Czyszczenie kostki brukowej Opolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej woj. opolskie. Mycie bruku z ciężkich plam i porostów

Przedsiębiorstwo Kastelnik na terenie całego województwa opolskiego oferuje profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Opolskie. Atestowana chemia, czy też profesjonalny sprzęt sprawiają, że jakość naszych usług na mycie bruku jest wysoka.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Rodzinna firma Kastelnik zapewnia dogłębne mycie kostki z ciężkich plam, czy też porostów. Do innych zabrudzeń, które usuwamy, można zaliczyć m.in.:

 • różnego rodzaju farby i kleje;
 • zaprawy cementowe po budowie;
 • zabrudzenia atmosferyczne;
 • chwasty i porosty.

W ramach realizacji związanych z myciem elewacji z glonów dbamy o dogłębne czyszczenie budynków. Czyszczenie kostki brukowej w województwie opolskim świadczymy m.in. w takich miejscowościach jak np.:  Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów, Krapkowice, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno. 

Mycie kostki z betonu

Zdjęcie: betonowy bruk przed czyszczeniem © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej na terenie Opolskiego – ile kosztuje?

By odpowiedzieć na pytanie odnośnie ceny usługi czyszczenie kostki brukowej w woj. opolskim, należy wziąć pod uwagę takie aspekty, jak obszar bruku do czyszczenia, czy rodzaj zabrudzenia. W niektórych przypadkach do mycia wysokociśnieniowego z wodą o temperaturze 100 stopni Celsjusza należy wdrożyć skuteczną chemię.

Są to sytuacje, gdzie mamy np. do czynienia z tłustymi plamami po oleju silnikowym. Koszt zlecenia mycie kostki brukowej rozpoczyna się od 14 zł/m2, natomiast za jej impregnacje średnio od 15 zł/m2. Jednakże w celu ustalenia kosztorysu wystarczy zwrócić się do specjalistów z infolinii firmy Kastelnik. Czyszczenie dachów i mycie elewacji to dodatkowe zabiegi po wyczyszczeniu kostki brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej Opolskie

Domowe sposoby na czyszczenie kostki brukowej

Po sezonie zimowym zastanawiamy się, w jaki sposób doczyścić nasz bruk i chodnik z pozostałości konsekwencji atmosferycznych. Glony, trawa, czy inne porosty wyglądają nieestetycznie. Jednak to nie wszystko. Użytkując na co dzień naszego podwórka, możemy sprawić, że na naszej kostce pojawią się różnego rodzaju plamy. Jedną z częściej usuwanych przez specjalistów Kastelnika jest plama po oleju silnikowym. Wiele osób próbuje powyższe zabrudzenia zmyć za pomocą domowych sposobów. Należy do nich mycie kostki brukowej octem. Ocet należy wymieszać z wodą 2:1.  Niestety tego typu działania, mogą być nie do końca skuteczne. Najczęściej w tym celu stosowane jest mycie wysokociśnieniowe. 

Impregnacja kostki brukowej

Jak przebiega impregnacja kostki brukowej?

 

Usuwanie mchu z elewacji budynku województwo opolskie

Specjalistyczne usuwanie mchu z elewacji budynku realizowane jest w trakcie świadczenia prac porządkowych na podwórku. W tym celu technicy firmy Kastelnik używają myjek wysokociśnieniowych z wodą o temperaturze 100 stopni Celsjusza. Są one także stosowane do mycia bruku i chodników. Do ciężkich zabrudzeń używana jest biodegradowalna i atestowana chemia.

Jak odnowić kostkę brukową

Specjalistyczne usługi na usuwanie brudu z betonu:

 • czyszczenie kostki brukowej Opolskie;
 • mycie kostki brukowej myjką wysokociśnieniową;
 • usuwanie brudu z wodą 100 stopni Celsjusza;
 • impregnacja bruku za pomocą sprawdzonych środków;
 • mycie elewacji różnego rodzaju budynków;
 • prace porządkowe w ogrodzie;
 • grabienie liści;
 • czyszczenie rynien i dachów;
 • likwidowanie glonów z elewacji;
 • usuwanie trawy z chodników;
 • czyszczenie cegły;
 • mycie dachów;
 • mycie niskociśnieniowe elewacji.

Impregnacja kostki brukowej – Kastelnik zaufaj profesjonalistom!

Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnego czyszczenia kostki brukowej w województwie opolskim, skontaktuj się z infolinią przedsiębiorstwa Kastelnik. Wykonują oni je wraz z impregnacją kostki brukowej już od 14 zł/m2. Kontaktować się można z nami od poniedziałku do soboty do godziny 21. Czekamy na telefony!

Usługi mycie kostki brukowej Opolskie

Czym czyścić kostkę brukową?

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie kostki brukowej na terenie województwa opolskiego wykonujemy od dekady. Podczas tych lat udało nam się wyodrębnić wyłącznie skuteczne sposoby usuwania zabrudzeń z bruku i mycia elewacji. Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

FAQ województwo opolskie

Jak usunąć plamy oleju silnikowego z bruku?

Plamy z oleju silnikowego są jednymi z cięższych do usunięcia. Jednakże technicy firmy Kastelnik doskonale radzą sobie z tym problemem. Poza myciem wysokociśnieniowym stosują dedykowaną chemię. Ważne by była ona bezpieczna dla powierzchni, na którą działamy.

Jak szybko realizowane jest czyszczenie kostki brukowej po zimie?

Po otrzymaniu zgłoszenia, specjaliści z przedsiębiorstwa Kastelnik starają się znaleźć jak najszybszy termin realizacji czyszczenia kostki brukowej. Po przyjechaniu na miejsce realizacji w zależności od ilości prac wykonywana jest usługa w jak najszybszym możliwym czasie. Oczywiście nie tracąc na jakości.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%