Czyszczenie po pożarze Bartoszyce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Bartoszycach. Z jakich metod należy skorzystać, ab usunąć skutki pożaru w mieszkaniu?

Pożar w Bartoszycach? Usuwanie skutków pożaru nieruchomości powinno odbyć się jak najszybciej od momentu wybuch ognia. Usługa tj. czyszczenie po pożarze Bartoszyce to tak naprawdę walka z czasem. Im szybciej rozpoczniemy sprzątanie, tym lepiej.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po pożarach polega na minimalizowaniu start i kosztów remontu, ponieważ wiele powierzchni oraz urządzeń uda się uratować przed kompletnym zniszczeniem. Czyszczenie ścian po pożarze w Bartoszycach realizowane przez firmę Kastelnik to gwarancja skuteczności. W tej firmie pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści z dużą wiedzą, którzy dokładnie wiedzą, jak pomóc ludziom, których spotkała tragedia, jaką jest pożar.

Czyszczenie ścian po pożarze Bartoszyce

Mycie ścian po pożarze w Bartoszycach. Urządzenie do suchego lodu pomaga w dekontaminacji osadów.

Sprzątanie po pożarach w Bartoszycach — doświadczenie od 2013 r

Sprzątanie po pożarach w Bartoszycach realizujemy od 2013 roku. Działania firmy są ekspresowe i obejmują mycie sadzy i dekontaminację budynku. Wśród podstawowych usług realizowanych w mieszkaniu po pożarze można wymienić:

 • uprzątnięcie pogorzeliska, selekcja sprzętów nadających się do czyszczenia oraz takich, które trzeba zutylizować,
 • utylizację przedmiotów zniszczonych przez pożar,
 • czyszczenie ścian, sufitów oraz innych powierzchni zabrudzonych z sadzy,
 • dekontaminację pomieszczeń.

Sprzątanie po pożarach warmińsko-mazurskie

Jakie metody umożliwiają skuteczne czyszczenie ścian po pożarze

Czyszczenie ścian po pożarze najlepiej zrealizować suchym lodem o temperaturze – 79 stopnia Celsjusza. W takcie sprzątania nie można pominąć nawet najmniejszego zakamarka, ponieważ z sadz wydobywa się bardzo nieprzyjemny zapach.

Usługa powinna zostać zrealizowana do 72 godzin od rozpoczęcia sprzątania. Dzięki temu zanieczyszczenia znikają bez śladu ze ścian i okopconych sufitów. Najlepszą metodą, aby pozbyć się sadzy, jest mycie suchym lodem. Preparat jest bezpieczny oraz ekologiczny, a ponadto pozwala przynieść bardzo pozytywne rezultaty w krótkim czasie.

Usuwanie szkód po pożarowych  w woj. warmińsko-mazurskim

Profesjonalne usuwanie szkód po pożarowych  w woj. warmińsko-mazurskim można precyzyjne wykonać maszyną do suchego lodu. Czyszczenie ścian i sufitów tym sprzętem daje gwarancję na całkowite wyeliminowanie tłustych osadów.

Warto dodać, że powstające w wyniku pożaru toksyny są bardzo niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska, dlatego należy je jak najszybciej usunąć. Usuwanie zapachów w domu można zrealizować np. za pomocą ozon o stężeniu powyżej 40 ppm. Trujące związki znikną bez śladu, a Ty znów poczujesz się bezpiecznie.

Usuwanie zapachu sucha mgła w natarciu

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu – sucha mgła z nadtlenkiem wodoru.

Profesjonalne czyszczenie spalonej nieruchomości

Profesjonalne czyszczenie po pożarze jest wręcz niezbędne. Warto zlecić je profesjonalistom, a na pewno można będzie osiągnąć bardzo dobre efekty, które przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Sadza myta suchym lodem znika bez śladu.

Wiedza i doświadczenie są niezbędne przy realizowaniu prac w mieszkaniu po pożarze. Uda się je przywrócić do właściwego stanu szybko i sprawnie. Trzeba jednak mieć świadomość, że sprzątanie po pożarze w Bartoszycach to długotrwały proces, któremu są w stanie podołać jedynie profesjonaliści. Usuną z mieszkania toksyny, zadbają o bardzo dokładne wyczyszczenie powierzchni. We właściwy sposób takie działania wykona firma Kastelnik.

Malowanie ścian po pożarze budynku w Bartoszycach

Usuwanie szkód po pożarowych w województwie warmińsko-mazurskim – 7/24

Kastelnik oferuje wysokiej jakości usługi sprzątające 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz zgłosić się po pomoc, aby przywrócić stan mieszkania do tego sprzed pożaru. Usuwanie szkód po pożarze najlepiej zacząć po wizycie rzeczoznawcy ds. likwidacji skutków pożaru. Pomoc udzielana jest na każdym etapie, co gwarantuje skuteczne wyeliminowanie skutków wybuchu ognia, a przecież o to właśnie każdemu chodzi.

Kastelnik — czas na sprzątanie nieruchomości po pożarze!

Znajdziesz nas także w:

Usługi sprzątania Kastelnik w całej Polsce

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach – Kastelnik

Najczęściej zadawane przez Klientów pytania – FAQ

Z pomocą firmy Kastelnik uda się uzyskać mieszkanie nadające się do zamieszkania. Nasi specjaliści dokładnie wiedzą, co zrobić, aby wyglądało perfekcyjnie, bez żadnych śladów, że doszło w nim do pożaru.
FAQ usługi sprzątania Kastelnik

Dlaczego warto wykonać ozonowanie po pożarze?

Jeżeli w mieszkaniu doszło do pożaru, obowiązkowo warto wykonać w nim ozonowanie. Czynność ta umożliwia pozbycie się nieprzyjemnego zapachu spalenizny, który jest szkodliwy dla zdrowia oraz środowiska naturalnego. Pochodzi z toksycznych substancji, które drażnią drogi oddechowe.

Czym uda się wyczyścić powierzchnie po pożarze?

Najskuteczniejszy w czyszczeniu powierzchni po pożarze jest suchy lód. Jest to preparat ekologiczny i bezpieczny, a w dodatku będący w stanie usunąć zabrudzenia z wszystkich zakamarków. Aplikowany jest przy pomocy nowoczesnych urządzeń, dlatego czyszczenie po pożarze odbywa się szybko i skutecznie, a w dodatku jest bardzo precyzyjne.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%