Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec. Co wykonuje się podczas realizacji mycia bruku?

Gruntowne czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec woj. śląskie jest odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z problemem brudnego bruku po sezonie zimowym, ale także takich, które chcą o niego po prostu zadbać.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Do zadań firmy  myjącej kostkę należy m.in.:

 • impregnowanie bruku za pomocą dedykowanych preparatów;
 • piaskowanie kostki brukowej;
 • likwidowanie tłustych plam z chodników betonowych;
 • mycie kostki brukowej Sosnowiec.

Przedsiębiorstwo Kastelnik świadczące usługi takie jak: mycie elewacji budynków mieszkalnych na terenie województwa śląskiego działa od dekady. Do swojej pracy stosuje sprawdzoną metodę mycia wysokociśnieniowego z użyciem temperatury 100 stopni Celsjusza oraz skutecznego środka chemicznego. Firma świadczy swoje usługi zarówno w centrum Sosnowca, jak i takich jego dzielnicach jak: Pogoń, Niwka, Milowice i Sielec i inne.

Mycie kostki po zimie

Jak myć kostkę brukową po zimie?

Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec- kiedy zamówić?

Niewątpliwie najlepszym czasem na zamówienie usługi czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu jest zakończony sezon zimowy. Usuwanie zabrudzeń atmosferycznych, zacieków po soli, czy porostów z bruku to wyzwanie, które najlepiej zlecić profesjonalistom z firmy sprzątającej. Technicy Grupy Kastelnik do tego typu zleceń stosują myjkę wysokociśnieniową, a także preparaty chemiczne z atestami. Sytuacją, w której również wiele osób powierza prace w ręce specjalistów, jest pojawienie się na betonowym bruku tłustym plam. Zanieczyszczenie po oleju silnikowym to zadanie, które udaje się wykonać, dzięki sprawdzonym środkom chemicznym. 

Mycie kostki brukowej w Sosnowcu

Domowe sposoby na mycie kostki brukowej

Brud pozostający na bruku po sezonie zimowym to problem, z jakim mierzą się m.in. właściciele domów jednorodzinnych. Wówczas wiele osób wykorzystuje domowe sposoby na mycie kostki brukowej. Przede wszystkim to tradycyjne czyszczenie za pomocą miotły i szczotki z wodą. Niektórzy do mycia stosują także ocet, który mieszają w odpowiednich proporcjach z wodą. Jeśli chcemy mieć pewność, że wszystkie zabrudzenia z kostki zostaną zlikwidowane, warto zamówić usuwanie plam z bruku od profesjonalnej firmy sprzątającej.

Usuwanie plam z bruku

Jak usunąć plamy z bruku?

Impregnacja bruku i usuwanie plam oleju

Zaraz po umyciu kostki brukowej zaleca się skorzystanie z usługi: impregnacja kostki brukowej. Realizacja ta wskazana jest po to, by chronić bruk przed opadami atmosferycznymi, czy plamami. Zabieg ten wykonuje się za pomocą sprawdzonych środków. Środki te zabezpieczają kostkę brukową poprzez powstanie specjalnej powłoki na jej powierzchni. Impregnacja kostki brukowej przez firmę Kastelnik świadczona jest już od 10 zł/m2.

Usługi czyszczenia przedsiębiorstwa Kastelnik – kostka brukowa:

 • czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec;
 • mycie okien na wysokości;
 • utylizacja liści po pracach porządkowych w ogrodzie;
 • usuwanie plam po oleju silnikowym z podjazdu;
 • sprzątanie garażu;
 • usuwanie graffiti z murów;
 • mycie bruku z zacieków po soli;
 • usuwanie trawy z chodników podczas czyszczenia kostki brukowej;
 • czyszczenie elewacji z glonów;
 • usuwanie mchu z kostki brukowej;
 • ochrona bruku przed zniszczeniem;
 • przygotowywanie kostki z granitu do sezonu letniego;
 • grabienie liści.

Ile kosztuje mycie kostki brukowej w Sosnowcu

Zamów czyszczenie elewacji w Sosnowcu od firmy Kastelnik!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z firmą Kastelnik, która w ramach mycia kostki brukowej w Sosnowcu świadczy czyszczenie elewacji. Do tego typu pracy stosuje się myjki niskociśnieniowe, które skutecznie działają na zabrudzone fasady. Poza elewacją istnieje możliwość mycia dachu oraz rynien. Zamówić tę usługę, można dzwoniąc na infolinię, która jest czynna od poniedziałku do soboty do godziny 21. Czekamy na telefony!

Specjalistyczne sprzątanie Śląskie

Jak wygląda specjalistyczne sprzątanie na Śląsku?

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Nurtujące pytania na temat usługi mycia kostki brukowej można zadawać, dzwoniąc na infolinię firmy sprzątającej. Jednak warto się także zapoznać z poniższymi odpowiedziami.

FAQ powiat Sosnowiec

Jaki jest koszt czyszczenia betonowej kostki?

Chcąc odpowiedzieć na pytanie dotyczące kosztu czyszczenia betonowej kostki, trzeba wziąć pod uwagę, jaki obszar bruku będzie myty. Należy także oszacować ile silnych zabrudzeń, konieczne będzie usunąć. Cena mycia kostki zaczyna się od 12 zł/m2.

Jak usunąć plamę po oleju silnikowym?

Zdecydowanie jednym z cięższych zadań podczas mycia bruku jest usuwanie plam po oleju silnikowym. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu specjalistycznej chemii. Ważne by była ona bezpieczna dla środowiska naturalnego.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%