Czyszczenie po pożarze Malbork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Malbork. Jak skutecznie usunąć sadze zalegające na ścianach po pożarze?

Pożar to przykre zdarzenie losowe, które może przydarzyć się każdemu. Bez wahania warto skorzystać wtedy z pomocy fachowej firmy sprzątającej. Kompleksowe czyszczenie po pożarze Malbork oferujemy od 2013 roku. Dysponujemy odpowiednimi technikami mycia oraz  preparatami do usuwania sadzy ze ścian.

mycie tłustej sadzy po pożarze domu

Całość świadczonych usług dopełniają urządzenia, dzięki którym usuwanie sadz z powierzchni odbywa się w bardzo skuteczny sposób. Na stanie mamy kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu oraz maszyny do mycia ścian suchym lodem marki Karcher, oraz Cold Jet.

Dlaczego my? Sprzątanie po pożarze w Malborku

Jako firma Kastelnik obecna na rynku od wielu lat uważamy, że do walki z sadzami najskuteczniejszy jest suchy lód. Sprzątanie po pożarze w powiecie malborskim odbywające się z jego udziałem jest bardzo skuteczne, a spalone powierzchnie udaje się wyczyścić w bardzo dokładny sposób. Nasze usługi są doskonałym początkiem prac remontowych w zniszczonym przez ogień budynku.

Czyszczenie po pożarze w budynku realizowane przy użyciu suchego lodu jest ekologiczne i skuteczne. Nowoczesna metoda sprzątania przynosi bardzo pozytywne efekty, wykazuje się bardzo dużą skutecznością, a przede wszystkim nie niszczy powierzchni.

Usuwanie szkód po pożarze na terenie województwa pomorskiego odbywa się przez firmę Kastelnik w następującym zakresie:
·         sprzątanie w domu po pożarze,
·         czyszczenie ścian z sadz i innych zanieczyszczeń,
·         oddymianie pomieszczeń i pozbywanie się zapachu spalenizny,
·         mycie powierzchni,
·         czyszczenie powierzchni z zalegających zabrudzeń.

czyszczenie ścian po pożarze Malbork

Usuwanie skutków pożaru — sprzątanie pogorzeliska z zastosowaniem najskuteczniejszych metod

Usuwanie skutków pożaru musi, odbywa się w rzetelny, fachowy sposób. Usługi świadczymy przez całą dobę, dlatego z naszej pomocy możesz skorzystać w dowolnym momencie. Im szybciej się do nas zgłosisz, tym lepiej. Większość powierzchni udaje się uratować, ale tylko wtedy, gdy działania są wdrażane odpowiednio szybko. Usuwanie sadzu ze ścian, a także niwelowanie zapachu spalenizny to usługi często poszukiwane wśród osób poszkodowanych przez ogień.

przykład sadza na ścianie

Profesjonalne sprzątanie spalonych obiektów

Usuwanie skutków pożaru w województwie pomorskim nie jest łatwym zadaniem, jest to bardzo duże przedsięwzięcie. Dzięki temu, że mamy już sprawdzone techniki i urządzenia o dużej wydajności możemy w bezpieczny sposób posprzątać budynek, w którym wybuchł pożar. Pierwszym, co robimy, jest usuwanie substancji toksycznych z budynku. Jest to bardzo ważny etap pozwalający na ograniczenie szkód dla zdrowia i środowiska.

usługi sprzątania po pożarach

Ozonowanie domu po pożarze w woj. pomorskim — usuwanie zapachów

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, gdzie skutecznie usuwamy zapachy spalenizny w domach i garażach. Wykonujemy ozonowanie po pożarze, które wykazuje się bardzo dużą skutecznością przy usuwaniu zanieczyszczeń z budynku. Toksyny nie będą fruwały w powietrzu.

Zapach spalenizny jest niezwykle uciążliwy, a dzięki naszym profesjonalnym działaniom jesteśmy w stanie się go pozbyć w bardzo skuteczny sposób. Najlepsze efekty udaje się uzyskać poprzez zastosowanie ozonu lub suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. Warto dodać, że jesteśmy w stanie skutecznie usunąć przykry zapach z Twojego domu i garażu.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%