Czyszczenie po pożarze Białogard

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Białogard. Czym usunąć sadzę ze ściany?

Pożar instalacji elektrycznej w mieszkaniu? Kastelnik świadczy wysokiej jakości usługi od 2013 roku, a nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży usuwania szkód pożarowych. Czyszczenie po pożarze Białogard woj. zachodniopomorskie to bardzo duże wyzwanie, dlatego specjalistyczne urządzenia do mycia sadzy suchym lodem są na wagę złota.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy również usuwanie szkód po pożarach w powiecie białogardzkim, w mieście Karlino oraz Tychowo.

Czyszczenie ścian po pożarze Białogard

Ściany po pożarze. Czyszczenie skutków ognia przez pracownika firmy sprzątającej.

Część osób decyduje się na czyszczenie tłustych osadów pożarowych za pomocą mydła malarskiego. Takie rozwiązanie jest mało innowacyjne i nie zawsze przynosi dobre rezultaty. Mydło malarskie jest łatwo dostępne w osiedlowych sklepach z chemią budowlaną, ale zdecydowanie lepiej sięgnąć po suchy lód. Mycie ścian po pożarze suchym lodem jest świetnym sposobem na usuwanie plam oleistych i tłustych osadów, które są widoczne na spalonych ścianach.

Sprzątanie mieszkania po pożarze Białogard

Sprzątanie po pożarze w Białogardzie w woj. zachodniopomorskim

Sprzątanie mieszkania po pożarze w Białogardzie to wieloetapowy proces,  dla profesjonalistów. Jeżeli stałeś się ofiarą pożaru, musisz wiedzieć, że najważniejsze jest skorzystanie z kompleksowych usług sprzątających. Dzięki temu przywrócony zostanie stan mieszkania sprzed pożaru, można będzie w nim ponownie zamieszkać bez większych problemów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?

Usuwanie szkód pożarowych  w nieruchomości — zaufaj specjalistom

Firma sprzątająca Kastelnik realizuje usuwanie szkód pożarowych w Białogardzie z dużą starannością, a wszystko dzięki wiedzy o strukturach spalonych powierzchni i doświadczeniu na temat sposobów skutecznego ich doczyszczania. Zanieczyszczenia na ścianach, jak i wszystkich innych powierzchniach są usuwane przy użyciu sprawdzonych urządzeń do czyszczenia suchym lodem.  Mycie sadzy suchym lodem jest dużo bardziej nowoczesną techniką usuwania nieczystości niż czyszczenie za pomocą mydła malarskiego.

Czyszczenie spalonej ściany suchym lodem

Dach spalonego domu w trakcie czyszczenia przez pracownika firmy Kastelnik.

Gdzie szukać firmy sprzątającej po pożarach?

Specjalistyczne usługi sprzątające realizowane są w przystępnych cenach, a w dodatku odbywają się 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, dlatego na pomoc nie trzeba będzie zbyt długo czekać. Kastelnik jest jedną z tych firm, które dokładnie wiedzą, jak pomoc klientowi, u którego wystąpił pożar. Nie musisz daleko szukać, wystarczy zadzwonić do jednego z naszych konsultantów i zamówić bezpłatną wycenę sprzątania.

Czyszczenie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu

Mycie ścian z sadzy po pożarze to podstawowa czynność, jaka jest wykonywana w każdym spalonym budynku. Trzeba bardzo skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń z wszystkich powierzchni. Sadze bardzo śmierdzą, a w dodatku są źródłem wielu toksycznych substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

Usuwanie szkód pożarowych suchym lodem

Przyjazna dla środowiska metoda usuwania sadzy suchym lodem wykazuje się bardzo dużą skutecznością. Realizacja usług z udziałem tego preparatu jest bardzo przyjemna i skuteczna. Zestalony dwutlenek węgla  oszczędza czas potrzebny do wymycia ściany, a efekty są bardzo zadowalające. Istotne jest jedynie, aby suchy lód miał odpowiednio niską temperaturę i nie był roztopiony. Warto dodać, że dobrej jakość suchy lód usuwa  szybciej zabrudzenia, niż suchy lód lekko roztopiony. To jest niby sprawa oczywista, ale nie każdy o tym wie.
W ramach sprzątania po pożarze realizowany jest następujący zakres usług:

 • mycie ścian i innych powierzchni pokrytych sadzami,
 • sprzątanie po pożarach w powiecie białogardzkim, w mieście Karlino oraz Tychowo.
 • oczyszczanie sufitów najlepszymi dostępnymi metodami,
 • ozonowanie po pożarze,
 • likwidacja nieprzyjemnego zapachu spalenizny,
 • usuwanie szkód po pożarze suchym lodem,
 • utylizacja spalonych przedmiotów.

