Czyszczenie kostki brukowej Oświęcim

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Oświęcim. Zasady mycia bruku z odpowiednimi czynnościami

W województwie małopolskim przedsiębiorstwo Kastelnik zobowiązuje się do świadczenia usługi czyszczenie kostki brukowej Oświęcim woj. małopolskie. Firma ta ma dziesięcioletnie doświadczenie, które poparte jest nie tylko licznymi szkoleniami, ale i także wieloma czystymi podjazdami. Mycie kostki to m.in.:

 • zbieranie niepotrzebnych śmieci;
 • zbieranie liści;
 • wycinanie niepotrzebnych chwastów;
 • eliminowanie ciężkich plam.

Zmywanie osadów atmosferycznych powstałych w sezonie jesienno-zimowym jest czynnością, którą wykonuje się podczas mycia bruku na terenie miasta Oświęcim. Technicy Kastelnika działają w tej kwestii w takich dzielnicach tej aglomeracji jak np.: Stare Stawy, Zasole i Osiedle Chemików.

Mycie kostki brukowej na tarasie

Zdjęcie: kostka brukowa po czyszczeniu © 2022 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Oświęcim- na czym polega?

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej w Oświęcimiu polega na zorganizowanym usuwaniu wszelakich zabrudzeń. Ekipa sprzątająca przestrzeń wokół domu przed każdym zleceniem najpierw przygotowuje w siedzibie firmy potrzebne przyrządy i preparaty. Następnie jedzie na miejsce wskazane przez klienta i zabiera się za sprzątanie. Podstawą jest tutaj zlikwidowanie z przestrzeni wokół domu wszystkich niepotrzebnych elementów. Potem kostka brukowa myta jest za pomocą techniki wysokiego ciśnienia z wodą o temperaturze 100 stopni Celsjusza. Na końcu przechodzi się do zmywania ciężkich plam i do impregnacji bruku, a także piaskowania.

Mycie kostki brukowej Oświęcim

Domowe sposoby na mycie kostki brukowej

Mówi się, że domowe sposoby sprzątania są najlepsze, jednak, czy na pewno zawsze skuteczne? Mycie z użyciem octu, czy sody to najpopularniejsze techniki domowego czyszczenia kostki brukowej. O ile sprawdzają się przy lekkim zabrudzeniu,  o zmyciu tłustej plamy można pomarzyć. Dedykowane do tego są środki chemiczne, posiadające odpowiedni skład. Powinny być także nietoksyczne, by nie zagrażać pracującym ludziom i środowisku żywemu.

Chodnik ułożony z bruku

Jak wygląda chodnik brukowy?

Proces czyszczenia kostki brukowej Oświęcim

Mycie kostki niezależnie od tego, z czego jest, wykonana wymaga użycia środków chemicznych, które są bezpieczne. Technologia, która wykorzystuje gorącą wodę, czyli mycie ciśnieniowe to idealne rozwiązanie dla firm świadczących usługi czyszczenia bruków. Eksperci czystości Kastelnik działają na rynku profesjonalnego sprzątania od 10 lat.

Usługi na mycie elewacji budynków od Kastelnika:

 • czyszczenie kostki brukowej Kastelnik Oświęcim;
 • czyszczenie dachów budynków;
 • usuwanie mchu z chodników;
 • mycie fasad hal przemysłowych;
 • ochrona bruku przed warunkami atmosferycznymi;
 • zmywanie plam eksploatacyjnych;
 • mycie kostki z betonu;
 • czyszczenie elewacji po pracach budowlanych;
 • doczyszczanie powierzchni z ciężkich zabrudzeń;
 • pozbywanie się rdzy;
 • zmywanie farby z chodników;
 • impregnacja kostki po lecie;
 • utylizacja odpadów.

Ile kosztuje mycie kostki brukowej z impregnacją

Skorzystaj z profesjonalnej impregnacji bruku od firmy Kastelnik!

Do zadań techników Kastelnika podczas zlecenia czyszczenie kostki brukowej w Oświęcimiu należy m.in. impregnacja bruku. Koszt tej realizacji opiewa między 10 zł netto za m2 a 12 zł netto za m2. Natomiast ostateczną cenę można poznać podczas indywidualnej wyceny, która trwa około dwudziestu minut. Skontaktuj się z nami, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Specjalistyczne sprzątanie Małopolskie

Specjalistyczne usługi sprzątające w Małopolsce

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Bezpieczne dla środowiska chemikalia używane są podczas zmywania brudu z kostki brukowej. W trakcie usług zmywania oleju z bruku niezbędne jest zachowanie zasad BHP.

FAQ powiat oświęcimski

Jak zamówić czyszczenie kostki brukowej?

Czyszczenie kostki brukowej najlepiej zamówić dzwoniąc na infolinie profesjonalnej firmy sprzątającej. W kategorii specjalistycznych zleceń najlepiej zaufać sprawdzonym podmiotom, które wykonują indywidualną wycenę w przeciągu kilkunastu minut.

Jak oczyścić powierzchnię kostki z porostów?

Do oczyszczania powierzchni kostki z porostów stosowane są zazwyczaj dedykowane skrobaczki oraz myjki ciśnieniowe. Dogłębne mycie powierzchni z mchu, czy glonów jest realizowane przez techników profesjonalnych firm w szybkim czasie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%