Czyszczenie kostki brukowej Nowy Sącz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie kostki brukowej Nowy Sącz. Jaka jest procedura mycia bruku w firmie sprzątającej?

Dla osób mających problem z osadem z soli po sezonie zimowym oferujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Nowy Sącz. Prace porządkowe koło domu warto zlecić profesjonalistom, a przedsiębiorstwo Kastelnik na rynku usług sprzątających działa od 2013 roku.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Co można zlecić firmie sprzątającej bruki?

Mycie kostki brukowej w Nowym Sączu woj. małopolskie realizowane jest wraz z zabezpieczeniem bruku przed zabrudzeniami, na terenie całego miasta, a m.in. e takich rejonach jak np.: Zawada, Zabelcze, Osiedle Dąbrówka i Wólki.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wyczyścić kostkę brukową?

Mycie kostki brukowej z plam

Jak zmyć plamy oleju z kostki?

Czyszczenie kostki brukowej Nowy Sącz- ile kosztuje?

Specjalistyczne zlecenie na czyszczenie kostki brukowej w Nowym Sączu to zadanie dla techników firmy Kastelnik. Używają oni specjalistycznych metod czyszczących, które są bezpieczne dla środowiska żywego. W skład ceny mycia bruku wchodzi rodzaj stosowanych technik, a także wielkość czyszczonej powierzchni. Czyszczenie bruku rozpoczyna się od kwoty 12 zł/m. Natomiast można również domówić wówczas zabieg impregnacji, którego koszt jest szacowany już na 10 zł/m2. Jednakże dla każdego zleceniodawcy ustalana jest indywidualna wycena, która pomaga się przygotować na konkretne koszty.

Mycie kostki brukowej Nowy Sącz

Czym myć kostkę brukową w Nowym Sączu?

Do najpopularniejszych rozwiązań na potrzebę mycia kostki brukowej należy stosowanie wysokiego ciśnienia. Myjki, które wykorzystują temp. 100 stopni Celsjusza, w bardzo krótkim czasie eliminują ciężkie zabrudzenia po zimie. Istnieją jednak plamy, do których używane są dedykowane preparaty chemiczne. Wykonując usuwanie tłustych plam oleju z kostki brukowej, trzeba przestrzegać zasad widniejących na karcie charakterystyki od producenta. Pozwoli to na uniknięcie zniszczeń na bruku. Domowe sposoby czyszczenia kostki brukowej są dobre na lekkie zabrudzenia, lecz dogłębne mycie najlepiej zlecić profesjonalistom.

Usuwanie trawy z chodnika

Zdjęcie: bruk porośnięty trawą © 2023 Kastelnik

Mycie elewacji – usuwanie glonów

Mycie elewacji to także takie czynności jak usuwanie glonów. Do tego warto używać specjalistycznych skrobaków, które są do tego stworzone. Dzięki czemu unikniemy zniszczenia struktury fasady budynku. Do samego mycia stosuje się mycie niskociśnieniowe. Ta metoda jest skuteczna, a zarazem bezpieczna dla elewacji. W ramach działań dotyczących czyszczenia budynków realizuje się także usuwanie takich tworów jak graffiti. Wyposażeniem podczas tego typu zleceń, są m.in. atestowane środki czyszczące.

Kostka brukowa- realizacje firmy Kastelnik:

 • czyszczenie kostki brukowej Nowy Sącz;
 • zmywanie brudu z bruku;
 • usuwanie trawy i porostów z kamiennych ścieżek;
 • czyszczenie przydomowych chodników;
 • usuwanie oleju silnikowego z bruku;
 • mycie fasad budynków firmowych;
 • prace na grabienie liści;
 • porządkowanie garaży i piwnic;
 • zeskrobywanie glonów z elewacji;
 • utylizacja śmieci;
 • mycie dachów i rynien;
 • usuwanie ciężkich plam z kostki;
 • impregnacja kostki brukowej.

Czyszczenie płyt chodnikowych z mchu

Impregnacja bruku od przedsiębiorstwa Kastelnik

Czyszczenie kostki brukowej w Nowym Sączu można zamówić wraz z impregnacją bruku. Przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje w tym celu profesjonalne środki. Zamówić zmywanie plam z bruku, czy też nakładanie warstwy ochronnej na niego można dzwoniąc na infolinię, czynną od poniedziałku do piątku do godziny 21:00. Wysoka jakość usług to także szybka i indywidualna wycena dla każdego klienta, a można ją otrzymać już w 20 minut! Zapraszamy do kontaktu!

Specjalistyczne sprzątanie Małopolskie

Jak wygląda specjalistyczne sprzątanie w Małopolsce?

 

 

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czynności związane z myciem bruku to przede wszystkim zmywanie wszelkich zabrudzeń. Następnie warto zadbać o ochronę kostki brukowej i zamówić impregnacje.

FAQ powiat nowosądecki

Czy warto wykonywać impregnacje kostki brukowej?

Impregnacja kostki brukowej ma na celu zabezpieczenie jej przed uszkodzeniem, a także zabrudzeniami. Warto ją wykonać w celu ochrony. Czynność tę realizuje się zaraz po specjalistycznym zleceniu na mycie bruku za pomocą dedykowanych preparatów.

Czym zmyć plamy oleju silnikowego z bruku?

Jednym z najcięższych zadań podczas mycia kostki brukowej jest zmywanie plam po oleju silnikowym. Domowe sposoby tutaj mogą okazać się mało skuteczne, dlatego warto zastosować w tym celu profesjonalną chemię. Najlepiej usługę tę zlecić firmie sprzątającej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%