Jakie korzyści daje mycie sadzy suchym lodem?

Zastosowanie suchego lodu gwarantuje, że pomieszczenia po pożarze zyskają całkiem nowy wygląd, będą wolne od trujących toksyn, a po sadzy nie będzie po prostu śladu. Przeprowadzone sprzątanie suchym lodem jest niezwykle skuteczne, a to przecież o to właśnie chodzi większości osób poszkodowanych przez ogień.

Ozonowanie pomieszczeń  to najskuteczniejsze metoda usuwania zapachów

Dekontaminacja to zabieg, który warto wykonać w mieszkaniu, w którym doszło do pożaru. Pozwala na usunięcie toksyn niebezpiecznych dla  zdrowia, a szczególnie dla dróg oddechowych. Usuwanie skutków pożaru zazwyczaj obejmuje usuwanie nieprzyjemnych zapachów, w tym zapachu spalenizny. Charakterystyczny, brzydki zapach spalenizny znika bez śladu już  kilka chwil po ozonowaniu.

Ozonowanie budynku po pożarze

Zamgławianie pomieszczeń po pożarze to alternatywna metoda do ozonowania.

Dekontaminacja spalonego mieszkania — od czego zacząć?

Dekontaminacja spalonego mieszkania za pomocą ozonu jest więc jak najbardziej polecana u osób, które ucierpiały po wybuchu ognia. Jest to ekologiczna metoda, dlatego wykonuje się ją bez żadnej szkody dla środowiska naturalnego. Działa skutecznie, precyzyjnie i szybko. Nie dość, że z pomieszczeń zostanie usunięty zapach spalenizny, to znikną także trujące związki chemiczne.

Czyszczenie powierzchni pokrytych sadzami nie jest proste. Pożar może wyrządzić ogromne spustoszenie w mieszkaniu. Tylko szybka reakcja jest w stanie uratować sytuację. Restytucja mienia po pożarze to usługa, której szuka wiele osób w zakładach przemysłowych lub produkcyjnych. Wiele maszyn jest produkowana na specjalne zamówienie, więc nie ma możliwości ich szybkiego zastąpienia. Usuwanie sadzy z urządzeń produkcyjnym jest często jedynym sensownym rozwiązaniem problemu.

Usługa tj. mycie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

 

Czytaj także: sprzątanie po zgonach Szczecin

Firma sprzątająca po pożarach

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Wykwalifikowani pracownicy firmy sprzątającej, po złożeniu zamówienia na ich usługi -zaczynają prace od wysprzątania pogorzeliska, usunięcia toksyn oraz wymycia ścian i sufitów. Często wiele osób, nie wie, od czego zacząć. Poniżej udzielamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Usługi sprzątania Białogard

Jak skutecznie usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze powinno odbywać się według zaakceptowanego przez obie strony kosztorysu. Sprzątanie pogorzeliska po pożarze należy rozpocząć od zniwelowania toksycznych substancji, jak i wyrzucenia spalonych przedmiotów, które nie nadają się do naprawy, a jedynie do utylizacji. Następnie należy przystąpić do czyszczenia ścian, np. suchym lodem. Na koniec należy wykonać dekontaminację pomieszczeń.

Czym usunąć sadze?

Suchy lód jest najlepszym środkiem na usunięcie sadzy ze ściany. Czyszczenie suchym lodem jest metodą ekologiczną, a przy tym bardzo skuteczną. Główną zaletą jest brak odpadów wtórnych i niskie suchego lodu. Nowoczesne urządzenia świetnie radzą sobie nawet z dużymi zanieczyszczeniami.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%