Czyszczenie po pożarze Augustów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Bezpieczne usuwanie szkód po pożarze w Augustowie – skuteczne metody czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem, ozonowanie spalonych pomieszczeń

Kastelnik firma sprzątająca po pożarach, reprezentowana przez zespół specjalistów z wielu branż, oferuje czyszczenie po pożarze suchym lodem w Augustowie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne usługi skoncentrowane na likwidacji szkód pożarowych, kierujemy do mieszkańców miast w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. Od wielu lat oferujemy wysoko specjalistyczne prace związane z usuwaniem szkód powstałych w wyniku wybuchu ognia jednakowo w domach mieszkalnych oraz firmach produkcyjnych. Pomagamy w likwidacji szkód po pożarach polskim przedsiębiorcom na terenie całego kraju.

Proponujemy skuteczne usuwanie skutków pożaru w halach produkcyjnych, magazynach oraz pomieszczeniach gospodarczych w hotelach, gdzie często dochodzi do pożaru wskutek zwarcia w urządzeniach elektronicznych. Oferujemy również usuwanie szkód po pożarze suchym lodem w powiecie augustowskim i w mieście Lipsk.

Dom w Augustowie - sprzątanie po pożarze

Dom po pożarze w trakcie oczyszczania dachu z sadzy.

Kompleksowe czyszczenie po pożarze Augustów

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia po pożarze w Augustowie, mające na celu rozwiązać problemy, do jakich doprowadził ogień tj.: sadza na ścianach, spalone przedmioty i urządzenia elektroniki RTV, osmolone meble. Zajmujemy się usuwaniem zapachu spalenizny po pożarze oraz niewidoczne gołym okiem dioksyny trujące dla zdrowia mieszkańców. Zalane po akcji gaśniczej pomieszczenia należy szybko i skutecznie osuszyć, przed rozpoczęciem prac czyszczenia po pożarze augustowskich mieszkań. Naszą misją jest pomagać poszkodowanym szybko oraz skutecznie. Od wielu lat oferujemy czynności sprzątające z użyciem innowacyjnych technologii m.in. czyszczenie spalonych ścian po pożarze granulatem suchego lodu (CO2).

Usługi firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik

Oferta firmy Kastelnik jest kompleksowa i opracowana na bazie najnowszych technologii na rynku firm sprzątających. Co ważne, mając od 2013 roku kontakt z poszkodowanymi w pożarach, wiemy, co jest istotne, dla naszych klientów skrzywdzonych przez ogień. Gwarantujemy odpowiedzialne podejście do problemów zaistniałych po pożarze. Czas likwidacji szkody jest dla poszkodowanych bardzo ważny.

Zanim podejmiesz decyzję o powierzeniu nam zadań usuwających skutki pożaru, skontaktuj się z nami. Wstępną wycenę oferujemy już na podstawie przesłanych kilku zdjęć ze spalonego pomieszczenia.

Czyszczenie ścian po pożarze Augustów

Czas na sprzątanie Kastelnik oferujemy

 • Czyszczenia ścian i podłóg suchym lodem w Augustowie;
 • Czyszczenia sufitów z sadzy Lipsk;
 • Dekontaminacji pomieszczeń w celu usunięcia powstałych po pożarze toksyn;
 • Osuszania pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • Ozonowania pomieszczeń;
 • Usuwania zapachów spalenizny.
 • Zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych budynku;
Kuchnia po posprzątaniu po pożarze

W kuchni doszło do pożaru. Czyszczenie odbyło się tego samego dnia po pożarze.

Innowacyjna metoda czyszczenie suchym lodem po pożarze- 100% satysfakcji

Usunięcie sadzy ze ścian, na które działa niszczycielski ogień nie należy do zadań łatwych. Likwidacja sadzy po pożarze w 100% – bez zastosowania najnowocześniejszych technologii mycia suchym lodem, jest bardzo trudne a wręcz niemożliwe. Technologia czyszczenie suchym lodem, to nowoczesna metoda mycia ścian po pożarach, podczas rozprężenia CO2 gwałtownie zmienia stan skupienia. Granulki suchego lodu pod wysokim ciśnieniem uderzają w pokrytą sadzą powierzchnię ściany. Tak wygląda proces czyszczenia osmolonych powierzchni suchym lodem.

Co ważne, suchy lód nie niszczy czyszczonej powierzchni, a podczas mycia tą techniką nie wydziela się szkodliwa wilgoć. Metoda mycia suchym lodem jest więc idealnym materiałem do oczyszczania wszelkich powierzchni wrażliwych na korozję.

Czyszczenie suchym lodem, idealnie sprawdza się podczas przeprowadzania następujących usług:

 • czyszczenie ścian po pożarze;
 • oczyszczanie spalonych sufitów;
 • doczyszczanie osmolonych sadzą podłóg;
 • dezynfekcja wyposażenia mieszkania;
 • czyszczenie przedmiotów drewnianych;
 • czyszczenie przewodów wentylacyjnych i ich dezynfekcja ozonem;

Czyszczenie suchym lodem stosuje się wszędzie tam, gdzie niedozwolone jest używanie wody oraz środków chemicznych. Metoda ta nie wymaga demontażu taśm produkcyjnych, jednym słowem – suchy lód bez trudu dociera we wszystkie zakamarki bez użycia wody.

Usuwanie sadzy ze ściany

Ogień i jego niebezpieczne skutki 

Nie ulega wątpliwości, że ogień jest tragicznym żywiołem. Od 2013 roku, pomogliśmy ogromnej ilości poszkodowanych. Widzimy na co dzień ogrom ludzkich nieszczęść i dramatów powstałych wskutek zdarzeń losowych. Tam – gdzie pojawił się ogień – powstają bardzo niebezpieczne zniszczenia i trudne do usunięcia skutki po pożarowe.

Na początku roku 2021, doszło do potężnego pożaru jednego hoteli w Augustowie. Strażacy po otrzymaniu zgłoszenia wysłali na miejsce zdarzenia  28 zastępów straży pożarnej z powiatów: augustowskiego, suwalskiego, grajewskiego i sejneńskiego. Pożarem było objęte poddasze budynku oraz niższa kondygnacja. Jak się dowiedzieliśmy, w momencie wybuchu pożaru w środku przebywali ludzie, na szczęście obyło się bez ofiar. W trakcie tego zdarzenia ewakuowano ponad 50 osób.

Masz pytania dotyczące usuwania szkód po pożarach? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy, przedstawiając bezpłatną ofertę dotyczącą czyszczenia po pożarze w Augustowie. Nasza firma dysponuje przemysłowymi generatorami ozonu o mocy od 40 g. / h do  240 g. /h, które to idealnie nadają się do usuwania zapachu spalenizny po pożarze.

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca na Podlasiu

Czas na sprzątanie – Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po pożarach w Augustowie. Zadzwoń!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ Augustów. Odpowiedzi na pytania

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzony sposób na usuwanie zapachów po pożarze. Likwidacja zapachu spalenizny za pomocą ozonu powinna być wykonana przy stężeniu na poziomie 40 ppm – 60 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%