Ciśnieniowe mycie i czyszczenie kostki brukowej
Zmywanie zabrudzeń atmosferycznych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne mycie kostki brukowej

Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie mycia i czyszczenia kostki brukowej metodą wysokociśnieniową. Gwarantujemy 100% jakości naszych usług.

Mycie kostki

Skutecznie czyścimy zabrudzenia atmosferyczne z kostki brukowej. Metoda na ciepło lub na zimno w zależności od stopnia zabrudzenia.

Usuwanie plam

Chemiczne usuwanie plam z kostki brukowej, cegły, bruku i innych powierzchni. Impregnacja jako zabezpieczenie. Szybko i skutecznie.

Doczyszczanie

Specjalistyczne doczyszczanie zabrudzeń na terenie hal i magazynów. Hydrofobizacja fasad pionowych podatnych na działanie wody.

Dorota i Mieszko Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Katowice

Oferujemy czyszczenie kostki brukowej na ternie Katowic oraz innych miast woj. Śląskiego. Jaka cena? Zima 2019/2020, promocja od 10 zł netto /m². Powyżej 1000m² zapraszamy do kontaktu, w celu indywidualnej wyceny. Przy stałej współpracy rabaty lojalnościowe. Oferujemy również usuwanie plam oleju, rozlanego na kostce brukowej. Dla firm proponujemy mycie elewacji szklanych w obiektach komercyjnych przy użyciu karbonowych tyczek o dł. 12m oraz wody zdemineralizowanej. Pracujemy szybko i skutecznie.

Maszynowe mycie podłóg

Gruntowne maszynowe doczyszczanie dużych powierzchni hal przemysłowych, garaży podziemnych, parkingów, obiektów komercyjnych. Specjalistyczny sprzęt np. szorowarka oscylacyjna ORBOT gwarancją wysokiej jakości świadczonej usługi. Maszynowe mycie podłóg i posadzek o szerokim spektrum działania.

Dodatkowo oferujemy usługi doczyszczania i konserwacji różnych powierzchni w zakładach przemysłowych i fabrykach.

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji budynków metodą wysokociśnieniową. Usuwanie trudnych zabrudzeń z elewacji, tynku, cegły, kamienia za pomocą suchego lodu, hydropiaskowania lub specjalistycznej chemii. Dobór najlepszej metody następuje po wykonaniu bezpłatnego testu.

Czyszczenie kostki brukowej – woj. śląskie

Chcesz przywrócić blask kostce brukowej na podjeździe, tarasie, chodniku? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami – szybko i profesjonalnie oczyścimy kostkę brukową z zanieczyszczeń atmosferycznych, trawy, mchu, a także z plam oleju, resztek farb i innych zabrudzeń.

Mycie kostki brukowej – śląskie

Typowe zabrudzenia atmosferyczne, kurz, błoto, piasek czy osady wapienne z bruku bez trudu usunąć można z pomocą profesjonalnej myjki ciśnieniowej. Metoda ta ma szereg zalet:

  • jest szybka i skuteczna,
  • nie wymaga stosowania środków chemicznych – ciśnieniowe mycie kostki brukowej jest więc bezpieczne i ekologiczne,
  • umożliwia dokładne doczyszczenie szczelin pomiędzy kostkami.

Ciśnieniowe czyszczenie bruku wymaga jednak wprawy – nieuważne mycie może doprowadzić do wymycia piasku ze szczelin dylatacyjnych. Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy zadbają o dokładne i bezpieczne umycie Twojego brukowanego podjazdu czy tarasu, skontaktuj się z nami – wykonujemy ciśnieniowe czyszczenie kostki brukowej w Katowicach i na całym Śląsku. Indywidualnie dobieramy metodę mycia do stopnia zabrudzenia, działamy szybko i skutecznie.

Usuwanie plam z bruku

Tłuste plamy, resztki cementu czy farby, szpecące kostką brukową, wymagają kompleksowego działania. Samo mycie ciśnieniowe może być niewystarczające – jedynie specjalne preparaty skutecznie usuną plamy benzyny, olejów i smarów.

Środki do czyszczenia kostki brukowej należy dobrać do rodzaju zabrudzeń, a także materiału, z którego jest wykonana kostka. Przykładowo, bruk granitowy wymaga innych preparatów, niż kostka betonowa.

Jeśli chcesz, by kostka na Twojej posesji była oczyszczona dokładnie, a zarazem bezpiecznie i bez ryzyka uszkodzeń, skontaktuj się z nami. Precyzyjnie dopasujemy metody czyszczenia kostki do stopnia i rodzaju zabrudzeń, a także materiału, z którego powstała.

Piaskowanie i uzupełnianie powstałych szczelin 

Podczas czyszczenia kostki brukowej metodą wysokociśnieniową, używany jest KARCHER HDS 1000 De o dużej wydajność tłoczenia wynoszącej nawet 900l/1h. Mogące powstać szczeliny, po skończonym czyszczeniu, są uzupełniane piaskiem.

Impregnacja kostki brukowej

Ostatnim etapem czyszczenia bruku jest jego odpowiednie zabezpieczenie przed zabrudzeniami czy ponownym wzrostem trawy i mchu. Umożliwiają to specjalistyczne preparaty do impregnacji, które dodatkowo zabezpieczają strukturę bruku i zwiększają jego trwałość.

Oferujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej na Śląsku, połączone z jej impregnacją – kompleksowo oczyścimy Twój bruk oraz zabezpieczymy go przez uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Czym pracujemy? 

W naszym parku maszyn posiadamy niezawodne maszyny z serii Professional KARCHER HDS 1000 De oraz KARCHER 6/14-4c. Niezależne wysokociśnieniowe urządzenia, zasilane spalinowo, umożliwiają czyszczenie kostki brukowej na dużych powierzchniach, bez dostępu do wody czy prądu. Nie musisz się o nic martwić – jesteśmy niezależni! Potrafimy pracować z” własnym zasilaniem” i wodą dostarczaną bezpośrednio z auta. Zlecenia tzw. trudne np. usuwanie graffiti, możemy realizować przy użyciu maszyn do czyszczenia suchym lodem tj. Cold Jet Aero 40FP oraz KARCHER IB 7/40 ADV lub metody hydropiaskowania.

Wyróżniamy się na tle konkurencji. Sprawdź nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi sprzątające możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 10)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%