Ciśnieniowe mycie i czyszczenie kostki brukowej
Zmywanie zabrudzeń atmosferycznych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne mycie kostki brukowej

Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie mycia i czyszczenia kostki brukowej metodą wysokociśnieniową. Gwarantujemy 100% jakości naszych usług.

Mycie kostki

Skutecznie czyścimy zabrudzenia atmosferyczne z kostki brukowej. Metoda na ciepło lub na zimno w zależności od stopnia zabrudzenia.

Usuwanie plam

Chemiczne usuwanie plam z kostki brukowej, cegły, bruku i innych powierzchni. Impregnacja jako zabezpieczenie. Szybko i skutecznie.

Doczyszczanie

Specjalistyczne doczyszczanie zabrudzeń na terenie hal i magazynów. Hydrofobizacja fasad pionowych podatnych na działanie wody.

Dorota i Mieszko Kastelnik

Usługi specjalistyczne

Czyszczenie elewacji, odśnieżanie dachów i rynien, mycie powierzchni szklanych w obiektach przemysłowych, halach, magazynach.

Garaże podziemne

Gruntowne doczyszczanie dużych powierzchni garaży podziemnych oraz parkingów. Specjalistyczny sprzęt gwarancją wysokiej jakości świadczonej usługi.

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji budynków metodą wysokociśnieniową. Usuwanie trudnych zabrudzeń z tynków, cegieł, kamienia.

Czyszczenie kostki brukowej – woj. śląskie

Chcesz przywrócić blask kostce brukowej na podjeździe, tarasie, chodniku? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami – szybko i profesjonalnie oczyścimy kostkę brukową z zanieczyszczeń atmosferycznych, trawy, mchu, a także z plam oleju, resztek farb i innych zabrudzeń.

Mycie kostki brukowej – śląskie

Typowe zabrudzenia atmosferyczne, kurz, błoto, piasek czy osady wapienne z bruku bez trudu usunąć można z pomocą profesjonalnej myjki ciśnieniowej. Metoda ta ma szereg zalet:

  • jest szybka i skuteczna,
  • nie wymaga stosowania środków chemicznych – ciśnieniowe mycie kostki brukowej jest więc bezpieczne i ekologiczne,
  • umożliwia dokładne doczyszczenie szczelin pomiędzy kostkami.

Ciśnieniowe czyszczenie bruku wymaga jednak wprawy – nieuważne mycie może doprowadzić do wymycia piasku ze szczelin dylatacyjnych. Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy zadbają o dokładne i bezpieczne umycie Twojego brukowanego podjazdu czy tarasu, skontaktuj się z nami – wykonujemy ciśnieniowe czyszczenie kostki brukowej w Katowicach i na całym Śląsku. Indywidualnie dobieramy metodę mycia do stopnia zabrudzenia, działamy szybko i skutecznie.

Usuwanie plam z bruku

Tłuste plamy, resztki cementu czy farby, szpecące kostką brukową, wymagają kompleksowego działania. Samo mycie ciśnieniowe może być niewystarczające – jedynie specjalne preparaty skutecznie usuną plamy benzyny, olejów i smarów.

Środki do czyszczenia kostki brukowej należy dobrać do rodzaju zabrudzeń, a także materiału, z którego jest wykonana kostka. Przykładowo, bruk granitowy wymaga innych preparatów, niż kostka betonowa.

Jeśli chcesz, by kostka na Twojej posesji była oczyszczona dokładnie, a zarazem bezpiecznie i bez ryzyka uszkodzeń, skontaktuj się z nami. Precyzyjnie dopasujemy metody czyszczenia kostki do stopnia i rodzaju zabrudzeń, a także materiału, z którego powstała.

Impregnacja kostki brukowej

Ostatnim etapem czyszczenia bruku jest jego odpowiednie zabezpieczenie przed zabrudzeniami czy ponownym wzrostem trawy i mchu. Umożliwiają to specjalistyczne preparaty do impregnacji, które dodatkowo zabezpieczają strukturę bruku i zwiększają jego trwałość.

Oferujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej na Śląsku, połączone z jej impregnacją – kompleksowo oczyścimy Twój bruk oraz zabezpieczymy go przez uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi sprzątające możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%