Czyszczenie po pożarze Będzin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Będzin. Czym czyścić po pożarze?

Pożar domu niesie ze sobą ogromne straty, dlatego nie wykonuj sprzątania pogorzeliska samodzielnie. Firma sprzątająca Kastelnik pomaga ofiarom pożarów już od blisko 10 lat. Naszym zadaniem jest przywrócenie porządku i bezpieczeństwa na miejscu zdarzenia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne czyszczenie po pożarze Będzin realizujemy w kilku etapach. Najpierw wykonujemy kompleksowe usuwanie szkód, by móc przejść do czyszczenia ścian po pożarze. Aby usunąć sadzę ze ścian i sufitów wykonujemy mycie za pomocą suchego lodu, które szybko i skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Mycie sadzy ze ściany w Będzinie

Zdjęcie: osmolone ściany po wybuchu ognia © 2023 Kastelnik

Jak przebiega profesjonalne uprzątnięcie pogorzeliska? Etapy czyszczenie po pożarze

Uprzątnięcie pogorzeliska to trudne zadanie, w którym konieczny jest profesjonalny sprzęt, aby skutecznie pozbyć się brudu i toksyn. Sprzątanie po pożarze obejmuje takie etapy, jak:

 • mycie ścian po pożarze suchym lodem;
 • usuwanie sadzy z sufitu i podłóg i kompleksowe czyszczenie mieszkania;
 • dezynfekcja pomieszczeń z trujących toksyn, wykorzystując ozonowanie;
 • usunięcie i utylizacja spalonych przedmiotów;

Zaufaj naszym doświadczonym technikom i skutecznie wysprzątaj lokal z sadzy, pyłu i wody pozostałej po akcji gaśniczej. Oferujemy również osuszanie budynków, które zostały zalane przez strażaków.

Kastelnik to lider w branży specjalistycznego sprzątania w całej Polsce! Jako nieliczni oferujemy usługę czyszczenia suchym lodem po pożarach. Nasze ceny są korzystne i ustalamy je indywidualnie z klientami, a szybkość działania i profesjonalne wsparcie klienta jest doceniane od lat we wszystkich regionach kraju, również w mieście Będzin. 

Czyszczenie ściany po pożarze Będzin

Mycie ścian suchym lodem po pożarze. Skuteczny sposób na usuwanie sadzy

Specjalistyczne sprzątanie przy użyciu suchego lodu pozwala na skuteczne oraz ekonomiczne likwidowanie szkód po pożarze, będące w pełni bezpieczne. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla o temperaturze 78,5 stopnia Celsjusza. Etap ten można porównać do odspajania brudu, cząsteczki suchego lodu uderzają pod wysokim ciśnieniem w warstwę brudu, niszcząc jego strukturę. Cząsteczki brudu odklejają się i spadają, a suchy lód dociera nawet w najmniejsze szczeliny o szerokości 1-2 mm, co gwarantuje dokładne wyczyszczenie. Czyszczenie suchym lodem to metoda, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać skuteczne sprzątanie po pożarze, które nie wymaga stosowania wody ani żadnych środków chemicznych.

Usuwanie zapachów po pożarze Będzin

Jak wygląda usuwanie zapachu spalenizny? Przykład usługi w Będzinie.

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze

Nie każdy wie, że w wyniku wybuchu ognia i spalania różnych materiałów, takich jak plastik czy guma, powstają groźne dla zdrowia toksyny. Dioksyny i furany mogą doprowadzić do zatrucia i problemów z układem oddechowym. Usuwanie szkód pożarowych wymaga podjęcia kroków do wyeliminowania szkodliwych związków występujących na miejscu zdarzenia.

Ozonowanie to skuteczna forma dezynfekcji, która pozwala szybko i trwale wyeliminować nieprzyjemne zapachy z mieszkania po pożarze. Warto dodać, że nieprzyjemny zapach spalenizny ma to do siebie, że utrzymuje się długo i wnika we wszystkie elementy wyposażenia domu. Ozonowanie pozwala nie tylko na usunięcie toksyn, ale również błyskawiczne wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów, czyli zapachu spalenizny z mieszkania po pożarze.

Ozonowanie mieszkania po pożarze woj. śląskie

Usuwanie sadzy z podłogi – najlepsze metody!

Usuwanie sadzy z podłogi jest możliwe dzięki zastosowaniu suchego lodu. To najskuteczniejsza forma mycia powierzchni likwidująca nie tylko sadzę, ale i wszelkie inne zanieczyszczenia, których nie da się usunąć sklepowymi środkami chemicznymi. Suchy lód dociera w każdy zakamarek i jest w pełni bezpieczną formą sprzątania po pożarach. 

Firma Kastelnik oferuje swoje usługi sprzątania po pożarach na terenie całego województwa małopolskiego. Szybko, a co najważniejsze skutecznie wykonujemy powierzone nam obowiązki, na których znamy się jak nikt inny. Nie czekaj, aż szkodliwe dioksyny i furany rozprzestrzenią się po całym mieszkaniu. Zadzwoń już dziś na naszą całodobową infolinię!

Profesjonalne sprzątanie po pożarze z firmą Kastelnik

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątanie po pożarze, w ramach którego przywracamy bezpieczeństwo w domu, w którym doszło do wybuchu ognia. To zadanie realizujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, takiego jak dyfuzory z suchym lodem oraz przemysłowe generatory ozonu. Wykonujemy czyszczenie sadzy suchym lodem, utylizację spalonych przedmiotów, a także usuwanie zapachu spalenizny. 

Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa śląskiego, a obsługiwane miasta to m.in. Będzin, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie i Tarnowskie Góry, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Ruda Śląska, Czechowice-Dziedzice, a także w innych miastach na terenie Polski. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy na bezpłatną wycenę miejsca zdarzenia już w następny dzień roboczy i wykonamy kompleksowe usuwanie szkód pożarowych z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Warto zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu po pożarze.

Firma sprzątająca Będzin

Jak wygląda certyfikat po dekontaminacji budynku po pożarze?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W ramach wykonywanych prac podczas czyszczenia zasmolonych ścian po pożarze ważne jest, aby przestrzegać zasad BHP oraz stosować bezpieczne metody dekontaminacji. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

FAQ w Będzinie, woj. śląskie

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena składająca się na czyszczenie sufitów po pożarze to kwestia ustalana indywidualnie z każdym klientem po wykonaniu wizji lokalnej pogorzeliska. Koszt ten zaczyna się od 50 zł za mycie sufitu.

Czym jest dekontaminacja po pożarze?

Dekontaminacja spalonego domu to tak naprawdę wiele różnych procesów. Jej celem jest oczyszczenie ścian, podłóg i sufitów. Gwarantuje likwidację szkodliwych substancji z pomieszczenia, w tym niebezpiecznych dla zdrowia dioksyn i furanów. 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%