Czyszczenie po pożarze Bieruń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Bieruniu w woj. śląskim. Ile kosztuje profesjonalne sprzątanie po pożarze?

Słowo pożar wywołuje mało przyjemne emocje. Jeszcze gorsze przynosi ze sobą myślenie o samodzielnym sprzątaniu. Czy wiesz, że czyszczenie po pożarze w Bieruniu woj. śląskie nie musi być wykonywane przez Ciebie osobiście? Wręcz nie powinno. Stracisz tylko swój czas, pieniądze i zdrowie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Najbezpieczniej sprzątanie po pożarze zleć specjalistycznej firmie, która krok po kroku usunie skutki pożaru, a następnie weźmie na siebie kontakt z ubezpieczycielami, utylizację spalonych mebli oraz dekontaminację. Co warto wiedzieć o cenach za sprzątanie oraz działaniach techników, którzy czyszczą ściany po pożarze?

Czyszczenie ściany po pożarze Bieruń

Mycie ściany po pożarze w Bieruniu. Zestalony dwutlenek węgla to dobry sposób na sadzę na ścianach.

Kastelnik oferuje profesjonalne usługi tj. czyszczenie po pożarze Bieruń, które nie ogranicza się do mycia sadzy ze ścian i usuwania zapachów spalenizny. Po pożarze domu warto zadbać o dekontaminację całego budynku w celu usunięcia trujących związków chemicznych. Niebezpieczne dla zdrowia dioksyny i furany to prawdziwe zagrożenia dla mieszkańców. Ceny dezynfekcji pomieszczeń po pożarach zaczynają się od 850 zł za jedno pomieszczenie i mogą sięgnąć nawet kilkunastu tysięcy złotych za sprzątanie całego domu. Nasza firma oferuje również utylizację przedmiotów skażonych biologicznie, co dodatkowo uatrakcyjnia świadczone usługi.

Sprzątanie po pożarze w Bieruniu - telefon

Czy suchy lód zmywa tłustą sadzę ze ściany po pożarze?

Czyszczenie suchym lodem to nowoczesna metoda oczyszczania ekstremalnie silnych nieczystości. Wyjątkowo osmolone ściany wymagają użycia suchego lodu, dlatego że dzięki CO2 i innowacyjnej metodzie sprzątania cały proces jest efektywny, a potrzebny do usunięcia szkód czas jest  ograniczony do minimum. Suchy lód wybierany jest przez tysiące osób w całej Polsce, a to dlatego, że jest ekologiczny, nie wymaga użycia wody, usuwa tłustą sadzę nie tylko ze ścian, ale również z innych powierzchni i spalonych przedmiotów – nawet tych, które mogą zostać uszkodzone na skutek wilgoci. Bezinwazyjne usuwanie sadzy ze ścian po pożarze nie byłoby możliwe, gdyby nie suchy lód, a więc jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, czy suchy lód zmywa tłustą sadzę ze ścian po pożarze, to odpowiedź jest jedna, zdecydowanie tak! Suchy lód nie przewodzi prądu i dzięki temu nadaje się do czyszczenia instalacji elektrycznej, której zwarcie jest dość częstą przyczyną pożaru.

Urządzenie do zmywania sadzy ze ścian po pożarze

Kastelnik często bezpłatnie prezentuje możliwości zmywania tłustej sadzy ze ściany suchym lodem.

Dlaczego warto sięgnąć po suchy lód?

Nie bez powodu tak często wybiera się suchy lód. Jest to z pewnością najskuteczniejsza metoda usuwania tłustej sadzy. Ma ona naprawdę wiele zalet, które warto poznać, aby jeszcze bardziej przekonać się do tej technologii. Postawnie na suchy lód to przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ cena za mycie ścian po pożarze jest o wiele niższa, niż gdyby wybór padł na zwykłą chemię.

Kolejna rzecz warta wspomnienia to ekologia – mycie ścian suchym lodem nie doprowadza do powstania szkodliwych odpadów wtórnych i jest bezpieczne dla środowiska! Zmrożony suchy lód jest niezwykle skuteczny podczas usuwania szkód po pożarach w Bieruniu i daje 100% efektów. Tak oczyszczone ściany pozwalają na rozpoczęcie remontu!

