Czyszczenie po pożarze Andrychów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Andrychowie. Usługi sprzątania po pożarach suchym lodem

Ogień jest nieobliczalny, a kiedy się pojawia, niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Domy, w których doszło do pożaru, wymagają specjalistycznego czyszczenia, odpowiedniej dezynfekcji i przygotowania do ponownego zamieszkania. Kompleksowe czyszczenie po pożarze Andrychów woj. małopolskie to nie tylko zmywanie sadzy ze ścian, ale również profesjonalna dekontaminacja mieszkania. Indywidualne podejście do każdego zlecenia ma ogromne znaczenie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Gdzie najczęściej dochodzi do pożaru?

 • Garaż w mieszkaniu,
 • W zakładach produkcyjnych,
 • W pomieszczeniach gospodarczych.
Czyszczenie ścian po pożarze Andrychów

ściany po pożarze muszą niezwłocznie zostać wyczyszczone, aby móc bezpiecznie wrócić do pomieszczenia

Sprzątanie po pożarze w Andrychowie – zaufaj specjalistom

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Andrychowie to praca związana z utrzymaniem czystości w spalonych budynkach na terenie województwa małopolskiego. Jeśli Twoja nieruchomość została zniszczona na skutek pożaru – działaj. Im szybkiej przeprowadzone zostanie czyszczenie ścian po pożarze w Andrychowie, tym szybciej wrócisz do normalności. Wystarczy kilka kluczowych czynności, takich jak:

 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze,
 • Neutralizacja powietrza z nieprzyjemnych zapachów,
 • Czyszczenie ścian i podłóg z tłustych osadów za pomocą suchego lodu,
 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów,
 • Dekontaminacja zakładów produkcyjnych po pożarze,
 • Utylizacja spalonych mebli.

Sprzątanie mieszkania po pożarze Andrychów

Czyszczenie ścian bez użycia środków chemicznych

Skorzystaj z oferty firmy Kastelnik, aby ściany Twojej nieruchomości odzyskały, dawny blask. Usuwanie szkód po pożarach można wykonać na własną rękę lub zlecić to profesjonalistom z branży usług specjalistycznego sprzątania. Mycie suchym lodem jest dość często praktykowane przez fachowców, którzy mają to tego odpowiednio przygotowany sprzęt Cold Jet i nie potrzebują szkodliwych dla środowiska środków chemicznych. Profesjonalne sprzątanie w dzisiejszych czasach ma inny wymiar, niż jeszcze kilka lat temu. Dziś nikt nie usuwa szkód po pożarach za pomocą wiadra i mopa z gorącą wodą.

Usuwanie zapachu spalenizny

Usunięcie zapachu spalenizny praktykowane jest m.in. za pomocą zamgławiania suchą mgłą

Jak wygląda sprzątanie po pożarze?

Sprzątanie po pożarze zaczyna się od razu po zakończonej akcji gaśniczej oraz oględzinach rzeczoznawcy – jego zadaniem jest nie tylko oszacowanie strat, ale również sprawdzenie stanu technicznego nieruchomości. Jeśli nie grozi ona zawaleniem, to firma sprzątająca może zacząć działać. Technicy usuwają pogorzelisko, utylizują spalone meble i przedmioty codziennego użytku, aby następnie zabrać się za czyszczenie ścian suchym lodem.

Utylizacja zniszczonych rzeczy

Usuwanie sadzy z różnych powierzchni to ciężkie zadanie – tłuste zabrudzenia zauważyć można nie tylko na ścianach, ale również podłogach, oknach i meblach. Na samym końcu odbywa się ozonowanie po pożarze oraz remontowanie poszczególnych pomieszczeń. Oczywiście cały proces czyszczenia zależy od stanu nieruchomości.

Czym usunąć zapach po pożarze?

Jednym z najbardziej nielubianych skutków pożaru jest zapach spalenizny. Potrafi on zniechęcić do przebywania w domu, a nawet doprowadzić do problemów zdrowotnych. Odór spalenizny występujący po pożarze jest wyjątkowo silny i odporny na domowe środki czystości. Potrafi niezwykle głęboko wniknąć w meble, tekstylia, a nawet panele. Jest jednak skuteczny sposób, aby usuwanie zapachu spalenizny było skuteczne – jest nim ozonowanie po pożarze.

Ozon neutralizuje powietrze i pozostawia zapach podobny od tego, który występuje zaraz po burzy. Jest on bezpieczny dla organizmu człowieka i środowiska. Firmy zajmujące się usuwaniem skutków pożarów stosują zazwyczaj przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy. Wystarczy wytworzyć stężenie ozonu na poziomie 40 ppm i zapach spalenizny jest błyskawicznie neutralizowany.

Mycie ścian po pożarze – oczyszczanie powietrza

Mycie ścian po pożarze może odbywać się przy pomocy specjalistycznych środków czyszczących lub suchego lodu – wybór metody dobierany jest przez techników podczas darmowych oględzin. Suchy lód daje nie tylko możliwość pozbycia się tłustej sadzy, ale również dekontaminacji poszczególnych pomieszczeń, czyli usunięcia dioksyn i furanów niebezpiecznych dla zdrowia.

CO2 dostanie się wszędzie tam, gdzie ludzka ręka może się nie mieścić. Mycie ścian przy użyciu gąbki i domowej chemii nie przejdzie – tutaj niezbędne są silniejsze metody. Usługi czyszczenia ścian z tłustych osadów pożarowych i sadzy są chętnie realizowane za pomocą maszyn z suchym lodem.

Realizujemy także sprzątanie po zalaniu Andrychów

Usuwanie szkód pożaru, dlaczego to zadanie dla specjalistów?

Po pożarze Twój stan psychiczny może nie pozwalać na racjonalne myślenie, dlatego kiedy Ty będziesz odpoczywać po całym zdarzeniu, fachowcy będą pracować, aby jak najszybciej oddać Ci Twoją nieruchomość we właściwym stanie.

Specjalistyczne firmy mają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również niezbędną chemię oraz innowacyjny sprzęt, na przykład generatory ozonu. Technicy wiedzą, w jaki sposób działać, aby nie ucierpiało ich zdrowie, a nieruchomość stała się bezpieczną przestrzenią dla Ciebie i Twoich najbliższych. Zachęcamy do kontaktu już dziś!

Andrychów, firma sprzątająca

Sprzątanie po pożarach w Andrychowie z firmą Kastelnik.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Sprzątanie Andrychów

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który skutecznie usuwa wszystkie szkodliwe dla zdrowia substancje typu furiany.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%