Ciśnieniowe mycie i czyszczenie kostki brukowej
Zmywanie zabrudzeń atmosferycznych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne mycie kostki brukowej

Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie mycia i czyszczenia kostki brukowej metodą wysokociśnieniową. Gwarantujemy 100% jakości naszych usług.

Mycie kostki brukowej na gorąco

Skutecznie czyścimy zabrudzenia atmosferyczne z kostki brukowej. Metoda na ciepło lub na zimno w zależności od stopnia zabrudzenia.

Usuwanie plam z kostki brukowej

Chemiczne usuwanie plam z kostki brukowej, cegły, bruku i innych powierzchni. Impregnacja jako zabezpieczenie. Szybko i skutecznie.

Doczyszczanie granitu i posadzek

Specjalistyczne doczyszczanie zabrudzeń na terenie hal i magazynów. Hydrofobizacja fasad pionowych podatnych na działanie wody.

kastelnik-zarzad-firmy-2

Czyszczenie kostki brukowej Katowice

Oferujemy czyszczenie kostki brukowej na ternie Katowic oraz innych miast woj. Śląskiego. Jaka cena? Na wiosnę 2021 r., promocja, cena już od 10 do 20 zł netto /m². Powyżej 1000m² zapraszamy do kontaktu, w celu indywidualnej wyceny. Przy stałej współpracy rabaty lojalnościowe. Oferujemy również usuwanie plam oleju, rozlanego na kostce brukowej. Dla firm proponujemy mycie elewacji szklanych w obiektach komercyjnych przy użyciu karbonowych tyczek o dł. 12m oraz wody zdemineralizowanej. Pracujemy szybko i skutecznie.

Maszynowe mycie podłóg

Gruntowne maszynowe doczyszczanie dużych powierzchni hal przemysłowych, garaży podziemnych, parkingów, obiektów komercyjnych. Specjalistyczny sprzęt np. szorowarka oscylacyjna ORBOT gwarancją wysokiej jakości świadczonej usługi. Maszynowe mycie podłóg i posadzek o szerokim spektrum działania.

Dodatkowo oferujemy usługi doczyszczania i konserwacji różnych powierzchni w zakładach przemysłowych i fabrykach.

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji budynków metodą wysokociśnieniową. Usuwanie trudnych zabrudzeń z elewacji, tynku, cegły, kamienia za pomocą suchego lodu, hydropiaskowania lub specjalistycznej chemii. Dobór najlepszej metody następuje po wykonaniu bezpłatnego testu.

Czyszczenie kostki brukowej – woj. śląskie

Chcesz przywrócić blask kostce brukowej na podjeździe, tarasie, chodniku? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami – szybko i profesjonalnie oczyścimy kostkę brukową z zanieczyszczeń atmosferycznych, trawy, mchu, a także z plam oleju, resztek farb i innych zabrudzeń.

Mycie kostki brukowej – śląskie

Typowe zabrudzenia atmosferyczne, kurz, błoto, piasek czy osady wapienne z bruku bez trudu usunąć można z pomocą profesjonalnej myjki ciśnieniowej. Metoda ta ma szereg zalet:

  • jest szybka i skuteczna,
  • nie wymaga stosowania środków chemicznych – ciśnieniowe mycie kostki brukowej jest więc bezpieczne i ekologiczne,
  • umożliwia dokładne doczyszczenie szczelin pomiędzy kostkami.

Ciśnieniowe czyszczenie bruku wymaga jednak wprawy – nieuważne mycie może doprowadzić do wymycia piasku ze szczelin dylatacyjnych. Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy zadbają o dokładne i bezpieczne umycie Twojego brukowanego podjazdu czy tarasu, skontaktuj się z nami – wykonujemy ciśnieniowe czyszczenie kostki brukowej w Katowicach i na całym Śląsku. Indywidualnie dobieramy metodę mycia do stopnia zabrudzenia, działamy szybko i skutecznie. W ofercie także czyszczenie kostki brukowej Mikołów.

Usuwanie plam z bruku

Tłuste plamy, resztki cementu czy farby, szpecące kostką brukową, wymagają kompleksowego działania. Samo mycie ciśnieniowe może być niewystarczające – jedynie specjalne preparaty skutecznie usuną plamy benzyny, olejów i smarów.

Środki do czyszczenia kostki brukowej należy dobrać do rodzaju zabrudzeń, a także materiału, z którego jest wykonana kostka. Przykładowo, bruk granitowy wymaga innych preparatów, niż kostka betonowa.

Jeśli chcesz, by kostka na Twojej posesji była oczyszczona dokładnie, a zarazem bezpiecznie i bez ryzyka uszkodzeń, skontaktuj się z nami. Precyzyjnie dopasujemy metody czyszczenia kostki do stopnia i rodzaju zabrudzeń, a także materiału, z którego powstała.

Piaskowanie i uzupełnianie powstałych szczelin 

Podczas czyszczenia kostki brukowej metodą wysokociśnieniową, używany jest KARCHER HDS 1000 De o dużej wydajność tłoczenia wynoszącej nawet 900l/1h. Mogące powstać szczeliny, po skończonym czyszczeniu, są uzupełniane piaskiem.

Impregnacja kostki brukowej

Ostatnim etapem czyszczenia bruku jest jego odpowiednie zabezpieczenie przed zabrudzeniami czy ponownym wzrostem trawy i mchu. Umożliwiają to specjalistyczne preparaty do impregnacji, które dodatkowo zabezpieczają strukturę bruku i zwiększają jego trwałość.

Oferujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej na Śląsku, połączone z jej impregnacją – kompleksowo oczyścimy Twój bruk oraz zabezpieczymy go przez uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Czym pracujemy? 

W naszym parku maszyn posiadamy niezawodne maszyny z serii Professional KARCHER HDS 1000 De oraz KARCHER 6/14-4c. Niezależne wysokociśnieniowe urządzenia, zasilane spalinowo, umożliwiają czyszczenie kostki brukowej na dużych powierzchniach, bez dostępu do wody czy prądu. Nie musisz się o nic martwić – jesteśmy niezależni! Potrafimy pracować z” własnym zasilaniem” i wodą dostarczaną bezpośrednio z auta. Zlecenia tzw. trudne np. usuwanie graffiti, możemy realizować przy użyciu maszyn do czyszczenia suchym lodem tj. Cold Jet Aero 40FP oraz KARCHER IB 7/40 ADV lub metody hydropiaskowania.

Szukasz sprawdzonych sposobów jak wyczyścić kostkę brukową? Zapraszamy do lektury artykułu na naszym blogu.

Wyróżniamy się na tle konkurencji. Sprawdź nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.9
4,9 rating
4.9 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale91%
Bardzo dobrze9%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%