Czyszczenie po pożarze Biłgoraj

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Biłgoraju. Jak metody czyszczenia przewodów kominowych mogą zapobiec pożarowi?

Skutki pożaru w nieruchomości należy usunąć tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Warto zlecić profesjonalnej firmie usługi sprawdzenia przewodów wentylacyjnych i kominowych. Takie działanie może, zapobiec zapaleniu się sadzy w konie i wybuchowi ognia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie domu przez specjalistów z firmy Kastelnik, czy też czyszczenie po pożarze Biłgoraj to usługi, jakie można zamawiać przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. W ofercie:

 • czyszczenie sadzy w zakładzie produkcji,
 • usuwanie zgliszczy po pożarze stodoły,
 • ozonowanie poddasza po wybuchu ognia w nieruchomości,
 • sprzątanie po nocnym pożarze w klubie tanecznym.

Jak zapobiegać wybuchowi pożaru?

Proces spalania paliw kopalnianych może doprowadzić do pożaru w prywatnej nieruchomości lub komercyjnym obiekcie. Warto sięgnąć po tradycyjne metody w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków i regularnie badać stan drożności przewodów kominowych oraz stan instalacji elektrycznej. Takie działania prewencyjne mogą zapobiec zatruciu tlenkiem węgla uchronić przed wybuchem pożaru.

Czyszczenie ścian po pożarze Biłgoraj

Mycie ścian po pożarze w Biłgoraju przez pracownika

Co robić, jak dojdzie do pożaru i na ścianie pojawi się sadza?

Po pożarze istotne jest, aby nawiązać współpracę z firmą sprzątającą stosunkowo szybko, ponieważ każda godzina zwłoki to kolejne szkody i wgryzanie się sadz w strukturę ścian i innych powierzchni.

Dekontaminacja pomieszczeń jest najczęściej wykonywana jako ostatnia czynność po wymyciu ścian suchym lodem. Chcesz pomocy straży pożarnej do sprzątania? Usługi sprzątania to specjalistyczne prace, które należy zlecić ekipie sprzątającej, straż pożarna nie pomoże!

Pamiętaj, że usuwanie szkód po pożarze mydłem malarskim to nieskuteczna metoda sprzątania. Znacznie lepiej postawić na nowoczesne maszyny i unikalne technologie, które są już dostępne w powiecie biłgorajskim na terenie województwa lubelskiego.

Usuwanie skutków po pożarze w Biłgoraju pozwala na minimalizowanie strat i zmniejsza koszty remontu. Wiele powierzchni i urządzeń udaje się uratować przed całkowitym zniszczenie. Realizowane przez firmę Kastelnik czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem wykazuje się bardzo dużą skutecznością dzięki nowoczesnym maszynom Cold Jet, z jakich korzysta firma.

Zarząd Kastelnik zatrudnia wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i ogromną wiedzą w zakresie likwidowania szkód pożarowych. Takie usługi profesjonalnego sprzątania pomogą każdemu, kogo spotkała ogromna tragedia, jaką jest pożar.

sprzątanie mieszkania po pożarze Biłgoraj

Sprzątanie po pożarach w Biłgoraju — usługi świadczone od 2013

Firma Kastelnik to dostawca usług kompletnych w zakresie sprzątania pomieszczeń po pożarach w Biłgoraju i na terenie całego powiatu biłgorajskiego. Każde działanie w zakresie zmywania sadzy po pożarze wykonywane jest precyzyjnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wśród podstawowych usług znajdują się m.in. mycie ścian oraz dekontaminacja budynku. Według  ustalonego z klientem harmonogramu wykonywane są następujące prace:

 • uprzątnięcie pogorzeliska,
 • segregacja odpadów,
 • restytucja mienia zniszczonego przez ogień,
 • utylizacja przedmiotów zniszczonych w pożarze,
 • czyszczenie ścian z sadzy,
 • mycie suchym lodem sufitów oraz innych powierzchni zabrudzonych tłustymi osadami,
 • dekontaminacja końcowa pomieszczeń.

Jak najskuteczniej można oczyścić ściany z sadz po pożarze?

Najskuteczniejszą metodą czyszczenia ścian po pożarze jest suchy lód o temperaturze -79 stopni Celsjusza. Proces sprzątania garażu po pożarze odbywa się dzięki temu z bardzo dużą dokładnością, można dotrzeć do najmniejszych zakamarków pomieszczenia. To pozwala na bardzo skuteczne usunięcie sadz, z których wydobywają się nieprzyjemne zapachy.

Pozostawienie w mieszkaniu, garażu, czy też piwnicy nawet niewielkiej ilości sadzy skutkować może rozprzestrzenianiem się toksyn i świądu spalenizny. Warto zainwestować w bezpieczeństwo i wykonać usługę dekontaminacji łączonej tj. ozonowanie i zamgławianie.

Prace na spalonym poddaszu

Prace porządkowe na poddaszu spalonego domu.

Kiedy najlepiej zacząć czyszczenie po pożarze?

Czyszczenie ścian po pożarze należy wykonać po kilka dniach od zakończenia prac przez strażaków. Warunkiem jest zgoda ubezpieczyciela. Dzięki temu bez większego trudu uda się usunąć wszystkie ślady zanieczyszczeń ze ścian, sufitów oraz podłóg.

