mają dostęp do preparatów chemicznych i narzędzi, które w skuteczny sposób pozwolą na usunięcie wszystkich skutków pożaru. Gruntowne mycie ścian po pożarze  przy zachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa, to standard, którego oczekuje dziś każdy klient.

Rzadko zdarza się, iż do oczyszczenia powierzchni wystarczy samo ozonowanie po pożarze. Jeżeli zniszczenia są bardzo duże, a sprzątanie zamówione zostało po dłuższym czasie od zdarzenia, konieczne jest zastosowanie silnych środków chemicznych. Najlepiej radzą sobie preparaty zasadowe do usuwania osadu i suchy lód. Jeżeli zaufasz specjalistom w zakresie doboru odpowiednich środków i metod sprzątania, efekty będą gwarantowane. Kluczowe jest kompleksowe działanie według ustalonego planu i realizacja wszystkich etapów sprzątania po pożarze, krok po kroku.

Jak wygląda usuwanie sadzy po pożarze? Odpowiedź na pytanie

Likwidacja przykrych zapachów po pożarze

Aby skutecznie wyeliminować przykre zapachy powstałe w wyniku spalenia powierzchni i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu w momencie pożaru, konieczne jest ich dokładne oczyszczenie i ozonowanie. Nie można pominąć ani jednego zakamarka. Dzięki temu, że wszystko zostanie oczyszczone w perfekcyjny sposób, w mieszkaniu nie będzie żadnych źródeł nieprzyjemnego zapachu i trujących toksyn. Tylko firmy sprzątające z dużym doświadczeniem będą w stanie te działania wykonać od A do Z.

Pomocna dłoń firmy sprzątającej po pożarach w Busku-Zdroju

Truizmem jest stwierdzenie, iż pożar może wywołać ogromne zniszczenia. Gdy jednak się zdarzy, trzeba walczyć o każdy centymetr spalonego muru, a z pomocą firmy sprzątającej mającej w tym zakresie doświadczenie, będzie to jak najbardziej możliwe. Cena czyszczenia ścian po pożarze zaczyna się od kilkudziesięciu złotych za jeden metr kwadratowy, a efekty pracy z suchym lodem są więcej niż zadowalające. Nasi technicy pomagają usunąć charakterystyczny, nieprzyjemny zapach spalenizny, który zawsze pojawia się po pożarze. Nasi specjaliści chętnie pomogą zatrzymać procesy degradacji, zastosują najskuteczniejsze metody czyszczenia.

Kastelnik — od 2013 r. firma godna zaufania

Pamiętaj, Kastelnik to nie tylko mycie ścian po pożarze, ale cały zakres potrzebnych Ci usług. Oferujemy usuwanie skutków pożaru, mycie wszystkich rodzajów tynków i spalonych powierzchni, restytucję spalonego mienia i osuszanie po zalaniu. To jedynie niektóre działania, jakie wykonujemy na co dzień, aby doprowadzić spalone powierzchnie do stanu sprzed pożaru.

Busko Zdrój ogólnopolska firma sprzątająca

Kastelnik — profesjonalne czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Busko-Zdrój.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ. Częste pytania

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%