Czyszczenie kostki brukowej Opole

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Opole. Jakie zanieczyszczenia są usuwane podczas profesjonalnego mycia bruku?

Plamy z oleju na bruku koło domu? Nie zamartwiaj się tym dłużej. Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Opole to rozwiązanie dla osób, które chcą wyczyścić swój podjazd po sezonie zimowym z pomocą specjalistycznej firmy.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Przedsiębiorstwo Kastelnik od 10 lat dogłębnie czyści podwórko z takich zabrudzeń, jak m.in.:

W ramach wykonywanych prac ważne jest, aby stosować bezpieczne i skuteczne rozwiązania działające na brud zgromadzony na kostce brukowej z granitu, czy innych materiałów. Istotne jest także to, aby specjalista wykonujący mycie bruku był przeszkolony. 

Mycie kostki obok domu

Jak przebiega mycie kostki brukowej?

Czyszczenie kostki brukowej Opole – jak zamówić?

Specjalistyczną usługę od firmy Kastelnik czyszczenie kostki brukowej w Opolu można zamówić dzwoniąc na Biuro Obsługi Klienta. Infolinia ta działa od poniedziałku do soboty do godziny 21:00. W tych godzinach dostępni są również technicy usuwający brud z bruku. Domowe sposoby na usuwanie plam oleju z kostki brukowej mogą być nieskuteczne, dlatego lepiej od razu zadzwonić do profesjonalistów z doświadczeniem. Podczas tej realizacji stosowane jest mycie wysokociśnieniowe, mycie elewacji i dachów, czy też grabienie liści po zimie. 

Mycie kostki brukowej Opole

Czym myć kostkę brukową?

Estetyczny wygląd kostki brukowej wpływa na całkowity wizerunek naszego domostwa. Po położeniu bruku jesteśmy zachwyceni i myślimy, że będzie on wyglądał tak zawsze. Jakie jest jednak nasze zdziwienie, gdy zauważamy, że jest on po zimie porośnięty trawą, czy mchem. Niemałym problemem są także plamy po oleju silnikowym. Profesjonalne firmy czyszczące kostkę brukową stosują myjki wysokociśnieniowe z temperaturą 100 stopni Celsjusza. W cięższych przypadkach stosowana jest specjalistyczna chemia. Po myciu bruku nie można zapomnieć o jego zabezpieczeniu przed zabrudzeniami. Wykonuje się w tym celu profesjonalną impregnację. 

Usuwanie plam z oleju silnikowego

Jak usunąć plamy z oleju silnikowego z podjazdu?

Mycie elewacji z glonów i czyszczenie dachów woj. opolskie

W Opolu i na terenie całego woj. opolskiego przedsiębiorstwo Kastelnik przeprowadza gruntowne mycie elewacji z glonów i mchu. Świadczenie to wykonuje się myjkami wysokociśnieniowymi oraz środkami chemicznymi, które są biodegradowalne. Bezpieczeństwo takich preparatów jest nadrzędne, ponieważ istotne jest, by nie zniszczyć powierzchni, na które działamy. W ramach tychże prac zostaje także przeprowadzone mycie dachu czy systemu orynnowania. Realizacje te można zamówić przy okazji czyszczenia kostki brukowej na działce, czy w otoczeniu firmy.

Jak przebiega impregnacja kostki brukowej

Usługi Kastelnik- kostka brukowa:

 • gruntowne czyszczenie kostki brukowej Opole;
 • mycie bruku z plam oleju;
 • prace porządkowe na ogródku działkowym;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • usuwanie mchu z chodnika;
 • utylizacja staroci z garażu;
 • grabienie liści w ogrodzie;
 • mycie elewacji budynku firmowego;
 • mycie okien na wysokości;
 • zabezpieczanie kostki brukowej przed zniszczeniami;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • usuwanie glonów z budynków;
 • czyszczenie rynien i dachów.

Zamów impregnację kostki brukowej w Opolu od firmy Kastelnik od 10zł/m2!

Zaufaj profesjonalistom, którzy oferują atrakcyjną cenę usługi impregnacja kostki brukowej w Opolu! Świadczenie to realizowane jest zazwyczaj po usunięciu zanieczyszczeń z bruku. Jest to ważne, ponieważ niwelujemy wówczas prawdopodobieństwo zniszczeń i zabrudzeń. Realizacje te można zamówić poprzez kontakt telefoniczny, bądź formularz znajdujący się na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu!

Firma sprzątająca z certyfikatem Opolskie

Jak wygląda certyfikat po czyszczeniu kostki brukowej w województwie opolskim?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Wiele osób po sezonie zimowym staje przed wyzwaniem czyszczenia bruku. Jednakże nie każdy sobie z tym radzi i zamawia usługi mycia kostki brukowej. Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych realizacji.

FAQ powiat opolski

Ile kosztuje czyszczenie kostki brukowej?

Przedsiębiorstwo Kastelnik realizując czyszczenie kostki brukowej pobiera opłatę od 12 do 14 zł za m2. Natomiast wycena realizacji jest także wykonywana indywidualnie dla każdego klienta w przeciągu 20 minut.

Czy potrzebna jest impregnacja bruku?

Oczywiście impregnacja bruku nie jest wymagana. Jednak po gruntownym myciu kostki brukowej warto ją wykonać, by zatrzymać efekt czystego bruku na dłużej. Cena tej usługi u firmy Kastelnik rozpoczyna się od 10 zł/m2.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%