Czyszczenie kostki brukowej Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Śląskie. Co używa się przy myciu kostki brukowej?

Specjalistyczna firma świadcząca profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Śląskie to niezwykle ważne zadanie. Wydawać by się mogło, że wystarczy posiadać tylko marketową chemie. Nic bardziej mylnego, gdy nie wiemy, jak dokładnie jej używać możemy uszkodzić jej strukturę.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Do zadań ekipy sprzątającej okolice wokół domu należy m.in.:

 • mycie bruku z powstałych zabrudzeń;
 • czyszczenie fasady budynku z glonów;
 • utylizacja zgrabionych wcześniej liści;
 • impregnacja kostki z bruku.

Działalność przedsiębiorstwa Kastelnik sięga 10 lat w tył, dzięki czemu jego pracownicy idealnie odnajdują się w zmywaniu skomplikowanych plam, typu olej silnikowy. Mycie kostki brukowej realizuje w takich miastach Śląska jak np.: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie, Świętochłowice.

Mycie kostki brukowej z plam

Zdjęcie: chodnik z kostki brukowej do czyszczenia © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Śląskie – ile kosztuje?

Aby skorzystać z usługi tj. czyszczenie kostki brukowej na terenie Śląska, wystarczy skontaktować się telefonicznie z profesjonalnym zespołem firmy Kastelnik. Często pojawiają się wątpliwości, czy takie usługi są dostępne w ramach domowego budżetu. Chcemy jednak zapewnić, że nasze ceny są atrakcyjne i przystępne dla każdego. Cena za czyszczenie kostki brukowej waha się od 14 zł/m2 do 16 zł/m2. Warto podkreślić, że dokładna wycena jest przygotowywana dla każdego klienta na indywidualnej podstawie, a cały proces wyceny zajmuje zaledwie 20 minut.

Mycie kostki brukowej Śląskie

Jak umyć kostkę brukową?

Kończący się sezon zimowy to czas, w którym technicy z firmy Kastelnik mają najwięcej pracy. Wówczas zadajemy sobie pytanie, jak myć kostkę brukową. Niestety nie każdy z nas posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie, czy sprzęt, by wykonać efektywne czyszczenie bruku.

Do niezbędnego ekwipunku należą specjalistyczne środki chemiczne, dzięki którym bezpiecznie usuniemy trudne do zmycia plamy, czy zaimpregnujemy umyty wcześniej bruk. Dobierać je należy indywidualnie do rodzaju powierzchni, na którą działamy. Istotnym elementem wyposażenia jest także myjka wysokociśnieniowa na gorącą wodę z temperaturą 100 stopni Celsjusza.

Brud na kostce

Jak zmyć brud z kostki brukowej?

Domowe sposoby na czyszczenie kostki brukowej – woj. śląskie

Ocet i soda to produkty, które posiadamy w swojej kuchni. Jednak mają one zastosowanie nie tylko tam. Mieszanie octu, czy sody w odpowiednich proporcjach to domowe sposoby na czyszczenie kostki bukowej. Mogą być one jednak niezadowalające w przypadku wystąpienia takich konsekwencji codziennego używania bruku, jak różnego rodzaju plam. Jedną z najtrudniejszych jest tutaj plama po oleju silnikowym.

Do jej zmycia może nie wystarczyć tylko mycie wysokociśnieniowe. Dedykowane preparaty posiadające atesty są w tym przypadku niezbędne. Istotna jest także umiejętność ich stosowania, dlatego powinny ich używać wyłącznie osoby przeszkolone.

Usługi firmy Kastelnik na mycie elewacji szklanych:

 • czyszczenie kostki brukowej Śląskie;
 • specjalistyczne mycie kostki z granitu;
 • impregnacja bruku w cenie od 14 zł/m2;
 • czyszczenie chodników z trawy;
 • mycie elewacji z glonów po zimie;
 • przygotowywanie podwórka do swobodnego użytku;
 • porządkowanie garażów i piwnic;
 • mycie wysokociśnieniowe fasad budynków;
 • zabezpieczanie kostki brukowej środkami chemicznymi;
 • grabienie liści w ogrodzie i działce;
 • utylizacja niepotrzebnych staroci;
 • mycie okien na wysokości.

Jak odnowić kostkę brukową

Zamów usługę impregnacja kostki brukowej!

Zaufaj specjalistom z przedsiębiorstwa Kastelnik, którzy umyją Twoją elewacje ze wszystkich zabrudzeń! Wszystko to w ramach dogłębnego czyszczenia kostki brukowej na Śląsku. Technicy Kastelnika to zespół wyszkolonych specjalistów, którzy posiadają szerokie doświadczenie z usuwania mchu i glonów z betonowych chodników. Mycie bruku z impregnacją można zamówić już teraz, dzwoniąc na infolinię czynną od poniedziałku do soboty do godziny 21. Czekamy na telefony!

Sprzątanie bruków Śląskie

Jak sprzątać bruk w woj. śląskim?

 

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Usuwanie zanieczyszczeń z bruku to część usługi mycia kostki brukowej. W ramach wykonywanych prac stosuje się także impregnację, czy też mycie wysokociśnieniowe. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami.

FAQ Śląsk

Dla kogo jest mycie kostki brukowej?

Mycie kostki brukowej to ukłon do wszystkich osób, które potrzebują zadbać o swój teren wokół domu. Profesjonalne mycie kostki brukowej od firmy  zapewnia estetyczny wygląd podjazdu i gwarancje długo utrzymanego efektu.

Czym zmyć plamy z bruku?

Domowe sposoby zmywania tłustym plam z bruku zazwyczaj są mało skuteczne. Zadowalający efekt daje użycie skutecznej i bezpiecznej chemii, która posiada niezbędne atesty.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%