Czyszczenie po pożarze
Biała Podlaska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po pożarze w Białej Podlaskiej. Na czym polega usuwanie szkód po pożarowych w nieruchomościach?

Kastelnik jest firmą specjalistyczną, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie usuwania szkód w ramach świadczenia usługi czyszczenie po pożarze w Białej Podlaskiej.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Obsługujemy zarówno instytucje publiczne, przemysł, jak i klientów indywidualnych na terenie całego województwa podlaskiego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom.

Wierzymy, że nasze doświadczenie pozwala nam w pełni usatysfakcjonować Państwa oczekiwania. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku i zrealizowaliśmy już setki, jak nie tysiące projektów. Nasi klienci polecają nas dalej, co według nas jest najwyższą formą zaufania. Jesteśmy wdzięczni, że możemy realizować swoją pasję pomagania innym.

sprzątanie domu po pożarze

Co obejmuje sprzątanie po pożarze?

Czas sprzątania po pożarze może się znacznie wydłużyć, jeżeli nie skorzystamy z profesjonalnej firmy. Współpraca z firmą Kastelnik jest przejrzysta i wierzymy, że uda nam się rozwiązać Państwa problemy. Nasza praca w sprzątaniu po pożarze dzieli się na kilka etapów. Pierwszy krok to oczywiście podesłanie przez klienta zdjęć z miejsca zdarzenia oraz przekazanie informacji o możliwych przyczynach pożaru.

To dla nas kluczowa wiedza, ponieważ w naszych pracach stosujemy różne metody oczyszczania. Pożar pożarowi nierówny. Ogień wywołany przez żar z kominka, a wybuch łatwopalnych chemikaliów stanowczo się od siebie różnią. Inaczej sprząta się zadymione ściany, a inaczej pokryte żrącą substancją sufity.

W tym miejscu, śmiało można napisać, że po przesłaniu bezpłatnego kosztorysu oraz podpisaniu umowy – zaczynamy sprzątanie po pożarze.

Na początku odpowiednie służby powinny sprawdzić elementy konstrukcyjne budynku, po czym Kastelnik usuwa spalone przedmioty z mieszkania. Następnie przygotowujemy lokal pod profesjonalne sprzątanie. W zależności od metody, czyli czyszczenie suchym lodem, ozonowanie po pożarze, czy zamgławianie nadtlenkiem wodoru (H2O2), pozbywamy się sadzy oraz dymu znajdującego się na ścianach i sufitach.

czyszczenie po pożarze biała podlaska

Usuwamy także wszelkie niebezpieczne substancje smoliste powstałe podczas pożaru. Później przystępujemy do dekontaminacji, czyli usuwania skutków nadpalonych przez ogień powierzchni i znajdujących się na nich wirusów, bakterii, pleśni oraz grzybni. Jednym z ważniejszych etapów jest osuszane lokalu po akacji gaśniczej.

Uważamy, że to kluczowy element sprzątania, ponieważ nic tak nie niszczy warstw izolacyjnych budynku, jak woda. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, na życzenie klienta wykonujemy także prace naprawcze po pożarze. Swoje usługi kończymy na przedstawieniu Państwu dokumentacji i protokołu odbioru wraz z KNR. Wierzymy, że tak transparentne podejście do likwidacji skutków pożaru jest dla Państwa satysfakcjonujące.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarowych – zaufaj specjalistom

Pożar przynosi za sobą dodatkowe skutki, w postaci niechcianych i toksycznych substancji smolistych. Ozonowanie jest jedną z metod, która skutecznie sobie z nimi poradzi. Ozon (O3) jest w stanie dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc. Metoda ta sprosta także unoszącemu się w budynku nieprzyjemnemu zapachowi po pożarowej spalenizny.

Ozon nie przykrywa zapachu, tak, jak dzieje się to w przypadku użycia zwykłych odświeżaczy, tylko je likwiduje w 100%. Wszystko dzięki procesowi utleniania i rozpadowi cząsteczek. Żeby jednak ozonowanie przyniosło efekty, musimy najpierw oczyścić wcześniej zadymione ściany i sufity lokalu. Tylko w taki sposób metoda ta może być w całkowicie skuteczna.

Bezpiecznie przeprowadzony zabieg ozonowania po pożarze, jest bezpieczny dla zdrowia i nie zostawia po sobie dodatkowych substancji i odpadów toksycznych. Szybko się także ulatnia z pomieszczenia po przeprowadzonej usłudze. Jest to na pewno tania oraz bezpieczna metoda oczyszczania.

pomoc po pożarze

Statystyki pożarów wciąż na wysokim poziomie

Pożary wybuchają niespodziewanie oraz w najmniej oczekiwanym momencie. Największe akcje straży pożarnej na Podlasiu dotyczą przede wszystkim pożarów domów mieszkalnych i zakładów przemysłowych. Najczęściej dochodzi do nich w okresie grzewczym.

Według zestawienia interwencji Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej liczba pożarów rok do roku utrzymuje się na stałym poziomie, czyli na kilkudziesięciu pożarach miesięcznie w całym województwie podlaskim. Zdarzenia te jednak coraz częściej przynoszą ze sobą skutki śmiertelne.

KW PSP prosi o rozważne używanie wszelkiej instalacji grzewczej oraz częste sprawdzanie ich stanu technicznego. Tylko odpowiednia prewencja może ochronić lokal przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Bądźmy więc odpowiedzialni i chrońmy swoich bliskich.

firma sprzątająca biała podlaska

Sprzątanie po pożarach w Białej Podlaskiej

Oferujemy swoje usługi czyszczenia po pożarze Biała Podlaska przez 365 dni w roku. Rozumiemy, że pożar wybucha nieoczekiwanie, dlatego jesteśmy dostępni dla Was przez 7 dni w tygodniu. To my dopasowujemy się do potrzeb klienta. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a Kastelnik zajmie się resztą. Obiecujemy, że nasza firma pomoże w Państwa powrocie do życia codziennego bez stresu. Zadzwoń i zapytaj o dostępny termin sprzątania po pożarze!

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

faq biała podlaska

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który odpowiada za bezpieczne usuwanie szkód pożarowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%