Czyszczenie po pożarze Bełchatów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Bełchatów. Jak prać rzeczy po pożarze?

Pożar oprócz strat materialnych, często pozostawia również uporczywy zapach spalenizny. Woda gaśnicza może dostać się także na ubrania, pościel czy zabawki dziecięce. Kompleksowe czyszczenie po pożarze Bełchatów obejmuje także usługę prania rzeczy po pożarze i usuwania smrodu spalenizny. Zwykle, by wyczyścić rzeczy po pożarze, wystarczy zastosować mycie suchym lodem.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Mycie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu

Oczywiście ubrania mogą zostać wyprane w mocnym detergencie z dodatkiem koncentratu neutralizującego zapach. Zapach spalenizny ma to do siebie, że trudno usunąć go całkowicie domowymi sposobami. Najlepiej skorzystać z usług specjalistycznej firmy sprzątającej Kastelnik. Nasi specjaliści pomogą Ci uporać się ze skutkami po pożarze i trwale wyeliminować nieprzyjemny fetor spalenizny oraz pozbyć się sadzy z przedmiotów codziennego użytku. Oferujemy usługi:

 • mycia ścian po pożarze suchym lodem;
 • usuwania toksyn z powietrza;
 • dekontaminacji mieszkania po pożarze;
 • sprzątania specjalistycznego wraz z ozonowaniem;
 • restytucji spalonego mienia.
czyszczenie ściany po pożarze Bełchatów

Usuwanie spalonego styropianu w domu po pożarze w Bełchatowie.

Sprzątanie po pożarach w Bełchatowie – koniec problemów

By trwale wyeliminować szkody po pożarze, konieczne jest przeprowadzenie szeregu profesjonalnych czynności. Należy zutylizować zniszczone ogniem przedmioty w przeznaczonej do tego spalarni, oraz wykonać czyszczenie ścian, podłóg i sufitów z sadzy. Sprzątanie po pożarze Bełchatów wykonujemy za pomocą ekologicznej i w pełni bezpiecznej metody mycia suchym lodem. Czyszczenie po pożarze to także restytucja mienia, która pozwala na uratowanie sprzętów i mebli przed zniszczeniem. Kluczowa jest w tym przypadku szybkość działania i zastosowanie innowacyjnych technologii, które oferuje firma Kastelnik. 

sprzątanie mieszkania po pożarze Bełchatów

Usuwanie zapachu po pożarze – bezpiecznie i skutecznie

Pożar to ogromne zagrożenie. Często pojawia się znienacka i rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Oprócz zniszczeń mebli, elementów wyposażenia i przedmiotów codziennego użytku, pozostawia po sobie także nieprzyjemny fetor spalenizny. Samodzielne wyeliminowanie go może okazać się sporym wyzwaniem. Usuwanie zapachu po pożarze stanowi jeden z najważniejszych etapów sprzątania pogorzeliska i restytucji mienia. By go trwale usunąć, konieczne jest zastosowanie innowacyjnych technologii o najwyższej skuteczności. Taką metodą jest właśnie dezynfekcja za pomocą ozonu.

na czym polega ozonowanie po pożarze?

Ozonowanie po pożarze nie tylko trwale likwiduje zapach spalenizny, ale i trujące toksyny, jakie powstają w wyniku spalania różnych tworzyw, takich jak plastik czy guma. W swojej pracy wykorzystujemy kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g. /h do 240 g./h, którymi dysponujemy. Ozon (O3)  to bezpieczne  rozwiązanie, które oprócz eliminowaniu zapachu po pożarze i unicestwianiu niebezpiecznych dioksyn, pozwala na odświeżenie pomieszczeń i przywrócenie ich do użytkowania.

