Czyszczenie po pożarze Bochnia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie sadzy ze ścian w powiecie bocheńskim. Czyszczenie ścian po pożarze w Bochni i okolicznych miastach

Jesteś ofiarą pożaru? Na rynku jest wiele firm, które przeprowadzają kompleksowe usługi usuwania szkód po pożarach. Kastelnik od wielu lat oferuje skuteczne sprzątanie i czyszczenie po pożarze w Bochni oraz terenie innych miast w całym powiecie bocheńskim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Fachowcy firmy usuwają skutki pożarów oraz zanieczyszczenia z powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, i biurach, wystawiając przy tym niezbędną dokumentację dla firmy ubezpieczeniowej.

bochnia czyszczenie po pożarach

Dodatkowo robimy to w przystępnych cenach, a nasza oferta uszyta jest na miarę, indywidualnie dla każdego klienta. Kastelnik jest właśnie jedną z takich firm. Oferujemy sprzątanie po pożarze w Bochni, woj. małopolskim. Każdy Bochnianin powinien poznać naszą ofertą czyszczenia ścian po pożarze suchy lodem. Jesteśmy liderem tego typu usług, na rynku działamy już od 2013 roku. Potwierdzają to liczne pozytywne rekomendacje naszych klientów.

bochnia firma sprzątająca po pożarach

Czyszczenie ścian po pożarze Bochnia

Firma Kastelnik oferuje mycie ścian po pożarach w Bochni i okolicznych miastach. Używa do tego najnowocześniejszej, przyjaznej dla środowiska technologii czyszczenia suchym lodem. Współpraca z firmą Kastelnik to czysta przyjemność, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Na wstępie pracownicy firmy przyjeżdżają do klienta oszacować straty, tworząc wstępny kosztorys. Możesz również przesłać do nas zdjęcia, dzięki którym na odległość ocenimy realizację Twojego zlecenia. Następnie klient dostaje od nas dokładną rozpiskę tego, co zostanie przeprowadzone w pomieszczeniu, które dotknął pożar.

Wszystko jest transparentne i masz realny wgląd w to, za co płacisz. Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów. Finalnie tworzymy ostateczny plan prac i ruszamy do działania. Gwarantujemy, że Twoje pomieszczenie po pożarze zyska nowy blask po przeprowadzeniu sprzątania po pożarze. Wystawiamy oczywiście certyfikat potwierdzający przeprowadzone prace sprzątające, które pozwalają na ponowne użytkowanie pomieszczeń po remoncie.

ozonowanie bochnia

Kastelnik oferta firmy sprzątającej po pożarach

 • Mycie spalonych ścian po pożarze;
 • Oczyszczanie spalonych, nadpalonych sufitów po pożarze;
 • Ozonowanie po pożarze;
 • Usuwanie zapachu po pożarze;
 • Likwidacja brzydkich zapachów spalenizny;
 • Usuwanie szkód po pożarowych;
 • Utylizacją spalonych przedmiotów.

Dekontaminacja – skuteczne metody mycia ścian po pożarze

Dekontaminacja polega na procesie usunięcia wszelkich substancji szkodliwych dla człowieka. Jest kilka metod dekontaminacji, które firma Kastelnik oferuje w trakcie  usuwania skutków pożarów. Wszystko zależy od charakterystyki pomieszczenia, jego użyteczności oraz wielkości zniszczeń po pożarze. Są to m.in. ozonowanie po pożarze, czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, czy ozonowanie po pożarze.

Najpopularniejszą z metod dekontaminacji jest ozonowanie pomieszczeń, czyli ekologiczna metoda usuwania szkodliwych substancji we wszelkich rodzajach pomieszczeń; od budynków mieszkalnych, czy biur, do placówek medycznych, szpitali i innych ośrodków użyteczności publicznej. Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda, która działa o wiele skuteczniej, niż np. czyszczenie drażniącym chlorem. Ozon usuwa także liczne wirusy, drobnoustroje i co ważne, nieprzyjemny zapach po pożarze. Proces ozonowania jest także pomocny w odgrzybianiu i pozbywaniu się wszelkiego rodzaju pleśni w pomieszczeniach.

