Czyszczenie kostki brukowej Zabrze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Zabrze. Dlaczego warto zamówić myci bruku od profesjonalnej firmy?

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Zabrze woj. śląskie od firmy Kastelnik jest świadczeniem, na które decyduje się coraz więcej osób potrzebujących odświeżenia swojej kostki brukowej. To wygodna forma, ponieważ ni musimy posiadać profesjonalnego sprzętu oraz środków chemicznych.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Profesjonaliści podczas mycia kostki brukowej swoją prace zaczynają od:

 • indywidualnej wyceny dla każdego klienta;
 • przygotowania dedykowanego sprzętu;
 • uprzątnięcia terenu z niepotrzebnych rzeczy;
 • przywiezienia specjalistycznych kontenerów na odpady.

Mycie kostki brukowej Zabrze realizowane jest w takich rejonach tego miasta jak m.in.: Helenka i Zaborze oraz Os.Janek, a także Wymysłów Piosek.

Mycie kostki brukowej z plam

Zdjęcie: tłuste plamy po oleju silnikowym na bruku © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Zabrze- jak zamówić?

By móc skorzystać z usługi, jaką jest czyszczenie kostki brukowej w Zabrzu, należy skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą. Ważne jest, aby posiadała nie tylko doświadczenie w usuwaniu brudu z bruku, ale i również dedykowane zaopatrzenie w postaci sprzętu typu myjki ciśnieniowe, a także biodegradowalne środki chemiczne np. do zmywania tłustych plam oleju, czy smaru. Do przedsiębiorstwa Kastelnik można się dodzwonić od poniedziałku do soboty do godziny 21:00. Tak również specjaliści tej firmy, którzy m.in. impregnują kostkę brukową, pracują.

Mycie kostki brukowej Zabrze

Profesjonalne mycie elewacji

Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami, dzięki którymi profesjonalne mycie elewacji brzydkie plamy zostają usunięte w szybkim czasie. Usługę czyszczenia fasady wykonuje się wraz z realizacją mycie dachów. Do tego zabiegu używa się myjki o niskim ciśnieniu wody, dzięki czemu nie zostaje naruszona jej powierzchnia. Skuteczne czyszczenie elewacji świadczone jest także z zastosowaniem łagodnych chemikaliów. Z fasady usuwane są glony, mech i różnego rodzaju zabrudzenia atmosferyczne. Czyszczenie elewacji to zlecenie dedykowane także dla osób, które właśnie zakończyły prace remontowe dachu, czy systemu orynnowania.

Szczeliny między brukiem

Zdjęcie: puste szczeliny między brukiem przed zabiegiem piaskowania © 2023 Kastelnik

Jak przebiega proces czyszczenia kostki brukowej Zabrze?

Czynności, które mają na celu zlikwidowanie brudu, są częścią czyszczenia kostki brukowej w Zabrzu. Zabrudzenia te łatwo usunąć za pomocą myjki wysokociśnieniowej z wodą o wysokiej temperaturze 100 stopni Celsjusza. Po wyczyszczeniu bruku za pomocą myjek i profesjonalnej chemii warto zastosować usługę impregnacja kostki brukowej. Przeznaczony do tego jest specjalny środek. Po nałożeniu go i upływie dwóch godzin kostka nabywa właściwości ochronne. Powierzchnia bruku wówczas jest chroniona przez dłuższy czas.

Usługi na mycie kostki brukowej od firmy Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Zabrze;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie elewacji czystą wodą o niskim ciśnieniu;
 • czyszczenie kostki granitowej;
 • usuwanie mchu z betonu;
 • usuwanie oleju z nawierzchni;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • zmywanie graffiti;
 • prace porządkowe na podwórku;
 • mycie kostki brukowej pod ciśnieniem z zabrudzeń atmosferycznych;
 • ochrona bruku przed solą;
 • czyszczenie kostki bez względu na jej kolor.

Ile kosztuje mycie kostki brukowej z mchem

Kostka brukowa- zaufaj profesjonalistom Kastelnika!

Chcesz zadbać o swoją kostkę brukową po sezonie zimowym? Dobrze trafiłeś. Jesteśmy na rynku profesjonalnego mycia bruku od dekady, dzięki czemu można nam zaufać. Oferujemy nie tylko mycie, ale i impregnację kostki brukowej. Pod naszym numerem telefonu można uzyskać wszystkie szczegółowe informacje na temat specjalistycznego czyszczenia bruku. Czekamy na telefony!

Śląska firma sprzątająca ogrody

Jak pracuje firma sprzątająca ogrody na Śląsku?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Głównym zadaniem techników z przedsiębiorstwa Kastelnik jest wyeliminowanie wszelkich zabrudzeń i porostów z kostki brukowej z okolic naszego domostwa, czy też parkingu firmy. Do realizacji tych zadań powinna być stosowana wyłącznie atestowana chemia.

FAQ powiat Zabrze

Ile kosztuje czyszczenie kostki brukowej?

Cena kostki brukowej różni się w każdej firmie. Oczywiście jest ona też uzależniona od tego, jaki obszar jest do mycia, a także od tego, co konkretnie jest do wykonania. Czasami trzeba użyć mocniejszych środków do zmycia tłustych plam, a czasami wystarczy tylko mycie wysokociśnieniowe. Koszt mycia kostki brukowej zaczyna się w granicach 12 złotych netto za m2.

Jak zmyć plamę po oleju silnikowym z bruku?

Zmycie plamy po oleju silnikowym z bruku nie jest łatwe. Potrzebne do tego są specjalistyczne środki chemiczne. Domowe sposoby, w których używa się ocet lub sodę, tutaj zawodzą. Dedykowana chemia nie tylko rozpuszcza tłuste plamy, ale i jest łagodna dla samej powierzchni kostki brukowej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%