Oferta firmy Kastelnik – wiemy czego potrzebujesz

Wystarczy, że powiesz nam, jakiego rodzaju pomocy szukasz, a nasi technicy zajmą się resztą. Mamy do dyspozycji ponad 100 różnych ozonatorów o przemysłowej mocy. Usługi oferowane przez firmę Kastelnik pozwolą Ci przejść przez przykre doświadczenie, jakim jest pożar, szybko i sprawnie. Oferta firmy Kastelnik to likwidacja zapachu spalenizny, a także usługi takie, jak:

 • Usuwanie spalonych przedmiotów po pożarze;
 • Czyszczenie ścian z sadzy przy pomocy suchego lodu;
 • Skuteczna dekontaminacja po pożarze;
 • Restytucja mienia po pożarze nieruchomości;
 • Profesjonalne czyszczenie elektroniki po pożarze w budynku;
 • Wieloetapowa dezynfekcja pomieszczeń po pożarze;
 • Usuwanie mebli po pożarze mieszkania;
 • Bezpłatna wycena na miejscu zdarzenia u klienta;
 • Sporządzanie pełnej dokumentacji z miejsca szkody;
 • Skuteczne zabezpieczanie przewodów przed ponownym podpaleniem.
 • Oczyszczanie kratek i przewodów wentylacyjnych z sadzy i trujących toksyn;
 • Trwałe usuwanie zapachu spalenizny po pożarze z wykorzystaniem ozonowania;
 • Zabezpieczanie elementów konstrukcyjnych i nośnych po wybuchu ognia w mieszkaniu;

Znajdziesz nas także w:

pomoc 7/24

Pożar w Twoim domu?

Oferujemy kompleksowe usuwanie szkód po pożarze w spalonych nieruchomościach na terenie woj. łódzkiego. Możesz nam zaufać, że zajmiemy się każdym rodzajem nieczystości wewnątrz zniszczonego przez ogień domu, Już kilka dni po naszej interwencji będziesz mógł zająć się remontem budynku. Na temat ceny czyszczenia suchym lodem pisaliśmy na naszym blogu.

 

certyfikowana firma sprzątająca z Bełchatowa

Dekontaminacja budynku po wybuchu ognia z certyfikatem firmy Kastelnik.

FAQ - jakość bez kompromisów!

Czyszczenie po pożarze w Bełchatowie to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej miejsca zniszczone przez ogień. Ogrom zadań, jaki należy przeprowadzić, aby mieszkanie nadawało się do użytku, może przytłoczyć domowników. Usuwanie spalonych mebli, dezynfekcja pomieszczeń i ozonowanie mieszkania to niektóre z koniecznych etapów. Pomożemy Ci przejść przez ten trudny czas i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

FAQ - Łódzkie

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące toksyny po pożarze mogą być skutecznie usuwane dzięki zastosowaniu suchego lodu albo specjalistycznego środka chemicznego. Koniecznym warunkiem, by przeprowadzić właściwe sprzątanie po pożarze, jest usunięcie spalonych przedmiotów oraz zutylizowanie ich. Dioksyny i furany mogą zostać trwale wyeliminowane poprzez czyszczenie ścian suchym lodem i ozonowanie pomieszczeń po pożarze.

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena za mycie ścian po pożarze w każdym przypadku ustalana jest indywidualnie z klientem po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Pod uwagę brane są takie czynniki, jak wielkość zniszczeń i miejsca, w których wystąpiły. Zakres cen za mycie ścian po pożarze jest bardzo szeroki i waha się między 15 zł a 100 zł.

Usuwanie szkód po pożarach w woj. Łódzkim

Firma Kastelnik wykonuje profesjonalne usuwanie szkód po pożarach w woj. Łódzkim już od 2013 roku. Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i stosując innowacyjne technologie, jesteśmy w stanie usunąć każdą, nawet najtrudniejszą szkodę po pożarze w tym czarne osady ze ściany. Wykonujemy czyszczenie po pożarach w mieszkaniach, domach, ale i w przedsiębiorstwach, halach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy bezpłatną wycenę szkód i całodobową infolinię. Skontaktuj się z nami i zlikwiduj swoje szkody po pożarowe szybko i profesjonalnie.

Kastelnik – czas na sprzątanie w Bełchatowie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%