auto firma sprzątająca

Sprzątanie mieszkań po pożarze w Bochni

Czyszczenie sadzy ze ścian po pożarze nie jest łatwe. Pożary rozprzestrzeniają się nagle, siejąc ogromne spustoszenie. Tylko szybka reakcja ludzka może zminimalizować jego straty. Pomieszczenia po pożarze wymagają naprawdę solidnego czyszczenia. Budynki gospodarcze, czy biura powinny zostać dokładnie wyczyszczone i zbadane, zanim ponownie zostaną oddane do użytku. Niestety unoszące się w powietrzu opary, czy substancje, które przedostały się na przedmioty biorące udział w pożarze, mogą nadal okazać się niebezpieczne dla człowieka. Stąd bardzo ważne jest, żeby do ich oczyszczenia wybrać wykwalifikowaną firmę, która posiada wieloletnie doświadczenie.

pracownik w firmie

Jak wyglądają statystyki pożarów?

Z początkiem roku doszło do pożaru budynku mieszkalnego w Bochni. Pod koniec stycznia 2021 roku zapaliło się poddasze drewnianego budynku jednorodzinnego. Na szczęście osoby przebywające w domu opuściły go przed przyjazdem straży pożarnej. Nie było ofiar. Prace gaśnicze, a następnie rozbiórkowe po zdarzeniu, trwały do wczesnych godzin rannych. Do dziś dnia nie wiadomo, co było przyczyną tego pożaru.

Innym przykładem wpisującym się w tragiczne statystki, był pożar budynku mieszkalnego i gospodarczego w Starym Wiśniczu. Zapalił się warsztat, stolarnia oraz część budynku mieszkalnego. Ogniem zajęły się także znajdujące się w pobliżu trzy samochody. Ten pożar gasiło aż 15 zastępów straży pożarnej. Pożar budynku gospodarczego w okolicach Bochni miał miejsce pod koniec 2019 roku. Spowodował on liczne zniszczenia, a w jego gaszeniu wzięło udział wiele oddziałów lokalnej straży pożarnej. W akcji gaśniczej pomagały zastępy z m.in. Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowego Wiśnicza, a także Ochotnicza Straż Pożarna z miejscowości Królówce, i OSP Pogwizdów oraz Sobolów. Na szczęście mimo ogromnego zagrożenia, nikomu nic się nie stało.

Statystyki są jednak nieubłagane. W okresie zimowym i trwającym sezonie grzewczym często dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń z udziałem sadzy. Pożar sadzy w kominie jest bardzo niebezpieczny i szybko może rozprzestrzenić się na znajdujące się w pobliżu obiekty. Według Państwowej Straży Pożarnej zimą najczęściej dochodzi do pożarów budynków mieszkalnych. Bazując na aktualnych statystykach PSP, liczba ta wynosi nawet 125 pożarów na dobę we wszystkich województwach w całej Polsce. W porównaniu z pożarami obiektów użyteczności publicznej, która wynosi kilka na dobę, jest to ogromna różnica. Pamiętaj więc o regularnym czyszczeniu przewodu kominowego oraz jego sezonowym przeglądzie. Może to uratować nie tylko Twoje mieszkanie przed pożarem, ale co najważniejsze, ludzkie życie. Najczęściej do pożarów dochodzi nocą lub wczesnym rankiem. Pożar jednak jest nieobliczalnym żywiołem i podczas palenia w piecu powinniśmy zachować cały czas czujność.

firma sprzątająca po pożarach

Kastelnik firma z doświadczeniem od 2013 r.

Kastelnik jest firmą sprzątającą po pożarach, z wieloletnim doświadczeniem na rynku specjalistycznych usług związanych z usuwaniem szkód po pożarowych. Na rynku jesteśmy od 2013 roku. Oferujemy usługi sprzątania po pożarach, czyszczenie po pożarze i usuwania zapachów spalenizny w powiecie bocheńskim przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje mycie ścian po pożarze, skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowana technicy będą w stanie zaoferować zawsze najlepsze rozwiązanie dopasowane do aktualnych potrzeb.

Kastelnik – oferuje bezpłatną wycenę czyszczenia po pożarze w Bochni!

Pozostałe miasta:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,0
  Rated 4 out of 5
  4 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent0%
  Very good100%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%