Jeżeli prace mają być faktycznie skuteczne, do ich wykonania należy użyć suchego lodu. Preparat jest całkowicie bezpieczny, ekologiczny i pomaga na zrealizowanie usługi w bardzo krótkim czasie. Osoby, które używają go na co dzień, cenią go również za brak odpadów wtórnych, które powstają po tradycyjnym procesie mycia osadów.

ochrona ppoż w budynku

Usuwanie skutków pożaru w woj. lubelskim

Skutki pożaru w profesjonalny i precyzyjny sposób w województwie lubelskim można usunąć przy użyciu maszyny do suchego lodu wyposażonej w kompresor sprężonego powietrza. Sprzęt dobrze skonfigurowany pozwala na czyszczenie ścian i sufitów i niezwykle szybkim tempie. Gwarantuje osiągnięcie naprawdę spektakularnych efektów, przede wszystkim umożliwia wyeliminowanie tłustych osadów bez pozostawienia odpadów i nieczystości.

Wiele osób z branży zwraca uwagę, iż bardzo ważne jest, aby jak najszybciej usunąć z pomieszczenia toksyny powstałe po pożarze, ponieważ są one bardzo niebezpieczne dla zdrowia, jak i środowiska. Jeżeli uda się wykonać tę usługę skutecznie, nie będzie żadnego niebezpieczeństwa w związku z przebywaniem w mieszkaniu. Jeżeli chodzi o nieprzyjemny zapach spalenizny, uda się go usunąć ozonem o stężeniu powyżej 40 ppm.

usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów poprzez ozonowanie to sprawdzony sposób dekontaminacji.

Profesjonalne czyszczenie mieszkania po pożarze Biłgoraj

Niezbędne jest bardzo dokładne wyczyszczenie mieszkania po pożarze. Czyszczenie pomieszczeń mieszkalnych po pożarach w Biłgoraju to usługa, którą można zamówić przez całą dobę. Warto zlecić to zadanie profesjonalistom z dużym doświadczeniem oraz wiedzą, ponieważ tylko wtedy uda się osiągnąć bardzo dobre efekty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Z indywidualnym podejściem do każdego spalonego budynku, wszystkie zanieczyszczenia znikną ze ścian bezpowrotnie. Wiedza i doświadczenie są niezbędne przy sprzątaniu mieszkań po pożarze. Usługi można wtedy zrealizować szybko i sprawnie.

Sprzątanie garażu po pożarze w Biłgoraju to długotrwały proces, któremu są w stanie podołać wyłącznie profesjonaliści. Zadbają o skuteczne usunięcie toksyn, wyczyszczą każdą powierzchnię. Warto dodać, iż z naszą pomocą osiągniesz swój cel dość szybki, czyli bezpieczne i czyste mieszkanie pozbawione sadzy!

Profesjonalne sprzątanie po pożarach suchym lodem dostępne jest również w miastach:

Biłgoraj firma sprzątająca

Biłgoraj firma sprzątająca Kastelnik oferuje usuwanie szkód pożarowych przez całą dobę.

Usuwanie szkód po pożarowych w woj. lubelskim – usługi firmy Kastelnik

Korzystając z usług firmy Kastelnik w woj. lubelskim, możesz liczyć na pełne zaangażowanie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy umożliwiającej przywrócenie stanu mieszkania sprzed pożaru.

Nasz zespół zajmuje się usuwaniem szkód tuż po wizycie na miejscu zdarzenia rzeczoznawcy ds. usuwania skutków pożaru. Pomoc udzielana jest etapami, dokładnie rozplanowanymi, co gwarantuje skuteczne przywrócenie stanu mieszkania sprzed wybuchu ognia w nieruchomości.

Najczęściej zadawane przez Klientów pytania – FAQ

Materiały palne w rękach dzieci to duże zagrożenie wybuchem ognia. Zabawa paliwem płynnym pod nieobecność rodziców często doprowadza do rodzinnych tragedii. Spalone mieszkanie wymaga solidnego doczyszczania, a okopcone ściany i sufity muszą zostać dokładanie wymyte z różnego rodzaju nieczystości.

Sprzątanie Biłgoraj

Zespół profesjonalnych sprzątaczy z firmy Kastelnik pomoże przywrócić stan Twojego mieszkania do tego, sprzed pożaru. Mamy wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają zrealizowanie usługi tak, aby spalone pomieszczenie zostało posprzątane perfekcyjnie, bez żadnych śladów. Osoby poszkodowane potrzebują pomocy już na etapie wstępnej konsultacji usługi sprzątania. O co najczęściej pytają?

Dlaczego warto wykonać ozonowanie po pożarze?

Jeżeli w mieszkaniu doszło do pożaru, mamy do czynienia z trującymi związkami chemicznymi np. dioksynami i furanami, a w takich okolicznościach niezbędna jest ich usunięcie. Ozonowanie powietrza po pożarze pozwala nie tylko na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu spalenizny, szkodliwego dla zdrowia lokatorów budynku, ale również na usunięcie toksyny.

Jak skutecznie wyczyścić spalone ściany?

Niezawodny w czyszczeniu ścian po pożarze jest suchy lód. Preparat ten jest ekonomiczny, bezpieczny, a przy tym dociera do wszystkich zakamarków. Aplikacja odbywa się z udziałem nowoczesnego urządzenia np. marki Cold Jet lub Karcher, przez co proces sprzątania przebiega szybko. Należy jednak pamiętać, że uruchomienie maszyny do mycia suchym lodem wymaga również sprężonego powietrza, które możesz dostarczyć za pomocą mobilnej sprężarki Kaeser.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%