Czyszczenie kostki brukowej Tychy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Tychy. Czym myjemy kostkę brukową?

Brudny bruk po zimie jest problemem osób, które posiadają swoje podwórko. Czyszczenie kostki brukowej Tychy woj. śląskie to usługa firmy Kastelnik, która dedykowana jest dla klientów obarczonych obowiązkiem sprzątania przestrzeni wokół budynków mieszkalnych lub firm.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie mycia kostki zamawiają także zarządcy bloków lub właściciele stacji benzynowych bądź dyrektorzy różnych instytucji. Do pracy przy usuwaniu zacieków z bruku niezbędne mogą okazać się m.in.:

 • myjki o wysokim ciśnieniu wody;
 • szczotki do szorowania;
 • profesjonalne środki chemiczne;
 • pojemniki na niepotrzebne przedmioty.

Sprzątanie podjazdu to zadanie dla specjalistycznych przedsiębiorstw, które znają zasady BHP podczas tego typu pracy, dlatego zakład Kastelnik stawia na regularne szkolenia swoich pracowników. Warto wspomnieć, że usuwanie plam z bruku przez rodzinną agencję sprzątającą Kastelnik świadczone jest w takich dzielnicach Tych jak m.in.: Wartogłowiec, Koźlina lub Glinka. Udzielamy również porad eksperta, np. czym należy czyścić kostkę brukową szeroko opisaliśmy to zagadnienie w artykule na blogu Kastelnik.

Kostka brukowa w przydomowym ogródku

Zdjęcie: chodnik brukowy obok skalniaka © 2022 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Tychy- ile kosztuje?

Wyliczenie kosztów związanych ze świadczeniem czyszczenia kostki brukowej w Tychach technicy firmy Kastelnik wykonują indywidualnie dla każdego klienta. Na wycenę najlepiej podjechać na miejsce pracy, lecz gdy mamy do czynienia z klasycznym przypadkiem zabrudzonej kostki kurzem, błotem czy olejem, wystarczy podać tylko metraż terenu i rodzaj podłoża. Wówczas specjaliści będą w stanie w ciągu 20 minut podać przybliżony koszt czyszczenia kostki. Cena za 1 m2 rozpoczyna się już od 12 zł/m2.

Mycie kostki brukowej Tychy

Mycie kostki brukowej- usuwanie plam oleju

Podczas mycia kostki brukowej wykonuje się usuwanie plam oleju silnikowego z bruku. Wspomnieć w tym momencie trzeba teraz o tym, że wycieki z silnika samochodowego są jednymi z najcięższych zabrudzeń. Kostka brukowa na, której zgromadzone są silne zabrudzenia, jest możliwa do wyczyszczenia za pomocą myjki ciśnieniowej. Wysokie ciśnienie wody sprawia, że błoto i glony zostają w szybkim czasie usunięte. Temperatura wody podczas czyszczenia wysokociśnieniowego wynosi 100 stopni Celsjusza.

Czysty bruk

Zdjęcie: wyczyszczony bruk © 2022 Kastelnik

Impregnacja kostki brukowej

Sprawdzonym sposobem na impregnacje kostki brukowej jest użycie profesjonalnych preparatów. Zaraz po świadczeniu mycie kostki brukowej warto pomyśleć o jej ochronę. Ochrona bruku przed czynnikami atmosferycznymi, chwastami lub plamami olejów wykonywana jest przez firmę Kastelnik od dekady. Zabieg impregnacji kostki brukowej trwa około dwóch godzin, a jego właściwości ochronne działają ok. dwóch lat. Przy okazji impregnacji realizacje się także taki zabieg jak np. mycie elewacji.

Usługi na usuwanie zabrudzeń z bruku od przedsiębiorstwa Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Tychy;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie elewacji budynków;
 • czyszczenie kostek brukowych z mchu;
 • czyszczenie suchym lodem ścian garażu;
 • czyszczenie rynien;
 • proces mycia kostki brukowej z tłustych plam oleju;
 • czyszczenie elewacji;
 • mycie kostki brukowej Tychy;
 • usuwanie graffiti;
 • profesjonalne mycie chodników;
 • doczyszczanie podjazdów;
 • usuwanie glonów z fasady budynków.

Czyszczenie płyt chodnikowych na podwórku

Kastelnik Tychy – czyścimy kostkę brukową zawodowo!

Czyszczenie kostki brukowej w Tychach praktykowane jest przez zakład sprzątający Kastelnik za pomocą myjki ciśnieniowej. Bogate doświadczenie jego techników zdobytego na terenie całego śląska w czyszczeniu betonu i posadzek pozwala na świadczenie usług wysokiej jakości. Jeśli szukasz firmy, której możesz zaufać w kwestii prac porządkowych wkoło domu, zadzwoń do nas! Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do soboty do godziny 21:00. Czekamy na telefony!

Sprzątanie bruków Śląskie

Śląska firma oferująca usługi czyszczenia kostki brukowej

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Do czyszczenia kostki brukowej warto zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą. Mycie bruku z zabrudzeń po sezonie zimowym, dzięki specjalistycznemu sprzętowi i środkom chemicznym jest skuteczne.

FAQ województwo śląskie

Jak dbać o wygląd kostki brukowej?

Materiał, jakim jest kostka brukowa, niezwykle często jest wykorzystywany w celu utwardzenia gruntu na naszych podwórkach i warto o niego dbać. Do codziennej pielęgnacji bruku wystarczy wąż ogrodowy i miotła. Jednakże co jakiś czas warto umyć kostkę dogłębniej za pomocą myjki ciśnieniowej i specjalistycznych środków chemicznych.

Jak myć elewacje?

Do mycia elewacji warto zabrać się na poważnie, czyli za pomocą profesjonalnego wyposażenia. Jeśli posiadamy myjkę ciśnieniową, to można ją użyć, ale tylko wtedy, gdy ma ona niskie ciśnienie wody. Użycie wysokiego ciśnienia wody do fasady domu może grozić jej zniszczeniem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%