Czyszczenie kostki brukowej Ruda Śląska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Ruda Śląska. Dla kogo jest usługa mycia bruku?

Czyszczenie kostki brukowej Ruda Śląska woj. śląskie od firmy Kastelnik to usługa, z której korzystają osoby chcące wysprzątać swoje podwórko przed sezonem letnim.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Zabieg mycia bruku jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które:

 • nie posiadają myjki ciśnieniowej;
 • borykają się z ciężkimi plamami, których nie potrafią usunąć;
 • nie wiedzą, jak bezpiecznie używać profesjonalnej chemii;
 • nie mają czasu na czyszczenie bruku.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Mycia kostki brukowej w Rudzie Śląskiej dokonuje się poprzez czyszczenie wysokociśnieniowe, które wykorzystuje technologię hydrodynamiki. Woda o wysokim ciśnieniu i o wysokiej temperaturze- sięgającej 100 stopni Celsjusza bardzo dobrze radzi sobie z zabrudzeniami na brukowych chodnikach. Przedsiębiorstwo Kastelnik usuwanie brudu z kostki brukowej świadczy w takich rejonach Rudy Śląskiej jak m.in.: Stara Kuźnia, Radoszowy, Chebzie i Nowy Wirek.

Mycie kostki brukowej z piaskowaniem

Zdjęcie: kostka brukowa po piaskowaniu © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Ruda Śląska- ile kosztuje?

Opłata, jaką musimy uiścić, aby móc skorzystać ze zlecenia czyszczenie kostki brukowej w Rudzie Śląskiej jest zależna od tego, jaki obszar jest do mycia i jakie konkretnie czynności zostaną przeprowadzone. Możemy na przykład mieć do usunięcia tłuste plamy z bruku, które wymagają dodatkowych działań poza standardowym myciem. Trzeba bowiem wtedy zastosować dedykowane środki chemiczne do zmywania oleistych plam. Koszt czyszczenia kostki brukowej opiewa między 14 złotych netto za metr kwadratowy, a 16 złotych netto za metr kwadratowy.

Mycie kostki brukowej Ruda Śląska

Profesjonalne mycie elewacji w Rudzie Śląskiej

Do profesjonalnego mycia elewacji w Rudzie Śląskiej trzeba posiadać myjki niskociśnieniowe. Myjąc urządzeniem wysokociśnieniowym np. hydroforowym, można dodać także specjalnie do tego stworzoną chemię. Wybierając preparaty do czyszczenia fasad, warto przyjrzeć się ich składowi, aby nie był on toksyczny dla ludzi i środowiska.

Pracownicy firmy Kastelnik czyszczą fasadę za pomocą myjki z niskim ciśnieniem wody wraz z łagodnymi środkami chemicznymi, by chronić strukturę elewacji. Działania usuwające zabrudzenia atmosferyczne z elewacji najlepiej realizować w ciepłych miesiącach roku, gdy temperatura powietrza pozwala na szybkie schnięcie warstw izolacyjnych budynku.

Chodnik brukowy do czyszczenia

Zdjęcie: brudny chodnik brukowy w ogrodzie © 2023 Kastelnik

Co po myciu kostki brukowej?

Po myciu kostki brukowej najlepiej pomyśleć o jej ochronie przed potencjalnymi zabrudzeniami. Impregnacja kostki brukowej wykonywana jest zaraz po zmywaniu brudu z kostki. Zabieg ochronny bruku polega na położeniu specjalnego środka impregnującego, który schnie około 2 godzin. Impregnacja kostki chroni ją m.in. przed: uszkodzeniami, brudem, solą i czynnikami atmosferycznymi.

Jeśli chcemy, by impregnowanie było zrobione w skuteczny sposób, czyli chroniący bruk przed zabrudzeniami, najlepiej zatrudnić do tego profesjonalną ekipę.

Usługi z zakresu kostki brukowej firmy Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Ruda Śląska;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • niskociśnieniowe mycie elewacji;
 • mycie kostki brukowej sprzętem z opcją podgrzewania wody;
 • usuwanie graffiti;
 • czyszczenie bruku z osadów;
 • usuwanie zabrudzenia po smarze;
 • czyszczenie kostki brukowej z oleju w szybkim czasie;
 • piaskowanie bruku;
 • czyszczenie betonu;
 • usuwani zabrudzeń z elewacji
 • czyszczenie klinkieru;
 • utylizacja odpadów po myciu kostki.

Usuwanie chwastów z kostki brukowej skrobakami

Zmyj olej silnikowy z bruku z firmą Kastelnik!

Gdy zauważysz olej silnikowy na swoim bruku- nie martw się! Czyszczenie kostki brukowej Ruda Śląska od firmy Kastelnik zawiera także usuwanie plam po oleju silnikowym! Zmywanie wycieków praktykuje się za pomocą sprawdzonych środków chemicznych i urządzeń ciśnieniowych z gorącą wodą. Natomiast, przy usuwaniu mchu z kostki brukowej, warto pamiętać, by zaraz po tym, nałożyć warstwę impregnują. Usługę mycia bruku można zamówić, kontaktując się telefonicznie. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do soboty do godziny 21:00. Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalne usługi sprzątające Śląskie

Jak wyglądają profesjonalne usługi sprzątające na Śląsku?

 

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Myjąc kostkę brukową, należy pamiętać o przestrzeganiu zasad BHP. Odpowiednie używanie sprzętu oraz stosowanie preparatów według instrukcji obsługi od producenta, to podstawa podczas czyszczenia bruku.

FAQ Śląskie

Jaki rodzaj mycia nadaje się do czyszczenia kostki brukowej?

Do czyszczenia kostki brukowej najlepiej nadaje się myjka wysokociśnieniowa. Tego rodzaju maszyna to gwarancja ekologicznego mycia bruku. Dzięki czyszczeniu hydrodynamicznemu kostki brukowej jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Czy warto impregnować bruk?

Jeśli chcemy chronić nasz bruk przed codzienną eksploatacją, warto go zaimpregnować. Do ochrony kostki brukowej zostały stworzone profesjonalne preparaty, których używają specjalistyczne firmy sprzątające. Warto impregnację kostki powierzyć profesjonalistom, którzy wykonują ją od lat.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%