Sprzątamy zakłady przemysłowe w Bieruniu i okolicy

Decyzja zapadła – Twoją nieruchomość wyczyści firma sprzątająca po pożarze. Ozonowanie pomieszczeń pomoże zlikwidować nieprzyjemne zapachy. Podczas sprzątania stosujemy stuprocentowo bezpieczne środki do zmywania sadzy ze ścian i w ten sposób ekologicznie i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Sprzątanie po pożarze to nie tylko czyszczenie posadzek, ale również dezynfekcja mieszkania. W zakładach produkcyjnych, które są miejscem pracy wielu osób, jest to szczególnie ważne.

Sprzątanie hali w Bieruniu

Mycie hali przemysłowej z sadzy na podłodze. Maszyna ORBOT w akcji.

Na co zwrócić uwagę podczas usuwania szkód pożarowych?

Kastelnik to solidny partner dla wielu osób poszkodowanych po wybuchu ognia w domu. Zastanawiasz się jednak, na co zwrócić uwagę podczas usuwania szkód pożarowych? Sprzątanie po pożarze w woj. śląskim to kilka czynności – niektóre są bardziej skomplikowane, inne wymagają odpowiedniego sprzętu, a jeszcze inne wiedzy;  jest to dezynfekcja przewodów wentylacyjnych, ozonowanie po pożarze, mycie ścian suchym lodem, usuwanie tłustej sadzy i wiele innych usług, o których nie wolno zapomnieć. Dla Ciebie najważniejsza może być cena oraz czas realizacji – są jednak inne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę:

 • Upewnij się, że wybrana firma pracuje tylko na atestowanych środkach przeznaczonych do usuwania sadzy w mieszkaniach.
 • Zobacz, czy demontaż nadpalonych konstrukcji odbywa się przed przystąpieniem do czyszczenia.
 • Ozonowanie po pożarze nie może poprzedzić eliminację źródła nieprzyjemnego zapachu – inaczej cały proces będzie trzeba powtarzać!

Ozonowanie po pożarze – dlaczego jest takie ważne?

Usuwanie szkód po wybuchu ognia to również dekontaminacja toksyn. Ozonowanie po pożarze to jedna z czynności składająca się na kompleksowe czyszczenie w spalonym budynku. Jest wiele spalonych miejsc publicznych, gdzie proces sprzątania musi obejmować określone czynności. Czy możesz je pominąć? Otóż zdecydowanie nie można zapomnieć o dekontaminacji. Usługi sprzątania przez firmę Kastelnik świadczone są przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Czy ozon usuwa skutecznie zapach spalenizny?

Ozon skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach spalenizny, a także neutralizuje powietrze w spalonym domu. Usuwanie dioksyn i furanów za pomocą ozonu i suchego lodu przebiega sprawnie, dzięki użyciu przemysłowych generatorów o mocy od 32 g/h do 160 g/h. Jest to bezpieczny proces i nie wpłynie negatywnie na Twoje zdrowie. Ozonowanie sprawia, że w nieruchomości pojawia się zapach przypominający ten, który występuje po burzy – aby się go skutecznie pozbyć, wystarczy, że przewietrzysz pomieszczenie.

Pozostałe usługi sprzątania, które zamówisz w firmie Kastelnik

Kilka godzin od otrzymania zgłoszenia firma Kastelnik może być z całym sprzętem do sprzątania pod Twoim drzwiami. Posiadamy referencje od wielu zadowolonych klientów i likwidujemy skutki wypadków ogniowych na terenie całego kraju. W zakresie dezynfekcji jesteśmy liderem na ogólnopolskim rynku specjalistycznego sprzątania.

 • Usuwanie szkód po wybuchu ogania na terenie zakładów produkcyjnych.
 • Czyszczenie po zatkaniu kanalizacji.
 • Zmywanie sadzy ze ścian i podłóg.
 • Dezynfekcja mieszkań po pożarach.
 • Oczyszczanie sufitów na wysokości na terenie hal przemysłowych.

Nasze telefony czynne są całą dobę, więc jeżeli szukasz ekipy do sprzątania dużych powierzchni zgłoś się do firmy Kastelnik lub jednego z naszych partnerów handlowych. Czyścimy piwnice z tłustej sadzy i zapewniamy fachową pomoc po wybuchu pożaru od zwarcia instalacji elektrycznej. Masz dodatkowe pytania? Zamów bezpłatną wycenę!

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach Bieruń

Kastelnik to firma sprzątająca po pożarach w Bieruniu, od której otrzymasz certyfikat dekontaminacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%