Czyszczenie po pożarze Malbork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Malbork. Jak skutecznie usunąć sadze zalegające na ścianach po pożarze?

Pożar to przykre zdarzenie losowe, które może przydarzyć się każdemu. Bez wahania warto skorzystać wtedy z pomocy fachowej firmy sprzątającej. Kompleksowe czyszczenie po pożarze Malbork oferujemy od 2013 roku.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Dysponujemy odpowiednimi technikami mycia oraz  preparatami do usuwania sadzy ze ścian.

Mycie tłustej sadzy po pożarze domu. Sprzątanie po pożarach Malbork

Zdjęcie: pracownik myjący tłustą sadzę na dachu budynku po pożarze w Malborku.

Całość świadczonych usług dopełniają urządzenia, dzięki którym usuwanie sadz z powierzchni odbywa się w bardzo skuteczny sposób. Na stanie mamy kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu oraz maszyny do mycia ścian suchym lodem marki Karcher, oraz Cold Jet.

Dlaczego my? Sprzątanie po pożarze w Malborku

Jako firma Kastelnik obecna na rynku od wielu lat uważamy, że do walki z sadzami najskuteczniejszy jest suchy lód. Sprzątanie po pożarze w powiecie malborskim odbywające się z jego udziałem jest bardzo skuteczne, a spalone powierzchnie udaje się wyczyścić w bardzo dokładny sposób. Nasze usługi są doskonałym początkiem prac remontowych w zniszczonym przez ogień budynku.

Czyszczenie po pożarze w budynku realizowane przy użyciu suchego lodu jest ekologiczne i skuteczne. Nowoczesna metoda sprzątania przynosi bardzo pozytywne efekty, wykazuje się bardzo dużą skutecznością, a przede wszystkim nie niszczy powierzchni.

Usuwanie szkód po pożarze na terenie województwa pomorskiego odbywa się przez firmę Kastelnik w następującym zakresie:
·         sprzątanie w domu po pożarze,
·         czyszczenie ścian z sadz i innych zanieczyszczeń,
·         oddymianie pomieszczeń i pozbywanie się zapachu spalenizny,
·         mycie powierzchni,
·         czyszczenie powierzchni z zalegających zabrudzeń.

Czyszczenie ścian po pożarze Malbork

Usuwanie skutków pożaru — sprzątanie pogorzeliska z zastosowaniem najskuteczniejszych metod

Usuwanie skutków pożaru musi, odbywa się w rzetelny, fachowy sposób. Usługi świadczymy przez całą dobę, dlatego z naszej pomocy możesz skorzystać w dowolnym momencie. Im szybciej się do nas zgłosisz, tym lepiej. Większość powierzchni udaje się uratować, ale tylko wtedy, gdy działania są wdrażane odpowiednio szybko. Usuwanie sadzu ze ścian, a także niwelowanie zapachu spalenizny to usługi często poszukiwane wśród osób poszkodowanych przez ogień.

Sadza na ścianie w trakcie czyszczenia po pożarze

Po pożarach taki widok mycia ściany to rzecz częsta. Firma sprzątająca Kastelnik posiada najlepsze środki do sprzątania po pożarach.

Profesjonalne sprzątanie spalonych obiektów

Usuwanie skutków pożaru w województwie pomorskim nie jest łatwym zadaniem, jest to bardzo duże przedsięwzięcie. Dzięki temu, że mamy już sprawdzone techniki i urządzenia o dużej wydajności możemy w bezpieczny sposób posprzątać budynek, w którym wybuchł pożar. Pierwszym, co robimy, jest usuwanie substancji toksycznych z budynku. Jest to bardzo ważny etap pozwalający na ograniczenie szkód dla zdrowia i środowiska.

Usługi sprzątania po pożarach

Ozonowanie domu po pożarze w woj. pomorskim — usuwanie zapachów

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, gdzie skutecznie usuwamy zapachy spalenizny w domach i garażach. Wykonujemy ozonowanie po pożarze, które wykazuje się bardzo dużą skutecznością przy usuwaniu zanieczyszczeń z budynku. Toksyny nie będą fruwały w powietrzu.

Zapach spalenizny jest niezwykle uciążliwy, a dzięki naszym profesjonalnym działaniom jesteśmy w stanie się go pozbyć w bardzo skuteczny sposób. Najlepsze efekty udaje się uzyskać poprzez zastosowanie ozonu lub suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. Warto dodać, że jesteśmy w stanie skutecznie usunąć przykry zapach z Twojego domu i garażu.

FAQ najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Malborku

Zastanawiasz się, co zostaje po pożarze? To nie tylko tłusta sadza na ścianach i sufitach, ale również szkodliwe dla zdrowia toksyny. W procesach spalania materiałów, takich jak gumy czy plastik dochodzi do uwolnienia groźnych związków chemicznych, takich jak dioksyny i furany. Długotrwałe wdychanie tych substancji może poważnie uszkodzić układ oddechowy, dlatego istotne jest, by po pożarze przeprowadzona została profesjonalna dekontaminacja. Technicy sprzątania miejsc po pożarach neutralizują niebezpieczne związki przez ozonowanie po pożarze oraz zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Warto pamiętać, że samodzielne sprzątanie po pożarze w efekcie może doprowadzić do pogłębienia szkód po pożarze. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po pożarze w Malborku.

Usługi sprzątania Malbork FAQ z odpowiedziami

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena za czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest indywidualnie w przypadku każdej osobie poszkodowanej w wyniku wybuchu ognia. Na wysokość kosztów wpływ ma ilość i wysokość zabrudzonych sufitów. Ceny czyszczenia sufitów po pożarze zaczynają się od 50 zł za m/2.

Czym usunąć nieczystości po pożarze?

Usuwanie nieczystości po pożarze przebiega przy zastosowaniu specjalistycznych preparatów do usuwania sadzy ze ścian. Najczęściej technicy sięgają także po czyszczenie suchym lodem, co pozwala szybko i precyzyjnie usunąć zabrudzenia po pożarze.

Utylizacja zniszczonych w trakcie pożaru rzeczy – robimy to skutecznie!

W naszej ofercie znajdziesz usługę restytucji mienia, które zostało zniszczone w wyniku pożaru. Ważne jest, aby takich sprzętów nie wyrzucić po prostu do śmietnika, ponieważ są źródłem toksyn. Należy poddać je utylizacji. My zajmujemy się tym w profesjonalny sposób. Oceniamy, czy sprzęt można uratować. Jeżeli nie, poddajemy go utylizacji. Jesteśmy w stanie jednak odratować wiele urządzeń, za co klienci są nam bardzo wdzięczni.

Ogólnopolska firma sprzątająca w Malborku

Usuwanie szkód po pożarze jest celem działalności firmy Kastelnik. To realna pomoc dla mieszkańców Malborka, osób, które zostały poszkodowane przez ogień. Kompleksowe sprzątanie po pożarze suchym lodem można zamówić również w innych miastach na terenie całego województwa pomorskiego. Mamy doświadczenie w czyszczeniu pogorzeliska i wiedzę zdobyte przez lata działalności na rynku. Usługi świadczymy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Popularny artykuł na blogu: Co warto wiedzieć na o suchym lodzie?

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Malborku.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%