Czyszczenie po pożarze
Bielsko-Biała

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie i czyszczenie po pożarze w Bielsku- Białej. Szybka likwidacja szkód spowodowanych przez ogień w firmie Kastelnik

Wielobranżowa firma usługowa Kastelnik to zespół doświadczonych techników zajmujących się czyszczeniem po pożarze w Bielsku-Białej. Pomagamy osobom poszkodowanym wskutek wybuchu ognia, na terenie miast w południowej Polsce oferując sprzątanie po pożarach dla miast: Kęty, Szczyrk, Żywiec, Ustroń, Trzyniec, Czechowice-Dziedzice.

czyszczenie ścian domu po pożarze Bielsko-Biała

Od 2013 roku,  nasze działania skoncentrowane są na usuwaniu szkód i zniszczeń, do jakich doprowadził ogień. W ramach prac sprzątających wykonujemy przede wszystkim usuwanie sadzy z podłóg oraz sufitów, mycie ścian suchym lodem, utylizację spalonych przedmiotów, usuwanie przykrych zapachów po procesie spalania i inne zabiegi związane z dekontaminacją.

Bielsko-Biała firma sprzątającja po pożarach

Zdjęcie: certyfikat z dekontaminacji po pożarze budynku © Kastelnik 2022

Ozonowanie spalonych pomieszczeń, mycie suchym lodem po pożarze – najskuteczniejsze technologie dezodoryzacji bielskich mieszkań

Po pożarach stoi przed nami ogromna praca, jaką należy wykonać w ramach restytucji mienia po pożarze. By usuwanie szkód pożarowych było skuteczne, firma sprzątająca powinna być odpowiednio przygotowana pod względem przeszkolenia merytorycznego, a ludzie wyposażeni w zaawansowany technologicznie sprzęt i środki ochrony osobistej. Wtedy tylko można mówić, że firma sprzątająca po pożarach wykonuje usługi specjalistyczne. W przypadku usuwania przykrego zapachu  – Kastelnik stosuje przemysłowe generatory ozonów o mocy do 240 g. / h.

Mycie ścian suchym lodem oraz ozonowanie pomieszczeń po pożarze to czynności, dzięki którym w Twoim pomieszczeniu pozbędziemy się w 100% trudnego do zniesienia po pożarowego zapachu Zrobimy to skutecznie i bezpiecznie. Usuwając źródło smrodu spalenizn przy pomocy nowoczesnych technologii,  będziesz miał pewność, że zapach jest wyeliminowany i nigdy nie wróci.

czyszczenie ścian po pożarze

Eliminacja szkód po pożarach. Odpowiednie planowanie usług restytucji mienia po pożarach 

Szukając firmy zajmującej się usuwaniem szkód po wybuchu ognia, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Firma Kastelnik stawia na dyspozycyjność oraz całodobowe przyjmowanie zgłoszeń. Nasz dyżurny telefon, czynny jest  24 godziny  przez 365 dni w roku. Możesz zatem dokonać zgłoszenia bez względu na porę dnia czy nocy.

Odpowiedzialność na Państwa problem oraz solidne procedury wypracowane przez wiele lat, sprawiają, że do zgłoszenia wycenę realizujemy poprzez wizję na miejscu zdarzenia. Szybkość działania oraz dyspozycyjność to przewagi naszej oferty.

Usuwanie szkód po pożarach to zakres czynności obejmujących:

  • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Bielsku-Białej;
  • Dekontaminacje pomieszczeń piwniczych, gospodarczych, socjalnych;
  • Usuwająca nieprzyjemnych zapachów po pożarze;
  • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w domu oraz w lokalu użytkowym – nawet do 3000 m2/h;;
  • Utylizacje spalonych przedmiotów;

Istnieje możliwość być podsumowaniem prac usuwania szkód po pożarze, było  sporządzenie kosztorysu KNR oraz wystawienie stosownego  certyfikatu.

pożar zwarcie instalacji

Dekontaminacja po pożarze – niezbędny zabieg, usuwający niewidoczne trujące dioksyny

Dioksyny po pożarowe, to cichy zabójca. Nie dziwi nas fakt, że wielu poszkodowanych go nie zna. Firma Kastelnik, stawiając na uczciwe i odpowiedzialne prowadzenie specjalistycznych usług, uświadamia klientów o skali zagrożeń, jakie niosą za sobą trujące substancje, powstałe w trakcie pożaru. Dioksyny są niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia, a wręcz trujące. Nie ulega tu wątpliwości, że choć nie widzisz ich gołym okiem, należy się ich całkowicie pozbyć.

Jak opisuje raport EPA Agencji Ochrony Środowiska, identyfikuje się cztery  główne źródła dioksyn w środowisku. Jednym z nich, jest źródło spalania i spopielania.

„Ze względu na skutki nierakotwórcze takie jak uszkodzenie systemów: rozrodczego, wydzielania wewnętrznego i immunologicznego ptaków, ryb, ssaków, włączając ludzi, dioksyna jest znacznie bardziej toksyczna niż uprzednio przypuszczano”

Oferujemy likwidację dioksyny, przeprowadzając skuteczną dekontaminację po pożarach. Wszędzie tam, gdzie dochodzi do procesu spalania przedmiotów, o różnej charakterystyce zapłonu, powstaną dioksyny, które bezwzględnie należy usunąć. Wykonamy do dla Ciebie i Twojego zdrowia

Statystyki po pożarach w Bielsku- Białej

Do pożarów dochodzi niezwykle często. Ogień jest niezwykle trudnym do opanowania żywiołem, a skutki zniszczeń są zawsze ogromne. Strażacy wiedzą o tym najlepiej.  Jak wynika ze statystyk pożarowych GUS, 12 tys. pożarów rocznie – to liczba wybuchów ognia w minionym 2020 r.

Bardzo często w Bielsku- Białej dochodzi do pożarów, gdzie w ogniu stają garaże, pomieszczenia gospodarcze, a także zabytkowe samochody na bielskich ulicach. Do zdarzenia takiego doszło np. przy ul. Krakowskiej w grudniu 2020 r.

Kontakt do firmy Kastelnik 7/24 h

Pożary opisane powyżej są niezwykle groźne, stwarzają również ogromne niebezpieczeństwo dla okolicznej zabudowy mieszkalnej. Działania straży w takich przypadkach polegają na ugaszeniu ognia oraz zabezpieczeniu innych obiektów  mieszkalnych przed możliwym przejęciem ognia.

Technicy firmy Kastelnik usuwając szkody  po pożarach, są gotowi przez całą dobę  na wszystkie możliwe warianty związane ze sprzątaniem i czyszczeniem po pożarze w Bielsku- Białej. Jeśli szukasz kontaktu i pomocy – zadzwoń do nas.  Pracujemy 7/24 h.
Pozostałe miasta: Bytom, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mikołów, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Żory.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%