Czyszczenie kostki brukowej Nysa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Nysa. Czego do mycia bruku używają profesjonalne firmy sprzątające?

Poszukując wykonawcy usługi czyszczenia kostki brukowej Nysa, wiele osób opera się na doświadczeniu firmy Kastelnik. Istnieje ona na rynku mycia bruku od 10 lat, dzięki czemu doskonale radzi sobie z usuwaniem trudnych zabrudzeń.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Firma prężnie działa na terenie województwa opolskiego.

Technicy Kastelnika do pracy używają m.in.:

 • profesjonalne skrobaki do mchu i glonów;
 • biodegradowalne preparaty z atestami;
 • myjki Karcher do dogłębnego mycia;
 • specjalistyczne kontenery na śmieci.

Podczas realizacji mycia kostki brukowej w Nysie nie wolno zapomnieć o przestrzeganiu zasad BHP. Dają one pewność wykonania rzetelnej pracy i niezniszczenia czyszczonej powierzchni kostki, czy elewacji. Zabiegi mycia betonowych chodników i kostek świadczone są m.in. w takich miejscach Nysy jak m.in.: Zamłynie, Karłów i Podzamcze.

Mycie kostki brukowej kolorowej

Zdjęcie: prace mycia bruku w kształcie okręgu © 2023 Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej Nysa – ile kosztuje?

Zmywanie skomplikowanych zabrudzeń realizowane jest w ramach zlecenia czyszczenie kostki brukowej w Nysie woj. opolskie. Chcąc poznać ostateczny koszt tego zlecenia, należy zwrócić się o indywidualną wycenę. Przedsiębiorstwo Kastelnik wykonuje je w przeciągu 20 minut. Wycena zawiera szczegółową specyfikację, gdyż mycie kostki brukowej to zadanie wieloplaszczyznowe, podczas którego dokonujemy czyszczenia elewacji, usuwania mchu i trawy z chodników, grabienia liści, czy też ich utylizację. Cena zmywania brudu z bruku rozpoczyna się już od 12 zł/m2. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Mycie kostki brukowej Nysa

Jak myć kostkę brukową?

Mycie kostki brukowej w Nysie świadczone jest z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, a także atestowanej chemii. Zadaniem profesjonalnej ekipy sprzątającej jest pozbycie się brudu z bruku. Mycie wysokociśnieniowe pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń z kostki brukowej. Podczas czyszczenia używa się wody o wysokiej temperaturze 100 stopni Celsjusza. Natomiast do tłustych plam oleju silnikowego używa się specjalistycznej i bezpiecznej chemii. Po wyczyszczeniu kostki świadczy się zabieg impregnacja kostki brukowej.

Usługi czyszczenia kostki brukowej

Zdjęcie: kostka z ubytkami © 2023 Kastelnik

Usuwanie trawy z chodników woj. opolskie

Do prac porządkowych w ogrodzie, czy przestrzeni koło domu technicy Kastelnika podchodzą z dużym zaangażowaniem oraz dokładnością. Usuwanie trawy z chodników jest jednym z elementów tego zlecenia.  Do tego stosuje się specjalistyczne skrobaki. Porosty na kostce brukowej zostają wówczas łatwo usunięte. Po wyczyszczeniu bruku wiele osób decyduje się na skorzystanie ze zlecenia piaskowania. Wówczas przestrzeń między kostką brukową wypełnia się za pomocą piasku.

Usługi mycia kostki brukowej od firmy Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Nysa;
 • mycie bruku;
 • czyszczenie chodników skrobakami;
 • mycie pod niskim ciśnieniem fasad;
 • usuwanie plam oleju silnikowego;
 • utylizacja niepotrzebnych przedmiotów;
 • mycie wysokociśnieniowe kostki brukowej;
 • grabienie liści w ogrodzie;
 • likwidowanie graffiti;
 • mycie okien na wysokości;
 • usuwanie brudu z kostki;
 • czyszczenie kostki brukowej z glonów;
 • piaskowanie bruku.

Kostka brukowa czyszczenie płyt chodnikowych

Zamów czyszczenie kostki brukowej w Nysie!

Specjalistyczne czyszczenie kostki brukowej w Nysie można zamówić poprzez kontakt telefoniczny, dzwoniąc do firmy Kastelnik. W kategorii mycia kostki brukowej jesteśmy niezastąpieni. Zadbanie o przestrzeń wokół domu to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej. Ważne, aby taki zespół dysponował dedykowanym zaopatrzeniem. Należą do niego nowoczesne i skuteczne narzędzia, a także atestowane środki chemiczne. Zadzwoń już teraz i poznaj szczegóły na temat mycia bruku!

Opolska firma sprzątająca

Jak wyglądają usługi czyszczenia bruku w województwie opolskim?

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Stosowanie specjalistycznych środków to obowiązek każdej firmy sprzątającej kostkę brukową. Do tego trzeba także posiadać odpowiednie szkolenia.

FAQ powiat nyski

Kiedy zamówić czyszczenie kostki brukowej?

Czyszczenie kostki brukowej zamówić najlepiej po sezonie zimowym, gdy zabrudzeń jest najwięcej, a bruk będziemy użytkować na co dzień. Usługę te można zarezerwować u profesjonalnych firm sprzątających, które wykorzystują myjki z użyciem gorącej wody.

Czy plamę po oleju silnikowym na bruku da się usunąć?

Plama po oleju silnikowym na bruku to zadanie, które trudno wykonać. Tego typu plamy nie da się usunąć za pomocą domowych sposób. Kostka brukowa to materiał, który możemy zniszczyć. Dlatego potrzebna tutaj jest specjalistyczna chemia przeznaczona do kostki  brukowej.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%