Czyszczenie po pożarze Bielsk Podlaski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Bielsku Podlaskim.  Jak wyglądają usługi sprzątania w miejscu wybuchu ognia?

Przychodzi w życiu trudny moment, kiedy potrzebne staje się sprzątanie inne niż wszystkie. Kompleksowe czyszczenie po pożarze Bielsk Podlaski woj. podlaskie wymaga sprzętów do mycia ścian suchym lodem i maszyn do ozonowania powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy również usuwanie szkód po pożarze suchym lodem w powiecie bielskim i w mieście Brańsk.

Czyszczenie ścian po pożarach w Bielsku Podlaskim

Zdjęcie: czyszczenie ściany po pożarze © 2023 Kastelnik

Kiedy można rozpocząć sprzątanie po pożarze?

Bardzo często ogień pojawia się w życiu człowieka nagle i zostawia po sobie zniszczenie, bałagan i niepożądane skutki – dobra wiadomość jest taka, że można je odwrócić. Wystarczy znaleźć specjalistów, którzy kompleksowo posprzątają nieruchomość, w której wybuchł pożar. Cały proces sprzątania zaczyna się od momentu, w którym rzeczoznawca uzna, że budynek nie grozi zawaleniem – zaraz po tym oświadczeniu specjaliści mogą przystąpić do pracy i zająć się oczyszczaniem ścian z sadzy, ozonowaniem powietrza i innymi działaniami, które na celu mają przywrócenie normalności w Twoim życiu. 

Czyszczenie pomieszczeń po pożarach w Bielsku Podlaskim

Usuwanie szkód po pożarze — na czym polega?

Cały proces sprzątania – jeśli jest ono oczywiście kompleksowe, zaczyna się od zlikwidowania  pogorzeliska. Warto dodać, że usuwanie szkód po pożarze polega na wyniesieniu z mieszkania spalonych przedmiotów oraz na wymyciu ścian z sadzy po pożarze. 

Specjalistyczny pojazd do sprzątania

Zdjęcie: samochód firmy sprzątającej. Dojeżdżamy bardzo szybko © 2023 Kastelnik

Dekontaminacja pomieszczeń w spalonym budynku to niebezpieczne zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania i specjalistycznej wiedzy z nowoczesnych technik sprzątających. Często cały proces zaczyna się od  wynoszenia wszystkich mebli i ozdób znajdujących się w nieruchomości. Mowa tutaj o kanapach i fotelach, jak również żyrandolach, obrazach, wazonach i sprzętach RTV. 

Gdzie utylizować rzeczy po pożarze?

Wszystko powinno zostać odpowiednio zutylizowane w miejscu, które zostało stworzone do tego celu. Nie można tak po prostu wyrzucić sobie nadpalonych poduszek do kosza na śmieci. Następnie pracownicy oczyszczają ściany i podłogi oraz inne elementy domowej przestrzeni – odbywa się to przy użyciu suchego lodu. 

Usługi sprzątania po pożarach

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Na koniec sprzątania zostaje zawsze ozonowanie po pożarze mające na celu usunięcie przykrego zapachu spalenizny i niebezpiecznych toksyn znajdujących się w budynku. Furany i dioksyny potrafią być dużym zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców. 

Ozonowanie po pożarze usuwanie zapachu

Zdjęcie: usuwanie zapachu spalenizny © 2023 Kastelnik

Kiedy mieszkanie jest już sprzątnięte, firma zabiera się za tynkowanie i malowanie. Remont po pożarze to ostatni etap pracy w spalonej nieruchomości. Usuwanie szkód po pożarze jest czasochłonne, ale pozwala wrócić do stanu sprzed pożaru.  Suchy lód sprawdza się idealnie do czyszczenia spalonych powierzchni. W ofercie również sprzątanie mieszkań po wybuchu ognia na terenie miasta Brańsk.

Czyszczenie po pożarze suchym lodem — od czego zacząć?

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieście Bielsk Podlaski to zadanie dla firmy ze sprzętem do mycia lodem.  Odmycie ścian z sadzy może być sporym wyzwaniem. Szczególnie jeśli używa się do tego celu środków dostępnych pod ręką. Takie zabrudzenia wymagają odpowiedniego przygotowania i sprzętu, dlatego coraz większą popularnością cieszy się mycie po pożarze suchym lodem. Jest to sposób na szybkie usunięcie sadzy ze ścian, podłóg, a nawet innych powierzchni, które zostały zabrudzone podczas pożaru.

Usuwanie zapachu po pożarze – jak zrobić to prawidłowo?

Zapach spalenizny potrafi utrzymać się w budynku przez wiele godzin. Niezależnie, czy przypalony został kurczak wrzucony do piekarnika, czy kanapa – to woń będzie tak samo trudna do usunięcia, dlatego warto skorzystać z najlepszych możliwości dostępnych na rynku.

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze Bielsk Podlaski!

 Usługi sprzątania Bielsk Podlaski na Podlasiu

Jak wygląda praca firmy sprzątającej po pożarach?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Serwis sprzątający firmy Kastelnik. Pytania i odpowiedzi

Czym wykonać usuwanie zapachu spalenizny ? 

Najlepiej usuwanie zapachów po pożarze wykonać poprzez ozonowanie. Do tego celu używane są przemysłowe ozonatory, które w niedługim czasie neutralizują powietrze i usuwają wszelkie nieprzyjemne zapachy. Co ciekawe, ozon skutecznie blokuje rozwój grzybów i pleśni, a co najważniejsze usuwa toksyny np. dioksyny i furany. Warto dodać, że dobry efekt uzyskuje się przy osiągnięciu stężenia 40 ppm.

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje mycie ścian po pożarze, ponieważ wiele zależy od grubości ścian i ilości sadzy na nich. Właśnie dlatego najlepiej jest umówić się na oględziny, podczas których pracownik firmy sprzątającej po pożarach dokona indywidualnej wyceny. Widełki mycia ścian wynoszą od 35 złotych do 100 złotych za metr kwadratowy. 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%